IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
16. čer 2009

Jo, jo. Řekli ti co a jak?

dadous
16. čer 2009

no jo řekly ale dneska jsem fakt za blbou blondynu 😝 hele v tom cetrotidu je navod jak se píchaj ty injekce a je tam psano, že zapíchnout do pupku a stříkačku lehce povytahnout a když tam bude krev tak zahodit 😕 to je jasny že když povytahnu že mi tam nateče krev ne?

koblichzek
16. čer 2009

Dadu, ty si máš píchat Menopur, ne? Pochopila jsem to dobře?
Pokud ano, tak já jsem namíchala ty lahvičky (prášek + rozpouštědlo), jehličku jsem zapíchla a rovnou jsem vstříkla. Jen pozor, než píchneš, tak ať v injekci nemáš žádné bublinky. Já jsem si ale napoprvé nechala pomoct, protože jsem se bála, že to třeba špatně namíchám. Podle mě je nejlepší, když ti to jednou někdo ukáže a pak už budeš klidnější. V každé nemocnici nebo u doktora ti to ukážou.

dadous
16. čer 2009

jo menopur ten cetrotid až patej den 😕 takže když mam davku 150 tak dam dvě ampulky prašku a jednu ředidla?

koblichzek
16. čer 2009

Já měla co prášek, to ředidlo

dadous
16. čer 2009

to jedno až to dostanu tak tam stejně budu volat kvuli ultrazvuku tak se ještě jednou zeptam 😉 to je prdel 😀 😀 😀 sestra mi to tam vysvětlovala a jen co jsem dojela domu tak se to z hlavy vykouřilo 😀 😀 😀 byl tam dneska strašnej chaos, sestra nervozní že dr přišel pozdě a dr nervozní z plny čekarny 😝

koblichzek
16. čer 2009

Jasný, to se všechno ještě doladí. Ale já se fakt napoprvé bála. Myslela jsem si, kdo ví jak to nebude bolet a ono to je v pohodě. ale protože injekce moc nemusím, tak pro mě byl nejhorší ten moment, kdy jsem měla píchnout. 😖

dadous
16. čer 2009

no to mi povídej , ja si zakrejvam oči když v televizi zapichujou jehly 😝 a ted to mam dělat sama sobě 😀

koblichzek
16. čer 2009

Ale to bude v poho, vždycky jsem si u toho říkala - děláš to pro mimčo, tak píchej 😀

dadous
16. čer 2009

no dyt 😀 kvuli ničemu jinymu bych to dobrovolně nedělala 😀

dadous
16. čer 2009

jdu se poňuchňat s dadoušem, večer mo zas odjíždí tak pak ještě mrknu 😉

olasek
16. čer 2009

Ahooj holky, tak jak válčíte? Jo tak proto jsem se nemohla furt do Sanusu dovolat - já volala snad 5x a furt mi to nikdo nebral! A pak byla sestřička značně otrávená, skoro mě sprdla, že jsem nezačala větou, že se stimuluju, když m objednala nedřív na půl čtvrtou a když jí pak došlo, že stimuluju tak mě přeobjednala na ráno. Taky vás při stimulaci tak hrozně bolí hlava? Já odpoledne chodím spát, jsem hotová ☹....před chvílí jsem se vzbudila, chci koukat na OVRZ 😉

dadous
16. čer 2009

ahoj oli no byl tam fakt chaos 😉

daja.w
16. čer 2009

Ahojky já jsem předchvilkou taky vstávala jaksy jsem se položila na gauč a vytuhla 😀 jo jo zachvilku budem ordinovat 😉

dadous
16. čer 2009

no dajo ja už na ni běžím 😉

olasek
16. čer 2009

pánečku, tak to bychom měli ..... ordinačka dobrááá 😀

daja.w
16. čer 2009

Holky to je děs ta sestřička kristýna,ale facka jí pěkně sedla,no pavla ta je blbá a magdy je mě moc líto

olasek
16. čer 2009

Dajo, pěkně jsi to zhodnotila - Kristýně by klidně sedla i větší, drzá, jak vopice 😕

daja.w
16. čer 2009

no to jo ale příště to bude ještě zajímavější ta její mama by měla taky dosta ale pořádně teda obě že na to ta kristýna přistoupí vůbec

olasek
16. čer 2009

to jsem na to zvědavá .... přes prázdniny ordinačku dávat nebudou, co??

daja.w
16. čer 2009

no to asi né minule taky nebyla se bez teho zblázním fakt zavislačka jak na růžovce tak na koníkovy 😀 😀

olasek
16. čer 2009

😀 si budeme muset najít jinou závislost ... v záři zase začne Pojišťovna, tu taky můžu 🙂

daja.w
16. čer 2009

to mě ne mě jen chytla ta růžovka a ulice nic jiného no holt se budu muset jinak zabavit 😀

olasek
16. čer 2009

na Ulici nekoukám, ale ne že bych stále nevěděla o co jde...většinou mi telka běží, když jsem doma, ale nekoukám souvisle, nějak na tom nelpím....vychutnávám si jen OVRZ ..... Holky, zítra jdu na kontrolu a dostanu další dávku stimulky .... nevíte, jestli při ultrazvuku po třech dnech stimulace už tam uvidí nějaké folikuly? Jaké máte zkušenosti?

daja.w
16. čer 2009

Oli tak to nevím já ted koukala na to svoje a nějak já to měla ultrazvuk až po sedmi dnech,ale je to možný že setřeba tam něco ukáže,ale přesně to nevím

olasek
16. čer 2009

Dadoušku, dali ti taky ten Crinone? Myslím ty gelový bobule k vaginálnímu podání ....dneska jsem si šla pro ně do lékárny a musím říct, že jsem z té obří krabice byla dost překvapená. Každá bobule je s aplikátorem takže se mi to pomalu nevešlo ani do batohu 😀

olasek
16. čer 2009

Daji, tak to jsem na to zvědavá, co mi řekne .... uvidíme ..... ale mohlo by se tam něco ukázat, abych měla nějakou satisfakci za to píchání .... 😀

dadous
16. čer 2009

oli ty už jdeš po třech dnech na ultra? ja až po 5ti 😕 a bobule nemam

olasek
16. čer 2009

Dadu, taky jdu po 5 dnech ( myšleno jako po třech dnech aplikace ) , ale správně je to 5 den menstruačního cyklu.... četla jsem historii, koukala jsem , že jsme nedostaly to samé .... Šilhan a Dejmek asi každý stimulují něčím jiným ....kdy začínáš píchat?

olasek
16. čer 2009

my to máme nějak o týden vlastně , viď?