IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

janysek70
16. čer 2009

Ono jak to projede kůží, tak už to tam jede vcelku samo, nevím, jak moc jsem ji tam zasouvala, prostě jsem ji píchala pravou rukou, levou jsem si malinko zmáčkla ten pupek a zešikma jsem ji tam zasunula, když ti to půjde hloubš, tak dobrý...

dadous
16. čer 2009

dajo cely tři centimetry 🙄 do břicha?

dadous
16. čer 2009

no tak to se chci vidět 😀 😀 😀 se těším na patek až se budu přemlouvat abych to do sebe vrazila 😀 😀
dajo to je fajn že vas to nepoložilo a chcete dal bojovat 😉

dadous
16. čer 2009

jo dajo a taky si ten menopur píchala rano a večer?

daja.w
16. čer 2009

no manža tou velkou jehlou to smíchal a pak tam dal tu menší a píchl mě ale naní to tak hrozný to nebolí jen musíš to tlačit pomalu jinak se dělaj modřiny ty jsi na to dostala jen jednu injekci jako k jedné dávce nebo dvě a musíš si to smíchat

janysek70
16. čer 2009

Dad si vzpomínám, jak jsem stála prvně s perem v ruce v koupelně a klepala jsem se si ublížit..., přiložila jsem ho k břichu a najednou tam ta jehlička sama zajela....a když mi pak dali to Cetrotide, tak jsem se zhrozila, ale to už jsem byla ostřílený píchač perem, tak jsem se tak nebála

daja.w
16. čer 2009

já ho měla ráno

dadous
16. čer 2009

dajo , jo mam malou i velkou jehlu ale i ta mala je pro mě velka 😀
jany ja si asi rozdělam flašku u toho píchaní a pak bude rozhodovaní jednodušší 😀 😀 😀 😀

dadous
16. čer 2009

ja mam rano 150 a večer 75 jednotek

janysek70
16. čer 2009

Nechceš si do Sanusu raději cinknout, když si nejseš jistá s tím dávkováním??? Marhulinka z Arlety nyní taky stimuluje M. a myslím, že píchá taky jen jednou denně...

daja.w
16. čer 2009

to zvládneš no ale když si rozděláš tu flašu tak at to břicho nemáš rozpíchaný bud se netrefíš a nebo se ti to tak zalíbí že budešpíchat furt 😀 😀

blazenkaa
16. čer 2009

kouikám holky že tu pořád jen a jen pícháte.Ahojky Janisku konečně někdo kdo bydlí blíže jako já já jsem taky z okr. Jičín holky jsou většinou odemě mo daleko 🙂 Kam ty jezdíš

janysek70
16. čer 2009

Ale jak jsi psala, hledala jsem ten stimulační protokol ze Sanusu, ale už ho asi nemám, ale co si vzpomínám, tak jsem měla číslo, lomítko a pod tím číslo a bylo to ráno a večer...

dadous
16. čer 2009

jany to nehrozí 😀 ale ja tam pak ještě cinknu 😉

dadous
16. čer 2009

150
75
takhle to mam napsany v okynku 😖

blazenkaa
16. čer 2009

a vedle toho v řádku předtím něco máš dadous

dadous
16. čer 2009

ne ne mam to takhle na pět dní v pěti políčkach

janysek70
16. čer 2009

Blaženko, já jezdila na 1. IVF do Sanusu HK a nyní na 2. IVF do pražského Pronatalu.... a bydlím 7 km od Jičína

daja.w
16. čer 2009

já bych ti ráda poradila,al u nás to psaly ajko např 150-0-75

janysek70
16. čer 2009

Dad, tak to je ráno a večer

blazenkaa
16. čer 2009

dadu lepší bude když si tam zavoláš a optáš se já když jsem měla stimulku tak jsem tam taky každlou chvilku volala ale oni už jsou na to zviklé

blazenkaa
16. čer 2009

janysku kde to přesně bydlíš já jsem ze sobotky

janysek70
16. čer 2009

A jak se tváří Lukyn na potencionálního sourozence? Můj Lukáš ti to se mnou tak nějak prožívá, vždy se po každém vyšetření vyptává....

dadous
16. čer 2009

mrkejte do alba

janysek70
16. čer 2009

Blaženko já na druhou stranu v takové vesničce, já ji říkám Prdelov, ale do Jičína to mám coby kamenem dohodil, je to hned za Jičínem

dadous
16. čer 2009

jany mladej to vubec neví 😅 nikdo z rodiny to neví jen dadoušova mladší segra 🙂

daja.w
16. čer 2009

dado kukla jsem a já bych zas řekla že je to 35 a ne 75 😅

janysek70
16. čer 2009

Dad, takhle jsem to také měla jen s tím Puregonem... Ty máš krátký protokol, že....., začínáš píchat 2. DC? Ke komu chodíš?

janysek70
16. čer 2009

Jo taky jsem čučela, že dr. drápe jak kocour, první mi přišlo jako 75, ale dál už to flákal....

dadous
16. čer 2009

to první je 75 ale to další fakt vypada jak 35, ale to bude to doktorsky písmo 😀 35 by nešlo udělat když jedna ampule ma 75