IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
28. čer 2009

v paneláku ,ale je to hrůza ta voda je živel

daja.w
28. čer 2009

jo to mě vykládej jsu ráda že bydlím tady bo se tu voa nedostane když jsem bydlela ještě u našich tak v 97jsem ty záplavy zažila na vlastní kůži všude voda a nenaděláš nic nic ti nezbyde jen čekat až to opadne vůbec jim to v těch nejvíc postižených místech nezávidím nejhorší je ta beznaděj

daja.w
28. čer 2009

jsem se ted dívala na počasí a od čtvrtka už nemá pršet a má být pěkně už aby to bylo 😉

dadous
28. čer 2009

ahojda tak jsme doma, mame teda 4 vajíčka ale daoušovi spermie teprv dolujou, musej to prohnat centrifugou, pže tam nic nenašly, takže musíme čekat do zítra 😅 snad se tam aspon jedna najde 😉

lenkacar
28. čer 2009

dadu ty volís to je síla ,ale snad tam něco uvízne ..

lenkacar
28. čer 2009

a jak ti je?

lenkacar
28. čer 2009

taky s náma byla holčina na srazu a taky nemaj nic ,to je hrůza ..

dadous
28. čer 2009

no doufam leni, minule tam taky nic nebylo ale po ty centrifuze tam 5 mršek uvízlo 😅 mě je zatím ok, jsem se probudila a za čtvrt hodky jsem šla 😀 asi mi nic není, pže jsem měla jen ty 4 jajka 🙂 občas mě dloubne v břišku jako když mam nastydlej močak , ale jinak se cejtím dobře 🙂

dadous
28. čer 2009

jsem tam prosila tu embrioložku at z toho dostane aspon jednu živou spermii, ta se smala a že se prej bude snažit 😀

dadous
28. čer 2009

no jo je to špatny s těma spermiema 😖

dadous
28. čer 2009

jo a dr mi zapoměl napsat ten utrogestan a prednison tak musím zítra ke svymu jestli mi to napíše aby jsme zas nemusely rano do HK 😝

daja.w
28. čer 2009

Ahojky Dado tak už to máte zasebou 😉 tak hlavně aby se tam našlo aspo nějaký to spermijko 😉 určo něco najdou 😉

dadous
28. čer 2009

dajo snad jo aspon jednu nebo dvě 😅

daja.w
28. čer 2009

a to vám řeknou až zítra? to zas bude čekání to je děs pořád na něco čekáš,ale snad to bude ok 😉

dadous
28. čer 2009

jo zítra tam mam volat ve 12.30 😉

daja.w
28. čer 2009

tak budu na Vás moc myslet a držet pěstičky 😉

mandarinka
28. čer 2009

Dadous tak držím palce, aby tam opravdu něco našli 😵

blazenkaa
28. čer 2009

ahoj holčičky moje já jsem tak nasraná ani nevíte jak už mě z toho hrabe už toho docela lituju že jsme tu ložnici začli vůbec dělat

blazenkaa
28. čer 2009

dadutaky ti držím pětičky i na nohách ,aby vám tam aspoň něco našli ,ale když našli minule tak najdou i teˇ%d uvidíš
Oli je mi to moc líto co se ti stalo ale nevzdávej to bude to dobré.Vím že to je málo k utěšení a že to asi nepomůže ,ale ono se to povede uvidíš

dadous
28. čer 2009

děkuju holky moc děkuju 🙂

daja.w
28. čer 2009

Ahoj Blaži jakpakto nedaří se vám neboj už to budete mít zachvilku hotové a pak se ti uleví neboj 😉 počkej až se ti tam bude krásně spinkat 😀

blazenkaa
28. čer 2009

ale zedník s včera rozmyslel že to rovnou naštukuje tak jsem lítla ještě do stavebnin pro štuk ,ale už měli zavřeno a teď jim to nestačí tak jsem pytel sehnala a je prý nahovno tak já se na to vyseru a odedneška už jim nic nesháním.Jdu ho odvést a pak sem sednu až přijedu asi tak za 20 minut tak zatím pá

daja.w
28. čer 2009

tak to si měli sehnat sami co baba ta jak se vtom může vyznat můžou být rádi že jsi něco vůbec sehnala

lenkacar
28. čer 2009

jo blaži to jsou přesně chlapi ..jak tomu máš asi rozumět že jo ..

lenkacar
28. čer 2009

vy jste se dadu s dadoušem hledali co?my měli spermie ochrnuté a pak se přeci svińuchy rozhejbaly ,ale taky nic mOc ,vše bylo Icsi.Jo to je ta mioderní doba ,chlapi nemaj spermoníky a ženy orgasmus ,vid medu ..

dadous
28. čer 2009

no leno ja jsem v cajku 😅 to dadouš to flaka 😀 😀 je to brzda 😀

lenkacar
28. čer 2009

dadu já jsem taky v cajku ,až na ten mozek 😀 😀 😀 😀

dadous
28. čer 2009

no mozek taky nemam uplně v cajku 😀 😀 od ty doby co chodím na konika 😀 😀

lenkacar
28. čer 2009

oli se nehlásí asi je v nemocnici co?

lenkacar
28. čer 2009

jojo dadu já taky mám nějakou koňskou nemoc,co děláš ,ty odpočíváš vid..já se děsně ,ale děsně nudim ..