IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
18. črc 2009

😀 😀 stydlivko 😀 no já si pamatuji že jsme jely do rumunska to jsem byla v první třídě a s kamoškou jsme schválně jely k té pláži juknout no byly jsme zvědavý 😀 ježiši jak máti řvala že stama máme okamžitě vypadnout byla jak pominutá 😀

meduna
autor
18. črc 2009

to jo,ta by jela za katr hodně rychle

daja.w
18. črc 2009

no holky já budu končit v Tv začíná film Ztracené město tak jsu zvědavá jaký to bude ale o reklamě vždy juknu 😉

dadous
18. črc 2009

noo a ja uvidím velky hovno, ta telka furt nejde , jen zrnění ☹

meduna
autor
18. črc 2009

jo,budu taky jukat,máme návštěvu

meduna
autor
18. črc 2009

to je ddivný,už docela dlouho to nejde 😠

meduna
autor
18. črc 2009

a máš doma Lásenku?

dadous
18. črc 2009

no však jo , na to serou ty matlaci 😠

meduna
autor
18. črc 2009

tady nešla včera taky bedna,ale už jde

dadous
18. črc 2009

jo sedí v kuchyni a ja v obyvaku 😀

daja.w
18. črc 2009

Dado jakto že vám nejde telka?

dadous
18. črc 2009

nevím mame tady kabelovku, jsm napíchnuty na panelak a tam to taky nejde 😠 se zlobím 🙄

daja.w
18. črc 2009

to by mě asi trefilo bez telky a jak dlouho vám to nejde ☹

dadous
18. črc 2009

od rana ☹ je reklama co?! 😀 😀

daja.w
18. črc 2009

jo reklama je no 😀 tak snad vám to brzo zprovozní ☹ 😉

blazenkaa
18. črc 2009

Ahojky holky tak je zdravím všechny přítomné co je nového já jsem konečně dorazila domu a manža je ko a prudí že by jsem mu nejraději dala přez hubu 🙂

daja.w
18. črc 2009

Ahojky Blaži já koukám na telku zrovna je reklama 😀 a proč prudí 😅

dadous
18. črc 2009

ahoj blaži, co mužeš udělat dnes , neodkladej na zítra 😀

blazenkaa
18. črc 2009

daji prudí protože jenapitej jako alik

blazenkaa
18. črc 2009

dadous naštěstí už usnul donutila jsem ho vykoupat ale dalo mi to velikou práci a hlavně mi usnul na mém místě tak že budu mít ještě jednou práci ho vyštafírovat na jeho místě protože já jinde neusnu už jsem si na to zvykla

dadous
18. črc 2009

jee tak to jak je napitej ,to je lepší si ho nevšimat 😅

daja.w
18. črc 2009

no tak to bych teda neodkládala 😠 ale z ožralým se nemá cenu bait necho usnout tak to dělám já 😀 a ráno ho sjedu jak svina a je malej že nestačí ani kokat 😀

blazenkaa
18. črc 2009

to já mu to hned vpálím slíbyl mi že budeme dělat plot tak jsem na něho zvědavá jestli začneme včera jsem to nařezala laě a natřela tak chci zítra dělat ty šejtky ,ale jak myslím že to bude tak to budu zase řezat sama zase bude mít nějakou výmluvu a nejraději by byl kdyby pršelo

dadous
18. črc 2009

ty jo blaži ty jsi kutil 😅

blazenkaa
18. črc 2009

já říkám co si neudělám tak nemám sice manža je pracovitej ,ale nežli ho do něčeho dokopu tak to je doba a když to začnu sama tak se aspoň přidá protože nechce ,aby jsem to dělala sama

blazenkaa
18. črc 2009

minule když odjel k rodičům dřezat dřevo na ten plot tak jsme měli za dveřma obložení a už dobu jsme říkali že se to sundá tak sem se do toho pustila ale ty dřívější majitelé to byly kutilové tak když jsem to oddělala tak tam byly díry jako kráva tak jsem si to pěkně oškrábala namíchala jsem si štuk nahodila uhladila vymalovala a když manža přijel domu tak čuměl jako puk ale samozdřejmě to nedělal on tak že to nebylo dobře

daja.w
18. črc 2009

Tak je konec filma no nic moc čekala jsem že to bude lepší 😖 Blaži ty jsi šikula ty jsi ferda mravenec práce všeho druhu 😀 jo tak ten můj je něco podobného bych je za to trefila 😠

blazenkaa
18. črc 2009

a co mimíska dadous jak je ještě máš tak citliví nos

blazenkaa
18. črc 2009

já říkám že všichnichlapy jsou stejní ženská když něco nezačne tak se oni do toho nedonutí
Daji a jak je kamarádka co je tam u vás na dovolené tak mi psala že tam je počasí na hovno

blazenkaa
18. črc 2009

holky a co léňa jak je na tom už testila