IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
25. čer 2009

překonala jsem svojí lenoru a peču bábovku

lenkacar
25. čer 2009

oli ti věřim, já málem spadla ze židle jak mi řekli počet a druhý den že jich bylo 24zraůlých a 22 se oplodnilo a po kultivaci jich zbylo 10

dadous
25. čer 2009

ahooooj 🙂
leni ja mam jen same světle pradlo, dneska jsem si objednala bílou riflovou sukynku, kratkou 😅
oli mě teda nic není ani už nejsem nějak zvlašt nafoukla 🙂 cejtím se v pohocě 😉 bolel ten pregnyl? nas taky hnala do nemocnice na píchaní 😕

olasek
25. čer 2009

vy jste holky zlatý! jdu vypít hektolitr vody, od půlnoci už nesmím 🙂 jsem zvědavá, jak tohle dopadne
😕 Pregnyl nebolel, malá včelička do zadku...to bude v pohodě, Dadu....takže jedeš do trutnovské nemocnice nebo kam?

olasek
25. čer 2009

Dadu, ty se máš....taky bych chtěla být v poho, ale zavání to něčím nedobrým... 😖

dadous
25. čer 2009

jo jo pojedem na pohotovost a tam mi to píchnou, zítra rano poslední cetrak a pak už jen čekat do neděle 😅

dadous
25. čer 2009

oli klííííd, to bude dobry maš bolesti pže si plna vajec 😉 ja tam mam malinko tak proto mi nic není, jsem si myslela že to na mě nepusobí 😀

olasek
25. čer 2009

takže kdy tě čeká ET, Dadu? Ve středu nebo, kdy ti předběžně řekli?

olasek
25. čer 2009

nebo, nabídli ti prodlouženou kultivaci? mě jo, využijeme toho a připlatíme si ...

dadous
25. čer 2009

neřekli, to mi řeknou asi až v neděli, ale trošku počítam se středou, i když my jsme nějaky zrychleny, takže možna v utery 😀 hlavně pak hned napiš jak ti je a pocity a bolesti(snad žadny nebudou) a tak, jo 😉

dadous
25. čer 2009

a k čemu je ta prodloužena?

olasek
25. čer 2009

no já nevím, ona mi dávala předběžné vyúčtování .... a když tam sázela částku za ICSI tak tam připsala částku za prodlouženou kultivaci a to jsem četla, že je asi o jeden nebo dva dny delší kultivace ve zkumavce a tím se zvyšuje šance na zahnízdění embrya v děloze.... takže se prý zítra domluvíme, co všechno chci a to tam zítra zaplatím ....

dadous
25. čer 2009

no ja nevím , jen nam řekla at si na neděli připravime 11400 😀

olasek
25. čer 2009

to víš, taky jsem z toho vyhoukaná .... švagrová byla před 9 lety a to to žádná prodloužená nebyla takže jí to tam šoupli hned za dva dny a bylo 😉 ...a já tady musím přemýšlet o prodloužený kultivaci ....

olasek
25. čer 2009

tak to máš v tom.... taky budu tolik platit..... 😀 😀

dadous
25. čer 2009

no tak nepřemejšlej 😀 ja nechavam všechno na nich, páč tomu vubec nerozumím abudu doufat že dělaj vše pro to aby se to povedlo 😉

olasek
25. čer 2009

jooooo, to určitě dělaj 🙂 já Dejmkovi bezmezně věřím, taky jsem mu to řekla 😀 😀 vypadal lehce vyděšeně 😀 😀

dadous
25. čer 2009

no tak vidíš , nas se na nic neptala a hodila to tam rovnou, jenže u nas je problem s tím množstvím takže to asi proto s nama ani neřešila 🙂 čím mín toho vím , tím líp, nemusím se pak nervovat a přemejšlet co a jak 😅 mi to možna ještě pořadně asi nedochazí, proto jsem tak nějak klidna 😉 takže se hod taky do klidu a nech to všechno na doktorech ju? 😉

dadous
25. čer 2009

no a ja tam nebudu mít Šilhana ☹ jede na nějakou staž do zahraničí, to mě docela mrzí 😖

olasek
25. čer 2009

tak jo, už se uklidňuju 😀 ty hormony se mnou teda mávaj 😀 ....jdu zkulturnit bobra a koukat na Ulici..... a pak se tu ještě na chviličku objevím, abych z vás na zítřek načerpala energii ..... 😀 😵 😉

dadous
25. čer 2009

no u nas mi připada že ty hormony bere David 😖 je vzteklej asi ho zbiju 😀

olasek
25. čer 2009

no tak to mě mrzí za tebe, člověk se cítí jistější, když ví, že mu to bude dělat jeho doktor .... lae pokud tam budeš mít Dejmka tak tě můžu ujistit, že má taky zlatý ručičky 😉

dadous
25. čer 2009

no necham se překvapit kdo tam bude 😀

daja.w
25. čer 2009

Ahojky holčiny tak jsem vzteklá a hodně nasraná 😠 😠 sem zjistila že jsu těžce závislá na netu a on nám nešel asi od jedné do ted no mazec nestíhám ani dočítat 😀

olasek
25. čer 2009

🙂 no můj Petr je zase furt hrozně ospalej, vůbec se mnou nekomunikuje 😨 asi ho taky zbiju 😀

meduna
autor
25. čer 2009

Oli,ja po OPU byla naprosto v pohode,nebolelo me nic,jela jsem radit do i Tesca.No ale ja mela jen 4,tak treba taky proto

dadous
25. čer 2009

dajo mě to odpo taky vubec nešlo, hrozně pomaly 😠

olasek
25. čer 2009

no, já do Tesca nepojedu určitě - to je totiž můj zaměstnavatel 😀

dadous
25. čer 2009

oli to je děsny , my tady trpíme pro společny štěstí a oni jsou vztekly a ochrapany 😕 bych do nich taky rvala injekce at viděj co musíme vydržet 😀

daja.w
25. čer 2009

ale mě nešel vůbec internet tady blikla elektrika a nešel ten blbej vysílač 😝 to až manža přijel tak hned žhavil dráty že to nejde no a teprv pak stím něco začly dělat 😠 oni snad ani neví,že musím být na netu 😠 😀 😀
Já po OPU jsem byla docela v pohodě teda cítila jsem podbřišek,ale šlo to 😉