IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
15. čer 2009

Leni jojo, dia

lenkacar
15. čer 2009

já měla cukrovkáře a pekla jsem z umělýho ,to bylo peklo ..

mandarinka
15. čer 2009

jo, taky peču z umělýho, ale není to ono....on je ovšem nadšenej 🙂

lenkacar
15. čer 2009

já si tu dobrotu taky umim představit 😉 ,celkově je to náročný režim

blazenkaa
15. čer 2009

asi mu to chutná nebo to aspoň říká žetě má moc rád

lenkacar
15. čer 2009

blaži já myslim ,že když jim nic jinýho nezbývá tak jim chutná i náhražka sladkého .. ☹

lenkacar
15. čer 2009

já musela dělat takovou z lístkovýho těsta plněnou takovou aší z mouky a byla plná toho aspartamu ,sladká jak cecek bléééééééééééééééééééé

mandarinka
15. čer 2009

tak není to tak hrozný, jen musí pravidleně jíst a nesmí se dávat cukr. takže když vařím třeba rajskou nejdřív mu odleju a pak nám to osladím cukrem a jemu sladidle. Sladký on nemusí a občas si teda dá i normální sladký. Dneska jsem dělala ty jahody, tak zase, nesladím, až pak si každej osladí svojí mističku. My s klukem cukrem, on sladidlem...prostě se to dá. akorát teda svačiny mu dělám každej den a když někam jede, musí s sebou mít jídlo

blazenkaa
15. čer 2009

taky jsem to jedla když žil taťka máma to muselaa dělat z umělého sladidla protože on byl taky silný cukrovkář a docela se to dalo

lenkacar
15. čer 2009

je to náročný ,ale zaplatpánbůh že se to dá zvládnout ..píchá si? ten můj dlabal prášky 😉 a skákalo mu to od 8 do 17 hrůza

blazenkaa
15. čer 2009

to znám ale strašně se na to těžko zviká ,ale dá se zvyknout

lenkacar
15. čer 2009

nejvíc mě sral že si před kontrolou snědl sklenici kyselýho zelí to snižuje hladinu cukru a nebo borůvky a jinak taky docela ujížděl na normálním jídle ..no lae už se o něj stará milenka ,tak at si to užije se vším všudy..

mandarinka
15. čer 2009

píchá, 4x denně

hele, my na naší svatbě měli jako hlavní dort dia dort. A nikdo nepoznal, že je dia. Dneska už ty sladidla nejsou jako dřív, dřív to třeba zhořklo, dneska už jsou dobrý, ani bys to nepoznala, že to není slazený normálním cukrem. A ono mu to fakt chutná, minulej tejden jsem dělala dia třešňovou bublaninu, vzala jsem kousek do práce i pro kolegyni ke kafi a nepoznala by nic, kdybych jí to neřekla

blazenkaa
15. čer 2009

moje sestřenice ta měla cukrovku 29 a až kdyžv práci skolabovala tak zjistili že má cukrovku

lenkacar
15. čer 2009

ale jo máš pravdu je třeba ty cukry vysledovat ,tohle bylo před 10lety a dneska si můj nynější muž kupuje do kafe uměláky a našel si značku co neni tak hořká..panejo chudák ten tvůj ,ale co hlavně že se mu dá pomoci 😉

meduna
autor
15. čer 2009

ja jsem jak cukrovkar s tim jidlem,myslim jako ,ze musim casto jist,jak nejim tak se vyvratim 😝 ale nemam cukrovku,byla jsem na krvy,jen mi rychle nejak klesa hladiny cukru v krvy prej 😕

lenkacar
15. čer 2009

medu já před chvílí zbouchala tatranku ,mě zakázat cukr tak zdechnu snad

meduna
autor
15. čer 2009

4 krat denne,to je dost.A alkohol muze?

mandarinka
15. čer 2009

On to má od cca 6 let - má pera, tak to docela jde. Ale pořád ho hlídám, aby se najedl a aby se mu neudělalo špatně.... naštěstí máme v práci skvělý obědy, tak mu nemusím vařit

meduna
autor
15. čer 2009

ja musim kazdy den neco sladkeho,drive bych se poblila ale ted to zeru na tuny

meduna
autor
15. čer 2009

mandy a je to dedicne?

mandarinka
15. čer 2009

Tak jako alkohol by neměl, ale pije suchý víno, občas tvrdej typu Jim Beam a nebo pivo

lenkacar
15. čer 2009

ten můj pil trpké víno ,hnus děs pro mě a mě pivaře do toho nutil ,prej pro posílení domácího souznění ,se mu to nepovedlo ,tak jsem si pořídila pivaře 😀 😀 😀

meduna
autor
15. čer 2009

😀 😀 😀 😀 dobry Leni

blazenkaa
15. čer 2009

holčičky budu muset končit manže jde ráno do práce tak musíme ustlat a jít hají aby se vyspinkal a skončila mi mrcha tak ho půjdu konečně přepadnout.Tak zatím pa páá a zítra zase jestli to půjde dobrou noc

mandarinka
15. čer 2009

Medu byli jsme na genetice, on to nemá od narození, nikdo neví, proč to má. Prý je dědičnost asi 12%

meduna
autor
15. čer 2009

tak bacha Blazi na prepracovani ted v loznici 😀

lenkacar
15. čer 2009

blaži tak at se to povede a ne jako my včera jsem ho nalákala do postele a on si chtěl povídat a když mě tim uspal tak si myslel ,že bude něco a to už se mi nechtělo .. 😝

blazenkaa
15. čer 2009

neboj ložnici předěláváme spinkáme na rozkládacím gauči v obýváku 🙂 😀

meduna
autor
15. čer 2009

mi rekni,kde se ty nemoce berou 😠 a lek na to zadny stale neni,myslim jako ,aby si nemusel pichat 😖