IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
19. črc 2009

jo,to si dneska užiješ,Dáji dones,Dáji podej,Dáji pofoukej mi bebíčko 😀 známe je ne?

blazenkaa
19. črc 2009

jsi štíhlá holky jen si dej ať je ti dobře

meduna
autor
19. črc 2009

hele ,jak nepojedeš v pantoflách,tak je to ok 😀

meduna
autor
19. črc 2009

hm,jak dlouho štíhlá tímhle tempem?

blazenkaa
19. črc 2009

daji a to ani nechce na pivko

dadous
19. črc 2009

ahoj jsem tu, nakonec jsme jeli a jsem srašně přežrana 😝

daja.w
19. črc 2009

no sem mu řekla at na to rychle zapomene že mu budu dělat poskoka 🙄 tak si chodí sám ale ne moc když hodně poprosí tak mu něco málo donesu 😠 jsou všichni stejní a když má chřipku to je hrůza vypadá jako kdyby každou chvilku chtěl umřít 😀
Medu jen se napapej 😉

dadous
19. črc 2009

medu labutě nakrmíš sebe odbejvaš? jen se hezky nacpi, at z vas nejsem netlustší 😀

daja.w
19. črc 2009

pivko má doma 😉 ale to měl jen jedno 😀 kdyby byl nažranej tak se mu nic nestane 😀 jak se říká ožralýmu se nic nestane

blazenkaa
19. črc 2009

ahojky dadous to musíš se pořádně najíst nejíš sama ale už tři

daja.w
19. črc 2009

no neboj pantofle na motorku určo brát nebudu jen pořádný boty 😉

meduna
autor
19. črc 2009

jo labutě jsou nafutrovaný,syčel táta labuťák,tak jsem mu říkala,nesyč,nebo tě vemu přes tu dlouhou čuňu 😠

blazenkaa
19. črc 2009

daji taky to není pravidlem známí šel je to asi 2 měsíce z hospody napitej a zlomil si kotník došel domu ráno ještě něco posekal na zahradě a pak mu ten kotníkšroubocali 3 šroubama

meduna
autor
19. črc 2009

je tady výstava hnusů,jako pavouci,ještěrky a krokouši,tak asi půjdem,to se snad budu muset ožrat hrůzou 😀

dadous
19. črc 2009

😀 jak si každej myslí že živím dvě děti 😀 😀

daja.w
19. črc 2009

no ale většinou jo švagr je těžkej ožrala a minule spadl z kola a hlavou majznuj o auto o tažný se otřepal a šel chrápat 😝 no já tak spadnout tak je po mě a mám těžkej otřes mozku a von nic

daja.w
19. črc 2009

Dado a neživíš? já myslím že určo jo 😉

meduna
autor
19. črc 2009

to se už brzy dozvíme Dadoušku 😵

blazenkaa
19. črc 2009

medu tak tam by jsem asi nevlezla klepala by jsem se celou dobu cio by jsem tam byla a pořád by jsem koukala kde co jim uteklo 🙂 🙂 🙂
Daji mi ženské kolikrát vydržíme více nežli oni to by jsi se divila 😀

dadous
19. črc 2009

😀 když ja mam vybranej kočar jen pro jedno 😀 😀

meduna
autor
19. črc 2009

já nenávidím pavouky ,fuj 😝

daja.w
19. črc 2009

holt budeš muset vybrat jinej 😀

meduna
autor
19. črc 2009

ani ta milágros se neozvala,měla jít na UTZ

daja.w
19. črc 2009

tak to já mám panickou hrůzu z pavouků a kurna my máme plnej barák hlavně ve sklepě a tam moc nechodím jinak řvu po celém baráku 😝

meduna
autor
19. črc 2009

no to je hrůza,když bydlíš v baráku a tam teda jsou pořádný,to by mě zabilo.do sklepa bych nešla nikdy 😲

daja.w
19. črc 2009

nejhorší že manža je nechce zabít že prý utečou a já pak řvu jak kráva že dolezou ke mě do postele 😝 fuj jak já je nesnáším

blazenkaa
19. črc 2009

dadous tak si vybereš nějakej jinej a bude se ti taky líbyt 🙂 🙂

meduna
autor
19. črc 2009

hele tady když je pavouk,tak Roman ho musí chytit a ukázat mi hoooodně z dálky,že ho chytila a pak ho musí jít vyhodit a ukázat mi ruce,že ho vyhodil 😀

blazenkaa
19. črc 2009

mě zase manža říká že nám nosí štěstí přito oni dělají jenom pavučiny včera jsem je ometla a už jsou zase sem tam malé pavučinky

blazenkaa
19. črc 2009

dadous už asi vybírá ten kočár pro dvojčata 🙂 😀