IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
23. čer 2009

teď tady při tom koukám na ordinaci ta morávková je opravdu děsná

daja.w
23. čer 2009

no to bude čubrnět,ale než aby spal bez telky tak to si ji rychle zapojí uvidíš ho znám 😀 😀 on a bez telky by se zbláznil zato já trpím je hluchej tak to má nahlas a já čekám až milostivej pán usne at to můžu ztišit 🙄 už jsem přemýšlela že si koupím špunty do uší 😀

daja.w
23. čer 2009

no v to doufám že budem stejnak 😉 jo ta morávková to je děs do čeho jí oblíkly a ty vlasy 😝 vůbec jí to nesedí 😀

blazenkaa
23. čer 2009

tak to já nemám problém manža telku v ložnici nechce mi jsme zvyklí na rádio dříve jsme ho tam měly a teď sice můžeme koukat na telku ,ale stejně si zapneme rádio

blazenkaa
23. čer 2009

vypadá jako hastroš a strašák do zelí

daja.w
23. čer 2009

to zas se musí na to dívat mě taky nevadí rádio,ale já ho musím mít hodně potichu mám dobrej sluch skoro i trávu slyším růst 😀

blazenkaa
23. čer 2009

to já trávu teda neskyším . 🙂 ale taky to máme potichu

blazenkaa
23. čer 2009

potřebovaly bych doškrábat půlku stropu v ložnici nevíš o někom v čera jsem udělala půlku a už se mi do toho nechce

daja.w
23. čer 2009

to říkám obrazně 😉 😀 nejhorší je že mě probudí kde jaký cvaknutí 😢

daja.w
23. čer 2009

no to nevím že bych přijela tě pomoct 😀

blazenkaa
23. čer 2009

tak to máš teda lehké spaní s tím juá nemám problém já když spím tak nešvindluju 😀

blazenkaa
23. čer 2009

no tak kdyby se ti chtělo tak by jsi mohla

daja.w
23. čer 2009

no ještě že abys švindlovala 😀 😀 já teda taky nemám problém ze spaním jsu hroznej spáč hlavně ráno to se mě nechce lézt z pelechu mám co dělat abych vůbec vstala 😀 😀

daja.w
23. čer 2009

a kam bych jako měla přijet 😉 😀

blazenkaa
23. čer 2009

no mi předce pomoct 🙂 🙂 🙂

daja.w
23. čer 2009

no ale kam kde to vlastě bydlíš 😅

blazenkaa
23. čer 2009

to je troškudaleko u maldé Boleslavy 🙂

daja.w
23. čer 2009

hm tak to teda budeš muset bud dodělat sama a nebo najít jiného pohunka ☹ 😀

blazenkaa
23. čer 2009

to asi jo už ně to přestává bavit to všechno začínat všechno sama aby se k tomu manža donutil

daja.w
23. čer 2009

chlapy už jsou takový že něco rozdělaj a pak to nedodělaj to je i u nás a pak až začnu řvát nebo se dotho pustím sama tak to jde dělat 😠 jsou všichni stejní

blazenkaa
23. čer 2009

to máš pravdu.Jak mám napsat do mojeho alba třeba okres kde bydlím nemůžu na to nějak přijít

daja.w
23. čer 2009

do alba nebo do pasu???!!!!

blazenkaa
23. čer 2009

už jsem na to přišla

daja.w
23. čer 2009

no jseš šikula 😉

daja.w
23. čer 2009

ty máš manžu v práci nebo doma

blazenkaa
23. čer 2009

daji nechodíte na houby náhodou já by jsem tak šla na houby ,ale tady žádné nerostou co u vás

blazenkaa
23. čer 2009

manža pracuje má noční ,ale od 1 jdou na nepřetržitý provoz tak se aspoň víc uvidíme už se na to těším aspoň sepokusíme víc o to mimi

daja.w
23. čer 2009

chodíme a rádi,ale ted jsme ještě nebyly manža říká že u nás ještě nebudou to až tak v září už se těším se vždy odreaguji

daja.w
23. čer 2009

no sem si říkala že by manža byl doma a ty u netu 😀 no to je jasný že se budete pokoušet o mimi ted by jste mohli i normální cestou 😉 když jsi nadopovaná těma hormonama 😉 nám to řekl taky dr. že by to šlo ale to bych já musela mít zdravý vejcovody 😖

blazenkaa
23. čer 2009

no to mi taky rádi chodíme minulí rok tady nic nerostlo a já už mám jenom na dně flašky a musím zase nasušit aby jsem měla z čeho dělat roštěnku a do bramboračky teď si to právě šetrřím