IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
1. srp 2009

jojo, to jsou děti 😉 ... já tuhle jela s neteřinkou v autobuse - narváno - a Tinka se na celý autobus zeptá "a teto, honí se bráškovi v pytlíku taky ty spermie??" ...to jsou prstě hlody a jen lapáš po dechu a nevíš, jestli se máš smát nebo co 😀
Jinak v práci celkem dobrý. Práce dost, ale už se to trochu zklidnilo. Ten návrat po neschopence byl krušný.

daja.w
1. srp 2009

Jo děti jsou užasný 🙂 jo takový hlody oni maj nejradši 😀 to zas Saša když byla malá tak seděly na balkoně a pršelo a on z ničeho nic řekla "piča prší a prší" a vtu ranu jsme taky nevěděly co dělat jestly se smát nebo jí něco říct,ale neřekli jsme nic aby to pak neopakovala 😀 Tak to je už fajn že se ti to trošku zklidnilo v práci,jsi šikula že jsi to dohnala 😉

blazenkaa
1. srp 2009

ahojky holčičky přeji krásný sobotní večer 🙂

daja.w
1. srp 2009

Ahojky Blaži jak se máš? 🙂

blazenkaa
1. srp 2009

Ahojky Daji taky podelším čase jsme se tu sešli co.Já se mám docela dobře knečně mi dorazila ta mrcha mrška jedna se mi asi někde zatoulala a co ty jak se máš a co jinak

daja.w
1. srp 2009

jo konečně jsme se tu setkaly 😉 ta si teda dala načas potvůrka podivná 😀 ale hlavně že dorazila 😉 u nás pořád stejný ted tu mám děti tak tu je veselo a malej mi akorát dává trošku zabrat 😀

blazenkaa
1. srp 2009

tak to lehneš a budeš spát jako mimino Mi jsme byly na hasické šoutěži dneska tak jsem trochu spálená,ale zato manža ten je spálený zevnitř pivem a chrní jako zabytej ,
Co manža už se mu ty bebíčka zahojila jak hapal na té motorce 😀 😀 😀 😀

daja.w
1. srp 2009

jo už to má dobrý má tam ještě strupy ale už ho to nebolí 😉 tak hlavně že chrápe já taky čekám než dojde známý má 50tku a tak tam ještě je ale dala jsem mu sebou Sašu aby byl v poho a malej už chrní 😉

blazenkaa
1. srp 2009

tak to máš aspoň chvilku prosebe.Já jsem měla sebou malého Jáchyma od bývalé sousedky a taky mi dal zabrat pořád se mě na něco ptal a já už nevěděla co mu odpovědět a hlavně on chodí po objedě na 2 hodinky spát a dneska nebyl tak prudil prďola jeden

olasek
1. srp 2009

ahoj Bláži, taky jsme se tu nesetkali už hooodně dlouho .... jak se jinak máš???

blazenkaa
1. srp 2009

No ahojky Oli to máš pravdu že jsme se tu nepotkali už dlouho mám se pořád stejně jen ta mrcha mě zlobí a co ty koukám že už v práci hotovo to co jsi zmeškala jsi šikovná

blazenkaa
1. srp 2009

Chtěla jsem se optat nevíte nějakou buchtu na plech z cukety

blazenkaa
1. srp 2009

Oli koukala jsem na fotečky tam jak jsi s manžou to je krásná fotka moc vám to tam sluší

daja.w
1. srp 2009

Blaži tak malej taky dnes po obědě nebyl spinkat a byl protivnej jak vřed na prdely 😀 Blaži tak tu buchtu já nevím 😖

olasek
1. srp 2009

copak mrcha, taky na ni zrovna čekám....ale jelikož beru Duphaston tak ji mám ,jak hodinky. Jinak v práci resty ještě mám, ale to je celeroční záležitost takže to už neřeším jako problém 🙂 jj, je to lepší, hlavně šéf měl dovču tak jsme taky měli všichni povolenou morálku 😀 😀 😀

olasek
1. srp 2009

děkuji moc za pochvalu fotečky 🙂 bohužel, s tou cuketovou buchtou taky neporadím....maximálně cuketové rizoto můžu dát k dispozici 😉

blazenkaa
1. srp 2009

dostala jsem totiš 2 cukety tak je msím udělát trochu obalím a taky upeču

blazenkaa
1. srp 2009

začla jsem držet dietu tak musím jíst zdravě jsem jako medenec po těch hormonech

blazenkaa
1. srp 2009

daji a co ty jak budeš pokračovat s mimískem

olasek
1. srp 2009

jasně, taky se snažím trochu shodit, taky jsem taková kulička... já mám ted rajčatové hody, máme jich mraky - tak jsem koupila mozzarelu a balkán, abych to měla na více způsobů a nepřejedlo se mi to 😀

daja.w
1. srp 2009

máti když měla cuketu tak to hodila na gril okořenila ale mě to teda moc nechtunalo ale máti s mým manžou se mohly užrat 😀 prd na dietu dyt nejseš silná 😠

daja.w
1. srp 2009

no nevím kdy půjdem do boje ale chtěly bychom co nejdřív,ale trápí nás penízky ☹ a co vy

blazenkaa
1. srp 2009

Daji to mi chceš říct že při 168cm je 67kilo normální 😖

olasek
1. srp 2009

taky mě cuketka na grilu chutná, ale mám ráda, když ji obaluji dát do vajíčka trochu oregána a bazalky - ona chytne takový šmrnc - je to zkrátka hami nami 😀

daja.w
1. srp 2009

Blaži tak já mám 172cm a 73kilo tak jsme na tom zhruba stejně 😉

olasek
1. srp 2009

Bláži, mě to normální příjde .... podle míry vypadáš normálně příjemné - nejsi žádná vyzáblotina, jsi hezká ženská 😉 takže to nepřeháněj

blazenkaa
1. srp 2009

mě by holky stačilo těch 5-10kilo to by bylo super předtím jsem měla 76kilo. Pokusímse o to nežli půjdu na další pokus

olasek
1. srp 2009

já se s vámi, kočky, rozloučím ...drahoušek mě tahá ven na terasu na vínečko tak jdu s ním ... mějte se moc prima a doufám, že se tu zase potkáme 😉 papa
A pozdravy Dadouškovi a Medunce - škoda, že jsem se tu nepotkaly !!!! Těším se až se tu potkáme, papa

blazenkaa
1. srp 2009

ahojky Oli pozdravuj manžu a hlavně se moc neopijte 🙂 😀 a dobrou noc

daja.w
1. srp 2009

Oli ahojky přeji krásný zbytek večera 😉 určitě se tu potkáme a budem se moc těšit 🙂 pa pa pa