IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
18. čer 2009

tak to je mazec,ja se radsi ani do kalendare nedivam,mam v to, po IVFku bordel 😠

meduna
autor
18. čer 2009

jdu na tu zahradu,at nachytam kapanek slunicko,od zitra ma byt zase hnus 😝

lenkacar
18. čer 2009

já od 1 stimulky .. 😉 plány se nekonají ...žádné to nemá cenu prostě

meduna
autor
18. čer 2009

ty cekas na ten KET?

lenkacar
18. čer 2009

jdi chytat bronz .. 😉

meduna
autor
18. čer 2009

no ja toho moc stejne nechytnu,jsem jak reditelka vapenky 😀 to by muselo byt alespon 2 mesice v kuse pekne 😀

lenkacar
18. čer 2009

čekám na mrchu pak čekám na ket ..pořád čekám ... 😀 😀 😀 😀 fuknkce ředitelky neni špatná 😀

olasek
18. čer 2009

Ahooj Medu, dneska bych řekla, že je už jen vlhkost ... mokrá dneska nejsem 🙂 taky se jdu plácnout, ale zas nevím, jestli s těma všema hormonama můžu být na slunku, co myslíte? A pak sebou fláknu do bazénu...

lenkacar
18. čer 2009

oli maximálně tě klepne 😀 😀 😀

olasek
18. čer 2009

Leni, a kolik ti zamrazili zmrzlinek?

olasek
18. čer 2009

no právě, toho se bojím...ještě bych se ráda dočkala finále celého stimulačního dění 😀

lenkacar
18. čer 2009

máme 8kousků ,ale bůhví kolik jich přežije rozmražení

olasek
18. čer 2009

tak to je pěkný .... moc hezký počet! To musí vyjít! Jdeš teď hned v dalším cyklu?

meduna
autor
18. čer 2009

Oli,placni se na slunko,pak do bazenu a zase slunko a bazen,jen uzivej slunicka uz zase nema byt od zitra

meduna
autor
18. čer 2009

A jeste te boli ta hlava?To vis,je to zahul jako blazen a v mozku se dejou veci,to ty leke se staraj 😝

olasek
18. čer 2009

koukala jsem, že zas má být hnusne a chladněji 🙂 to je pruda....zrovna , když mám dovču tak je takhle aprílově 😖

olasek
18. čer 2009

hlava mě bolí stále, ale včera Dadí psala, že se má u toho hodně pít tak jsem večer vypila 3 litry vody ....noc jsem si opravdu užila, byla jsem 6x čůrat .... 😀

meduna
autor
18. čer 2009

jsem zvedava jake bude leto,ale rika se ,ze humus 😝

olasek
18. čer 2009

taky jsem slyšela.... asi jsme si to vybrali v dubnu - to bylo pohádkově 🙂

olasek
18. čer 2009

tak já si jdu vzít plavky a jdu si zahrát na velrybu .... budu zase navečer ..... papapa a užíjte si slunko!! 🙂

gabika01
18. čer 2009

Zdravím vás všechny statečné holčiny a mačkám palce, aby nám to všem snažilkám klaplo 😀 šmíruju vás už delší dobu a občas se i za břicho popadám. Jste tu dohromady veselá kopa a to mě ba 😎 😀

lenkacar
18. čer 2009

taky zdravím 😉 😉 😉 😉

gabika01
18. čer 2009

ahoj Leni jsem to musela napravit s tou fotkou, jsem tam byla úplně pidi 😠 a jak se vede???

daja.w
18. čer 2009

Ahojky holčiny 🙂 tak já jsem předchilkou dojela z města a jsu vyflusnutá úplně 😖 tak vidím že se sluníte 😉 jen se slunte já toho mám dnes dost a hlavně po včerejšku 😠 mám odpito 😀 bo v noci mísa byla moje 😝 a ráno mě bolel škopek ☹ a to jsem musela brzo vstávat ☹

lenkacar
18. čer 2009

gabi jojo daří se ..no taky horko jako prase to zase bude spaní bléééééééééééééééééééé

gabika01
18. čer 2009

to jako, že už se chystáš do pelechu? 😀 teda já teploučko tuze ráád, ale to dusno je dusný až moc 😠

lenkacar
18. čer 2009

teda do pelechu se ještě nechystam 😖 až večír přeci 😀 😀 😀 😀 ještě chvíli tady budu otravovat

olasek
18. čer 2009

hola hola, hlásí se vysluněná Ola 😀 .... jééé, přestala mě bolet hlava a hned mám básnický střevo 😉

olasek
18. čer 2009

a vítám Gábinku, novou snažilku !! tady už se pomalu zatahuje .... večer asi přinde chrst 🙂

blazenkaa
18. čer 2009

ahojky holčičky tak jsem se sem konečně dostala od té doby co chodím do práce je to pro mě za trest ta noční mě asi zabije aspoň bude kluid a nebudu se muset trápit a co jinaka jakpak se máte koukám že se tu skoro každá z vás smaží na slunku