IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
6. črc 2009

Takže zdravím všechny, které jsem tu dneska nepotkala a loučím se 🙂 mějte se moc fajn a papa ...

daja.w
6. črc 2009

Oli ahojky a měj krásný zbytek dne 😉
Tak my jsme pojedly tu smaženici a řízky z hřibů a asi prasknu 😀

dadous
6. črc 2009

ti ted dajo bude těžko 😅

daja.w
6. črc 2009

neboj já to nějak zvládnu 😀 ale su fakt přežraná 😝

dadous
6. črc 2009

😝 ja měla k obědu zelí a taky to mam ted naročny 😝

daja.w
6. črc 2009

jé zelí miluji asi ze všeho nejvíc 🙂 ale stejnak když se tak přecpem tak pak trpíme 😀 ale hlavně že nám chutná 😉

daja.w
6. črc 2009

tak mám nabarvenou hlavu jsu zvědavá jak mě to chytne 😅 mám zlatavě plavou a pak chci jít zpátky na blond 😀

dadous
6. črc 2009

ááá to z tebe bude nová paní 😵

daja.w
6. črc 2009

no tak už vím výsledek 😠 opět hnědá tak teda nevím když tam bylo že to bude světlejší tak to mám spíš tmavší 😠 no tak to jistí teda opravdu blond

dadous
6. črc 2009

😀 to nic, to se stava, hlavně že to není nějakej brutus 😀 😀

daja.w
6. črc 2009

no taky jsem si říkala že je to lepší než nějaká divná 😀 😀

dadous
6. črc 2009

tos dopadla ještě dobře 😀

lenkacar
6. črc 2009

čus holky od víkendu mi nešel net ,tak mám vsobě 3embrouše 8 buněčné ..docela to bolelo ,ale už je to docela gut

dadous
6. črc 2009

jee tři 😅 tak to by bylo aby se nechytly 😉 mě to teda vubec nebolelo, a docela mě začíná děsit že mi vubec nic není 😖

daja.w
6. črc 2009

Ahoj Leni tak velká gratulace 🙂 a hned tři to je super dobrá zprávička neboj to bude dobrý 😉 držím pěstičky
Dado neboj to bude v pohodě prckové se určo drží 😉
Ted tu máme chrsták jak svina ☹

lenkacar
6. črc 2009

dadu mě to poprvé taky nebolelo ,ale ted mi to bolelo fest,nemohl se dostat přes nějakou branku ,ty volís pěkně mi tam dloubnul a cítila jsem každej pohyb katetru ..a řekl že mám prázdnej mořčák tudíž nevidí kam to dává a je to naslepo ,tak dík ,bůhví kam to dal ..a 3 mám protože rozmrazili 4 a 3 přežili tak jsme je dali všechny

dadous
6. črc 2009

mě byly nepříjemny ty zrcadla nebo co to do mě narval a to zavedení jsem vubec necítila 😀

daja.w
6. črc 2009

jo ty zrcadla u mě taky byly nepříjemný ale nebolelo mě to no Leni doufám že je dal kam patří 😉

lenkacar
6. črc 2009

jo zrcadla jsou nic moc ,ale to probodnutí ,ty volís to jsem sykla a on že ví že mě bodnul ,že musel

lenkacar
6. črc 2009

jak mi to podráždil už jsem cítila všechno ,no hnus ,zaplatpánbůh je to pryč... 😉

dadous
6. črc 2009

😕 no tak kdoví, kam to narval mě 😅

dadous
6. črc 2009

leni ted už budou jen samy příjemnosti 😉

lenkacar
6. črc 2009

tak mizim ,dnes a zítra budu polehávat a pak normoš ..tak pa zatim

daja.w
6. črc 2009

Leni tak pěkně odpočívej a nech se jen hýčkat 😉 pa pa pa

dadous
6. črc 2009

jo jo at vojak kmita 😉

daja.w
6. črc 2009

jo jo jen at kmitá si to Leňa zaslouží 😉

dadous
6. črc 2009

to jo dadouš se taky snaží, luxuje 😀

daja.w
6. črc 2009

jo jen at se chlapy činí 😀 stejnak toho moc nedělaj v domácnosti tak aspon ted aby jste si dáchly od toho 😉

dadous
6. črc 2009

no neboj oni se nepředřou 😀

daja.w
6. črc 2009

no to ne ale aspon at ted trošku pomůžou ne 😉 si nemusí válet kulky jen at něco dělaj 😀