IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
8. srp 2009

jé tak to bude oslava to se bude zase žrát a chlastat 😀 tak že mu přeji vše nej nej nej 😉

dadous
8. srp 2009

tak holky ja mizím, hezky si ten den užijte 😵 pa

meduna
autor
8. srp 2009

díky moc,vyřídím až zítra přijede.Dáme si asi kapánek do řepy 😝 😝

meduna
autor
8. srp 2009

Dobře dojedte a užijte si to tam u známých,ahoj. 🙂 🙂 🙂

daja.w
8. srp 2009

Dado tak ahojky a přeji krásný den 🙂 ty si to taky moc užij 😉

ak303
8. srp 2009

Ještě jednou ahojky všem. Máme labradora, černého a je to potvora prvního stupně. Je rozmazlený od skoromanži a jestě je to pěkný herec. Omlouvám se za zpoždění se psaním, ale uklízím a umývám okna. Už mám 2 hotové a 7 před sebou 😀

meduna
autor
8. srp 2009

v tomhle vedru okna 😝 😝 😝 😝 😝

daja.w
8. srp 2009

Ak ty jo ted umejvat okna no tak já bych se nato mohla vyprdnout a ještě ktomu tolik 😝 já jsu ráda že mám4 a to si říkám že jich mám moc 😀 já nerada umejvám okénka 😝 jé labrador tak toho chce manža

meduna
autor
8. srp 2009

dáji,tak já jsem na tom ještě líp,mám tří a půl oken 😀 😀 ta půlka je malé okno v koupelně

ak303
8. srp 2009

No musím je umýt i když se mi nechce..přípravy na svatbu pomalu vrcholí, tak aby mě někdo nepomluvil 😀 .

daja.w
8. srp 2009

tak já to v koupelně nepočítám to je taky malinký 😀
Ak tak to jo pořádně vygruntuj at neřeknou že přišly do bordelu 😀 😀 😀

daja.w
8. srp 2009

Holky mizím jdu dělat hamu papu a věnovat se dětem 😉 a odpoledne jdem ke známým tak tu juknu až večer 😉 přeji krásný slunečný den 🙂

blazenkaa
8. srp 2009

krásné ráno holčičky

lenkacar
8. srp 2009

čus holky já vařim až se ze mě hulí ,dneska máme výročí 😝

ak303
8. srp 2009

Tak mám hotovo a můžu pokračovat v další části úklidu. Venku je vedro jak blázen, chtělo by to k vodě, což stejně nemůžu a navíc jsem sama doma. Takže nic. 🙄

nadis.h
8. srp 2009

Ahoj holky,

občas přidrzle dočítám a s Váma je fakt sranda! 😀 Jestli můžu, ráda bych se přidala. 😉

daja.w
8. srp 2009

Leni tak výročí tak gratuluji 🙂
Ak ale nepřeháněj to moc s tím úklidem 😀
Nadis ahojky jen se přidej vítám tě mezi náma 🙂 jo tady se prča 😀

lenkacar
8. srp 2009

nadis ahojky ..dají a k čemu gratuluješ? 🙄 😝

daja.w
8. srp 2009

no k vašemu výročí 😀 a vůbec kolikátý?

lenkacar
8. srp 2009

dají první 😝 ..byl to omyl ..měli jsme spolu jen žít

ak303
8. srp 2009

nadis vítám tě. Leni také gratuluji k výročí 😉 . No daji úklid musím zvládnout než půjdu do práce pak už se mi nebude vůbec chtít. Doma máme celkem chládek, takže to jde.

lenkacar
8. srp 2009

holky ještě brambory a mám hotovo...i na zítra ..jsem se ho zepotala paka co chce na zítra vyžehlit ,ty vole koukal na mě jak když už mluvim španělsky a byli jsme v sobě hned

lenkacar
8. srp 2009

nesnášim když na mě zvedá hlas 🙄 😝 ,asi ho tam necham a dovezu si nějakýho okatýho španěla co medu a pak ti ho půjčim ,třeba nás rozpálí

lenkacar
8. srp 2009

jezdí svatby a houkají a já se jim teda divim 😖 😝

lenkacar
8. srp 2009

večer si musim dát do řepy jinak to nepřežiju jsem podrážděná jak prase

lenkacar
8. srp 2009

po obědě uteču k mámě do večera ...co máte vy v plánech?

lenkacar
8. srp 2009

ji na chatě máme 3nové malé mindy to je pěkný jak sotva chodí ,škoda že to tak nezůstane ,jsou kouzelný a to já kočky nemusim

daja.w
8. srp 2009

no nemáš to jednoduchý 😠 tak ho tam nech a budeš mít klid a dovez si teda krásnýho španěla ale pozor at to není taky nějakej vykuk 😀 Leni taky si někdy říkám že to byla pitomost ta svadba 😠 ale jen někdy 😀

lenkacar
8. srp 2009

dají já skoro furt ..a to to bylo z rozumu ,to mě poser teda

ak303
8. srp 2009

Holky co se to děje??? Mě to čeká za 3 TÝDNY.........bojím bojím 😒