IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
26. čer 2009

já fakt nevím já byla dnes nějak mimo bo budem doplácet hodně za elektriku se byla vzteklá 😝 tak konečně autinko doma to se bude jezdit 😉 a co pak teprv ta postel to se bude řádit 😉 to se budou dělat mimi krásně 😉

blazenkaa
26. čer 2009

no to bude ale až za měsíc miminko se bude dělat zatím na rozkládacím gauči bohužel ,ale už se těším aby byla doma v nově udělané ložnici.Daji to přece nemusíte miminko dělat za když máte rozsvícené ne 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
26. čer 2009

😀 😀 jo po tmě se to dá taky,hele manžovy už třetí den říkám že už ani nevím jak to vypadá a pokaždý mě řekne že večer až a pokaždý usne no tak to vidím že bud zítra naněho vletím chce nechce 😀 gauč negauč to je jedno kde se to udělá hlavně že to jde 😀

blazenkaa
26. čer 2009

tak to máš pravdu daji manža už tu dopíjí pivečka měl dneska dovolenou a půjdeme si jednu čoudnout a půjdeme hají.Ráno v 6 vstáváme jedeme pro zedníka na 7 a budeme nahazovat tu ložnici tak se zatím měj a nezapomeˇn pozhasínat 🙂 🙂 🙂 😀 dobrou noc a nezapomeň namanžu si ho vzít do postele.Dobrou noc a sladké sny 😀

daja.w
26. čer 2009

Blaži dobrou nocinku přeji a at ráno v poho vstanete 😉 neboj pozhasínám a manžu nechám tam kde je vstane pak sám kdybych ho ted vzbudila tak bud bude nepříjemnej nebo mě řekne že už jde a bude pokračovat ve spaní 😔 tak ho nechám tak tak páááááa neupracujte se moc zítra všeho moc škodí tak páá já půjdu taky zachvilku 😉

lenkacar
27. čer 2009

dají 3den jo: to jste dobrý mě slibuje týden a doted nic ,zase jsme spolu nemluvili takže odjel a budu sušit do čtvrtka a to taky páč v pátek jedem na utz a to se mnou spát nechce ,aby to doktror neviděl ,já tam přijedu do caru jak pannna 😕 ,tak mizim jdu se připravovat na dnešní tah,za hodku odjíždim..papa a všem hezký den

daja.w
27. čer 2009

Ahoj Leni no třetí den se doprošuji 😠 ale jinak už je to asi taky víc jak týden,tak pořádně zapař a odreaguj se a pak pisni jak jsi zapařila 😉
Jinak přeji krásnou sobotu všem 😉

dadous
27. čer 2009

ahojda 😉 tdy je dneska zas tak hnusně 😝 odpo jedem slavit ke tchanovcum svatek a nerozky 😉

olasek
27. čer 2009

Mimísci mi nepřežily .... ozvu se později, jen velmi těžko to rozdýchávám...

dadous
27. čer 2009

olasku to mě moc mrzí ☹ posílam ti pohlazení

daja.w
27. čer 2009

Oli tak to mě moc mrzí a tak jsem na tebe moc myslela a držela pěstičky to je mě fakt líto,ale to přebolí chce to čas,ale půjde te znovu do boje že jo 😉 drže se

koblichzek
27. čer 2009

Ahojky všem.
Olísku, je mi to opravdu líto 😢 , vím, jak se cítíš. Každá útěcha je teď asi marná, ale drž se zlato.

meduna
autor
27. čer 2009

ahoj holky,kobylky,prave jsem prisla z prace,je tady snad konec sveta.

Olasku,je mi to moc lito,v zivote se nekdy deji takove veci,ze to cloveku hlava,duse a rozum neberou.Bude te to bolet ale za cas se zacnes tesit na novy a uspesny boj 🙂 Myslime tady vsechny na tebe,az budes mit naladu prijd,vybul se ,vykric,my ti rady pomuzeme,proto jsme tady

meduna
autor
27. čer 2009

holky jdu se nalozit do vany,jsem jak prase propocena,jako tady leje jak krava,venku uplne cerno 😖

meduna
autor
27. čer 2009

nikdo nikde 😕 😕

olasek
27. čer 2009

holky, jste tu některá? jak to vypadá, když se rozjíždí OHSS???

meduna
autor
27. čer 2009

ahoj Olasku,jsem tady,ale s tim ti neporadim,nevim

meduna
autor
27. čer 2009

ale kamoska to mela,byla nafoukla,takova vodnata

meduna
autor
27. čer 2009

a co ti je?

olasek
27. čer 2009

jsem nafouklá, dole až k pupíku rozbolavělá...plynatá ...s čůráním problém ale nemám

meduna
autor
27. čer 2009

a teplotu mas?

meduna
autor
27. čer 2009

radsi si zajdi na UTZ,zitra,nebo zajdi na pohotovost,kdyby ti bylo nejak blbe

olasek
27. čer 2009

ne, teplotu nemám....jen se nemůžu pořádně hnout...

meduna
autor
27. čer 2009

já bych být tebou zašla na UTZ

olasek
27. čer 2009

asi zajedu ... kdyby se to ještě zhoršilo tak vyrazím hned....

daja.w
27. čer 2009

Ahojky holčiny moje 😉 Oli já ti taky neporadímale moc ráda bych,ale radši si tam zajed.
Já jsem ted spinkala a jsu jak trefená su zvědavá co dubu v noci dělat 😅

olasek
27. čer 2009

díky za radu ... Dadu, držím zítra pěsti !! Papa všichni ...

meduna
autor
27. čer 2009

Olásku,radši tam jdi ,ať je vše v pořádku a maš jistotu,že to nic není

meduna
autor
27. čer 2009

Ahoj Dájo,no co asi bys dělala v noci......,jsi tady vyhrožovala ,jak ojedeš manžu,tak proto jsi si naspala,ať můžeš dnes v noci řádit 😀

lenkacar
27. čer 2009

oli já taky neměla s čuráním problém a to samé co ty a byl to Ohss