IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
6. kvě 2009

Medu a proč bys nemohla? 😀 to jsou jen výmluvy, to si pamatuju, jak jsem se vymlouvala exovi, už týden před mě bolello břicho, pak jsem to 5 dní opravdu měla a další 3 dny fiktivně - a půlka měsíce byla úsoěšně pryč 😀

dadous
6. kvě 2009

kamoška taky měla vždycky pulku měsíce položeny vložky na pračce 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

tak jako tohle nez Chaala docte vsechno,ta si musi vzit dovcu 😀 😀 😀 😀 😀
to nepochybuju,ze by se nerozjelo,po tom co mi zitra nalozi 😀 😀 😀
a jako spat se mi nechce,uz to vidim budu cumakovat do rana a jeste nez me stihnout strhat oni strham se sama tim,ze budu nevychrapana 😠

dadous
6. kvě 2009

nejsou nějaky erekce na slunci? 😅 dadous taky ted psal že se mu nechce spat 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

jo to je jako ja,provokativne lezej v koupelne 😀 😀 😀 😀 ja to mam asi psychicky,jak vim ze chci to decko a normalni cestou to nejde,musim to ale odbourat a pak uvidite jaka budu motorovka 😀 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

no tak na to si počkam 😀 😀 😀

mandarinka
6. kvě 2009

Mě dneska ráno vzbudili od sousedů, dělaj tam podlahu.... jsem vstávala už před 9, budu spát jako mimino 🙂

meduna
autor
6. kvě 2009

asi to bylo uz vcera,Roman cumakoval uz od 3 rano,smejdil v kuchyni soukal do sebe zradlo a pak k ranu usnul a jeste se mu zdalo ze jsme bohaty 😀 😀 😀 😀 takove sci-fi

mandarinka
6. kvě 2009

😀 Medu tak musíš šukat, tak se dělaj děti, víš? 😀 😀 😀 když se vymlouváš, tak se pak nediv 😀 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

a ja uz myslela ,ze sousedi to delali 😀 😀 😀 a oni tam rachotej s podlahou 😉

meduna
autor
6. kvě 2009

ja jsem uz psala ze jsem v panne,tak se nediv 😔 😔 😔 😔

dadous
6. kvě 2009

😀 😀 a vy nejste? 😀 😀

mandarinka
6. kvě 2009

tady děláme kravál se sexem v baráku akorát asi my, zbytek jsou důchodci 😀

dadous
6. kvě 2009

no tak u vas bych chtěla bydlet 😀 😀

lenkacar
6. kvě 2009

mandar měla bys mít soucit se stářím 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

dadousku myslis bohati? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bohuzel ne 😕 😕 je to od vyplaty k vyplate s jazykem na veste 😝

mandarinka
6. kvě 2009

když jsme kdysi spávali u manži doma, ještě za svobodna, museli jsme to dělat na zemi, protože jednak ta jeho postel vrzala a jednak narážela na zeď, tak sousedi hned věděli, jak se věci mají - a tatínek v přízemí taky 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

tak vis jak,sousedi duchodci si muzou paradne zavzpominat na mladi...jake to bylo kdyz taky skotacili 😀 😀 😀 😀 ja vim,ze maj hrnky na ucich a stene vasi loznice

dadous
6. kvě 2009

medu , my mame tolik věcí společnych 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

myslis ty jazyky na veste? 😉

mandarinka
6. kvě 2009

jakej soucit, ať si díky nám zavzpomínaj na mládí - a co vy víte, třeba se v nich ještě probudí nějaká vácheň 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

jasan 😉

mandarinka
6. kvě 2009

medu 😀 máme stejný myšlenky 😀

lenkacar
6. kvě 2009

holky máte pravdu třeba ještě vzplane kousek nějakýho zvadlýho stébla 😀 😀 😀 😀 ,mandar kdy máš opu?

meduna
autor
6. kvě 2009

no jo vachen ale taky by to dedka mohlo zabit.Ale mama mi rikala,ze byla u jednech starejch lidi(70 a vic) a neco jim tam nesla a najednou prilit dedek a zarval na tu svoji zenu,proprav indulonu prislo to,tak mama jela jak kuna odtamad,protoze tam slo do tuhyho 😀 😀 😀 😀 😀

mandarinka
6. kvě 2009

Leni v sobotu

lenkacar
6. kvě 2009

dobře tak v sobotu držim palečky ,nebo raději pěstičky!!!!!!!!!!!!!!!§jdu chrupat rozesmála jsi mě ..

mandarinka
6. kvě 2009

připrav indulonu 😀 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

holky vite co se rika:ze kdyz chytne stara stodola..to je pak ohen 😀 😀 😀 😀 tak bacha na to,nebo se v nejaky babce zazehne jiskra ato bude tanec pak 😕 😕 😕 😕

lenkacar
6. kvě 2009

medu to je jasný jak to přijde tak to muší bejt kdyby babka zrovna žehlila ..stáří už si nevybírá 😀 😀 😀 😀