IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
21. čer 2009

😀 Červíčkovi 😀

daja.w
21. čer 2009

Ahojky holky přeji krásnou neděli 🙂 no měla jsem co dělat abych to všechno dočetla 😀

dadous
21. čer 2009

ahoj dajo 🙂 dyt toho moc nebylo 😀

daja.w
21. čer 2009

😀 bylo plkáte ostošest 😀 ale to je dobře 😉 tady zas bude pažák 😀 včera kosa a dnes vedro to jsou výkyvy 😠

olasek
21. čer 2009

no joo, už docela joo...hlavně se mi blbě sedí a dneska už i blbě leží na boku - furt mě to tam tlačí a jsem protivná. Po Centrotidu se můžu dneska taky udrbat do krve 🙂 .... I já jsem zvědavá a jak!!! A co ty? Jsi v pohodě? .... No jo, červik je docela žádanej. Kamarádka mu dělá sestřičku tak řikala, že má teď plno.
Ahoj Dájo, tak sebou plácneš na slunko?? 😀

olasek
21. čer 2009

holky, kam jste zmizely??? Vyvařujete nedělní obídky??? Jéé, jak mě se nechce !! ☹

daja.w
21. čer 2009

hm to asi ne Oli už se ženou mraky ☹ ale snad nebude pršet 😉

daja.w
21. čer 2009

já naštěstí vařit nemusím máme od včerejška a su ráda mě se taky nechce 😀

olasek
21. čer 2009

sranda, právě jsme tu s manžou koketovali s myšlenkou, že zajdeme někam prochákou na oběd a zjistili jsme, že ani nejden nemáme hotovost 🙂 ....tak jdu asi pomalu vařit 😀

daja.w
21. čer 2009

tak to je blbý holt budeš mušet něco uvařit 😉

olasek
21. čer 2009

koukám, že zase píšu, jako tatar...ještě že mi rozumíš 🙂 tak jdu na to, zatím papa a dobrou chuť k obídku 😉

daja.w
21. čer 2009

neboj vše se dá přelouskat 😀 taky přeji dobrou chuť k obídku 😉 pa

dvojcata2
21. čer 2009

Ne né děvčátka sice jsem vždycky chtěla dělat u dětiček ale byla jsem blbá na učení tak aspon prodávám v dětským od dudlíků po postýlky.Jinak v Liberci svítí sluníčko ted jsem dovařila uklidila a za chvilku jdu s psíkem na houby do lesa
🙂

dadous
21. čer 2009

dvojče, tak to jsi přímo u zdroje 😀

dvojcata2
21. čer 2009

no od rána do večera každý den jestli otěhotním tak nevím jestli si vyberu kočárek vidím je každý den asi to budu nosit v kabele 😀 😀 😀

panelak
21. čer 2009

ahoj holky taky jdu nato ivf

dadous
21. čer 2009

panelak a kdy začínáš?
dvojče aspon maš přehled 😉

daja.w
21. čer 2009

Dvojče já bych to asi vykoupila všechno 😀 anebo bych si nemohla vybrat 😖 ale jak říká Dáda tak máš přehled 😉
Panelak vítám Tě mezi náma 🙂

dadous
21. čer 2009

ahoj dajo , jak je? my mame dneska zase valecí, a ted čekame jak bude páč chcem jít grilovat 😉

daja.w
21. čer 2009

Ahoj Dádo no jde to já zas jsem měla uklízecí a předchvilkou jsem byla se projít ze psem,no tady bylo docela teplo,ale jde tu velkej černej mrak tak nevím jestli sprchne 😖 a co ty jak je tobě 😉

dadous
21. čer 2009

zatím nijak 😀 na mě to asi nepusobí 😀 😀

daja.w
21. čer 2009

to přijde ty máš ten krátký protokol že? a za jak dlouho půjdeš na OPU

dadous
21. čer 2009

nevím, jdu ve čtvrtek na ultrazvuk tak uvidím 😅

olasek
21. čer 2009

hooolky, na mě to působí fest...dneska jsem už úplně nemožná. Nejen, že normální tlaky se změnily v nepříjemné tlaky, ale začaly mě bolet prsa a ty nálady .... dneska jsem už i brečela ( připálila jsem řízky ).... no hrůza.... ☹

olasek
21. čer 2009

jinak zdravím nové spolubojovnice 😀

daja.w
21. čer 2009

Dado tak to budu držet moooc pěstičky at máš krásný vajucha 🙂 a co dadouš byl na spermiogramu? a doufám že má nějaký dobrý spermoušky 😉
Oli to jsou ty hormony já to měla taky bečela jsem kvůli každé kravině i ted se mě to drží 😒

dadous
21. čer 2009

oli kdybych připalila řízky tak budu taky brečet 😀

olasek
21. čer 2009

jéé, Dájo, tak to mě těší, že v tom nejsem sama... no, jsem hrozná... už se těším na OPU, věříte?? Snad aspoň rostou, když už jsem k taková k ničemu .... 😉

olasek
21. čer 2009

😀 😀 😀 Dadu ty jsi klasik .... mě pak ještě víc rozbrečelo, jak se manža usmíval, když mu křupali mezi zubama 😀 ☹ 😀 ☹

dadous
21. čer 2009

dajo spermio bude až při opu, to bude docela nařez, budou? nebudou? 😀 😕