IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
24. čer 2009

hmhm....to nezní dobře ☹ dej si něco preventivního, třeba slivku - ta se ti prožene útrobama, jak tsunami a vezme s sebou všechny bakterie 😉 jojo, to já jsem kvočna - byla jsem docela překvapená, když mi řekl ten počet 😀

meduna
autor
24. čer 2009

to jo ,tech je,tak uz aby byl patek vid.Slivku nemam,tak cim se mam prohnat?mam tady snad jen becherovku a to nevim,zda to pozru 😝

meduna
autor
24. čer 2009

uz tady nebyla dlouho Mandarinka,co je s ni?

meduna
autor
24. čer 2009

Dnes je to tady nejaky mrtvolov 😀 😀 😀 zitra budu opet slamena ☹ ☹

dvojcata2
24. čer 2009

Olasku moc gratuluji já dnes vůbec závidím moje skoro švagrová jde v pondělí na inseminaci tady každej píchá nebo snáší vejce 😀 😀 😀 😀 Samozřejmě všem to moc přeju!!!Jinak jsem tady četla o houbách ted jsem přišla z práce a pošušnala jsem si houbovej gulášek. 🙂

olasek
24. čer 2009

být tebou, dám i Bechera - sic to nemá grády jako Slivka, ale i ta tě prožene 😀 a dej si i živočišný uhlí 😀 ...na pátek se těším neskutečně...

meduna
autor
24. čer 2009

ja mela u tetky masaky s chlebem,taky dobra zalezitost 😀 Prubnu toho Bechera,alespon se vratim do mladsich let 😀
Dvojcata,ja nepicham ani nesnasim,tak jsme dve 😉

olasek
24. čer 2009

děkuji, Dvojče 🙂 ještě není ani tak k čemu 🙂 ale třeba za 14 dní 😵 😵 😵 ...u nás houby teda asi nerostou, letos jsem nenašla ani neměla ani jednu a to já je ráda!!!

meduna
autor
24. čer 2009

ale v severnich cechach rostou,mamka nasla hafo hub

olasek
24. čer 2009

s Mandarinkou jsem povídala asi jednou a už je to taky docela dlouho ... vůbec nevím... 😒

olasek
24. čer 2009

tak to budeme muset nahoru k Liberci k rodičům a tam si zajít, tady kolem Hradce to stojí za starou belu...

meduna
autor
24. čer 2009

Dvojce,chtela jsem se podivat na to tvoje 15 lete mimco ale nemam sanci,to je mini fotka 😀 😀

daja.w
24. čer 2009

Ahojky holčiny 🙂
Medu lisohlávky to opravdu nejsou,ale mi tomu co tam roste tak podborůvčí a i praváky a i žampiony 😉 a dej tu becherovku to jsou prý bylinky

olasek
24. čer 2009

taky bych sem měla šoupnout fotečku s mým miláčkem, že?

olasek
24. čer 2009

jenže nevím jak....nějak mi to nejde ☹

daja.w
24. čer 2009

najed na fotoalba a pak moje alba a pak tam šupni to svoje foto 😉

meduna
autor
24. čer 2009

no, jen nejakou soupni,jsme zvedavky 😉

dvojcata2
24. čer 2009

Meduna:A v jaké fázy jsi ty??Já to tady pročítám zběžně ,chodím z práce až večer tak není moc času.No jedna holčina mi ty fotky zmenšila já nevěděla že nepůjde zvětšit a jiný fota mám velký a já to neumím zmenšovat.
Jinak já jsem z LIberce a lesy mám okolo baráku takže když mi je smutno vezmu psa a jsem v lese.Božskej klid!!!

daja.w
24. čer 2009

Oli čupr foto sem hned jukla manža se dobře ksichtí 😀 😉

olasek
24. čer 2009

tak mi to skoro všechny fotky vyhodilo - jsou veliký a nahrála se jen jedna ☹ .... tak aspoň uvidíte mě a mého zlatouška 🙂

meduna
autor
24. čer 2009

Dvojce,zrovinka ted v sobotu jsem byla v Liberci.Ja puvodne pochazim z Ceske Lipy,takze nedaleko 😉 No ja mam ted odpocinkovou,mam uz za sebou treti IVFko a jeden KET 😝 Ted jsem byla v dubnu na IVF.Cekam do podzimu a pak znova,ale musime nasetrit prachy 😝 😝

meduna
autor
24. čer 2009

Olasku,pekna fotecka,manza sympos 😉 jezis,doufam,ze tam mam dobre i 😕

meduna
autor
24. čer 2009

Olasku ,kolik ti je?

dvojcata2
24. čer 2009

já jsem v těch zkratkách jak blbá co je KET??No co já tady bulím když čtu co máš za sebou to znamená že už si to celý musíš hradit sama???

olasek
24. čer 2009

děkuji 🙂 to víš, že máš ... a i kdyby nebylo tak by se to velkoryse přehlédlo 😉 😀 Nahoře v okolí Liberce je krásně, často tam jezdíme, i teď v neděli se chystáme.....teda doufám, že budu v pohodě

olasek
24. čer 2009

je mi 29 🙂 Medu, ani nevíš, jak ti držím pěsti, aby se ti končně zadařilo .... toliko zklamání musíš mít za sebou ☹

meduna
autor
24. čer 2009

Dvojce,ja si to platim porad sama,protoze nebydlim uz v Cesku 😠 KET,to je transfer rozmrazenych mimisku.Ale to uz asi mit nebudu,mam malo vajuch

meduna
autor
24. čer 2009

Olasku,to jsi mladice 😉

dadous
24. čer 2009

jsem zas tu 😉 oli pěkna fotečka 🙂

meduna
autor
24. čer 2009

no konecne 😵