IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
12. čer 2009

😝 to budeš akorat nafoukla 😅 mě sodovka neděla dobře 😖

daja.w
12. čer 2009

já su v poslední době nafouklá furt 😒 😀 😀

dadous
12. čer 2009

ob, to je přesně ono, když se nervujem že se něco děje špatně, tak hned musíme zahnat ty šeredny myšlenky pryč 😉 jasny 🙂

ob.soklina
12. čer 2009

ok ok takže zítra půjdu na grilovačku a budu myslet na jiné věci. holky taky je u Vás to počasí tak šílený???, Tady chvilku svítí sluníčko a chvilku je tma. Humus.

daja.w
12. čer 2009

jo je přší a hned slunko no je to děs 😝

daja.w
12. čer 2009

Ob tak tak pěkně si užívej a mysly na hezký věci 😉

dadous
12. čer 2009

dajo jen jestli nejsi nafoukana 😀
ob mysli na to že tam to mominko je 😉 a na grilovačce se pořadně nabašti 😉 jinak tady je počasí taky šíleny 😝 dadoušek se mi nějak zasekl, ale přiveze hamurger 😅 mnam, to už jsem neměla ani nepamatuju 🙂

daja.w
12. čer 2009

ne nejsu teda myslím 😅 nee jsu v poho snad 😀 dado hambača ježiši jáá chci taky ten bych mohla žrat furt 😠 😀

ob.soklina
12. čer 2009

Ted tu máme krásnou duhu, aspon něco pěkného n a tom počasí.
Ok Daji budu se snažit 😉
Hamburgra bych si taky dala, možná i KFC, no ted a ted mám na to šílenou chut

dadous
12. čer 2009

no dajo a tady dělaj ten velkej se vším 😅 syr vejce maso a hodně zeleniny 😝 už slintam 😀 jo a ta tatarka jak z toho zeče 😅

dadous
12. čer 2009

no a my tu mame 9 stupnu 😕

daja.w
12. čer 2009

si ze mě děláš prdel co 😀 to slintám hm tak musím to zahnat něčím jiným a nevím čím 😠 😀

dadous
12. čer 2009

nedělam 😵 jeee už je tady tak ja jdu tlačit 😀 😀 😀 to mi zas bude těžko 😝

daja.w
12. čer 2009

hmm ☹ tak dobrou chuť Ti přeji 😉

ob.soklina
12. čer 2009

taky přeji dobrou chut, ale mohla jsi nám dát apson kousnout 😉

daja.w
12. čer 2009

no tak jsem si namazala vánočku máslem a mám hamu papu já nevím na co mám vůbec chut 😅

ob.soklina
12. čer 2009

Holky přeji krásný večer jdu kukat na film na Nově. Manža jde s kamarádem na pivo, tak nemusím nikoho škrabkat na zádech 😅 Zase za Váma přijdu a děkuji jste sluníčka

daja.w
12. čer 2009

Ob ahojky 😉

blazenkaa
12. čer 2009

ahojky dajo tak jak bylo na pivku namáš náhodouv břiše žáby z té sodovky?Na mě to nějak dopadlo pobulela jsem si a usnula

daja.w
12. čer 2009

Ahoj Blaži no ani moc né dala jsem jen dvě a šla dom,ale manža se mi nějak nevrací 😅 a to jsou hormony mě rozběčí každá blbost,ale je to lepší se vybulet

blazenkaa
12. čer 2009

na mě to tak padlo to dělá to že jsem doma sama a manža je v práci a to je ještě dneska až do soboty do rána tak nevím jak to tu vydržím a ještě to že jsem to dostala tak že to je všechno úplně v pr.... tak zase na to půjdu znova. za jak dlouho se na to chodí

meduna
autor
12. čer 2009

ahoj holky,Blazenko,co to ctu 😠 ty jsi to dostala?

daja.w
12. čer 2009

Blaži ještě radši moc neplaš uvidíš v pondělí,ale nevím za jakou dobu můžeš jít znova mě tenkrát řekli když mě vajíčka moc nerostli že když mě už nevyrostou tak ukončí léčbu a za 2 měsíce znovu

meduna
autor
12. čer 2009

ale beres jeste nejake leky ne?na krev mas jit az v pondeli

blazenkaa
12. čer 2009

☹ ☹ ☹ bohužel jo ☹ ☹ ☹ ☹

daja.w
12. čer 2009

Ahoj Medu kdepak jses dnes courala 😀 byla tu po tobě zhánka 😉 😀

meduna
autor
12. čer 2009

2 mesice pauza,ale lepsi si myslim jsou 3 mesice,aby se clovek nezhuntoval.Ale to ,ze to dostanes,nemusi znamenat neuspech

meduna
autor
12. čer 2009

Blazi a uzivas jeste neco?

blazenkaa
12. čer 2009

jo beru a ráno když jsem tam volala tak je mám brát dál a v pondělí se uvidí.Mě to tak sere holky třeba si za to můžu sama ☹

daja.w
12. čer 2009

holky bolí mě zub myslíte že bych si mohla vzít ibalgin 😅