IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
29. črc 2009

dadoušek bude brzy balon, viď 😀 😉

liptonek
29. črc 2009

kobli - tyjo...tak to slysim prvně. nikdo mi nic takovýho nerikal. Tak moooc dekujuuu !!!!!

dadous
29. črc 2009

jo kobli jsetli to pujde takhle dal tak si na srzu budete myslet že jsem už ve třetím 😀 😀

koblichzek
29. črc 2009

Mě to taky nikdo neřekl, vím to tady od holek. Jenže já si myslela, kolik piju a ono nic. ☹ Pij i když nemáš žízeň, pořád měj u sebe sklenici s vodou

liptonek
29. črc 2009

dadous - no a jak jsi na tom? 🙂

liptonek
29. črc 2009

tak jeste že ta modra kobylka existuje.....

koblichzek
29. črc 2009

dadouškovi závidím 😵 😵 😵 🙂 😉

koblichzek
29. črc 2009

Lip jsi taková anonymní, hoď nějakou fotečku 😉

dadous
29. črc 2009

lip v patek jedem na ultrazvuk, tak uvidíme co uvidíme 😀

dadous
29. črc 2009

kobli však ty mě budeš hned nasledovat a mazej se napít 😀

dvojcata2
29. črc 2009

Ahojky děvčátka když se tady bavíte o tom pití to se musí pít jak dostanu ty injekce???To je jedno jaký??Já totiž denně vypiju tak 4dc ☹

koblichzek
29. črc 2009

Rozkaz mami 😀 Popíjím mrkvovo-banánovo-jablečný džus. To je ale vodvaz 😀

liptonek
29. črc 2009

kobli - to schválne...kdyby to videl muž..nepobral by to. tyhle diskuze zavrhuje. ...takže jsem v anonymite hlavne kvuli nemu..aby nemel reci :D

dvojcata2
29. črc 2009

Dadous:Jé dlouho jsem tu nebyla moc moc gratuluji a tiše závidím ale moc přeju 🙂 🙂 🙂

koblichzek
29. črc 2009

Dvojče, i kdyby sis nic nepíchala, tak je to strašně málo. Chceš si odrovnat ledviny?

dadous
29. črc 2009

ahoj dvojče, jasně hned od začatku, ja teda měla jen 4 vajíčka, takže u mě pohoda, ale když jich je víc tak se musí hooodně pít

liptonek
29. črc 2009

dadous - no tak tobe taky držím pěsti...herdek holky...musí se nám to už konečne podařit, žejoooooo

koblichzek
29. črc 2009

Lip tak to můj manža je vcelku rád, že to ze sebe dostanu tady a né přes něj 😀 . On si o tom taky nerad ppovídá

koblichzek
29. črc 2009

Lip jooooooooooooo, musíííííííííííííííííí 🙂 😉

dadous
29. črc 2009

děkuju dvojče a držím ti palečky 😉
kobli ja na tyhle džusíky teda nemam vubec chut, ja pořad piju naš horsky pramen 😀 nebo pito 😅

koblichzek
29. črc 2009

A tak to já ráda. Normálně bych si dala vínečku, ale co kdyby byly zakousnutý 😉 😵

dadous
29. črc 2009

😀 to dadouš chca nechca to poslouchat musí 😀

dadous
29. črc 2009

hele kobli ja si dala i decku stříčku 😉

koblichzek
29. črc 2009

No manža mě taky vyslechne, to j jasný, ale občas vidím jak vůbec nevnímá 😀

liptonek
29. črc 2009

kobli - tak to ti mužu leda tak tiše závidět. POtřebuju přece vedet, do čeho jdu...Ale to on proste nechápe. Myslí si, že tu řešíme jen samy voloviny. Ale at si myslí co chce 🙂)

koblichzek
29. črc 2009

Jasný lip, v pohodě, tak si dej do profilu třeba obrázek kočičky 🙂

dadous
29. črc 2009

😀 to mě je jedno jestli vníma nebo ne, prostě se vykecam a hotovo, ale on si to vždycky poslechne 😉

koblichzek
29. črc 2009

DAdoušku, já se dnes bála si dát i kafe, piju logrový. No dala jsem si ho. Jsem jak pitomá. Jsem zjistila, že si i pomalu sedám - magor 😀

dadous
29. črc 2009

lip měla bys mu vysvětlit, že celej tenhle proces umělyho oplo je děsněj napor na psychiku a že se potřebujem o tom pobavit s někym kdo tím taky prochazí 😉

dvojcata2
29. črc 2009

já když si koupím pití tak si říkám že se musím přemoct a vypít tu láhev ale pak na to zapomenu.A hlavně nemám vůbec potřebu já vím že to není dobře.Jedině před mrchou to vypiju 4 litry denně to mám žízen i v noci.Já jdu ted v úterý pro léky mám krátký protokol 🙂