IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
9. kvě 2009

stačí když bude aspon trošku, ne? hlavně aby byli kvalitní

koblichzek
9. kvě 2009

Díky za přivítání. Je to super. Já dnes byla na kontrolním uz a zatím mám 17 krásných folikulů. Ve středu by měl být první odběr. Dvojčátka u nás nepůjdou. Bohužel je jen půlka dělohy. 😠 Ale jedno stačí, jen aby bylo.

mandarinka
9. kvě 2009

Dad právě že nejsou ☹

dadous
9. kvě 2009

no mě by taky stačilo jedno 😀 😀 jestli chceš tak písni zuzce do IP at tě přida do tabulky 😉

mandarinka
9. kvě 2009

Já měla folíků asi 6 a je jedenáct vajuch, 8 pěkných a dvě hraniční....což sjem docela koukala, čekala jsem tak 4 vajíčka

dadous
9. kvě 2009

mand a tak jste uvažovaly i o darci?

dadous
9. kvě 2009

no na tvuj věk moc pěkny 😀 😀 😀

koblichzek
9. kvě 2009

Vzhledem k tomu, že jsem tu dnes podruhé, tak vůbec nevím o čem mluvíš 😀 😀 😀 . Jak to udělat? Myslím, jak najdu, jak to poslat právě té Zuzce 😅 ? Trošku nevím, jak to tu chodí. Ale koukám, že to bude super. 😉
IP vím, že je interní pošta, snad. Ale co dál?

mandarinka
9. kvě 2009

Dad jo, podepisovali jsme souhlas a udělaj to půl na půl s dárcem

dadous
9. kvě 2009

mrkni na stranu 53 tam je tabulka at víš o co jde a pak klikni na obalku s šipkou u zuzky a pošleš ji udaje 😉 neboj to zvladneš a kdyžtak se ptej 🙂

koblichzek
9. kvě 2009

Mand - To jsem taky zvědavá, kolik jich bude OK a kolik jich nakonec ten zápřah ustojí. Ale připadám si, jako kdybych měla v břiše kamení. Pořád se cítím taková plná. Ani moc nejím. Spíš jen piju.

dadous
9. kvě 2009

mand, takže ve finale nebudete vědět čí spermijky to jsou?

mandarinka
9. kvě 2009

Kobli uvidíte, já teda žrala jak zjednaná, už jsem ani nevěděla,jestli jsem nafouklá nebo tlustá 😠 😀 Jako pít se hodně má, mě to dělá potíže, ale piju a furt jsem na záchodě....

Dad budou to vědět, my to nechali rozdělit tak, aby se to vědělo a pokud ty naše budou jen trochu schopný, tak necháme při ET dát ty. Ten dárce je fakt až poslední možnost

dadous
9. kvě 2009

no tak ale hlavní je, že bude mimi 😉

janysek70
9. kvě 2009

Ahoj kočky 😉 , Mandarinko, jsem tě zahlédla a koukám, že už jsi po OPU, tak gratulace k počtu vajuch...., to to uteklo a ty už bojuješ 😉

zuzana.79
9. kvě 2009

Ahoj berušky moje!!
Vítám Koblížka!! Kam chodíš do CARu Kobli?? Pronatál, nebo Institut.. Já jsem původem z Varů a teď bydlíme 25 km od Varů.. To je dobře, že máš tolik folíků, z toho budou určo nějaký pěkný vajucha 😉 ..
Mandar, kdy se dozvíš kolik se jich oplodnilo??
Dadoušku, Tobě se to taky krátí, co?? Za 9 dnů výsledky..
Jinak holky, my máme dneska malé výročí 🙂 🙂 Dneska před rokem jsme byli na OPU a udělali nám kloučky 🙂.. A 12.5. to bude rok co jsem je dostala k sobě 🙂..Mám z toho takový nostalgický pocit..
Jinak za chvíli vyrážíme konečně ven!! Snad nezačne zase pršet 🙄 🙂

koblichzek
9. kvě 2009

Mand, přesně vím o čem mluvíš. záchod je druhý domov 😀 . Já slyšela, že prý to pomáhá proti tomu hyperstimulačnímu syndromu. Tak piju a piju...
Jenom mě teda stále dělá problém to blbý píchání. Na to si asi nezvyknu 😖 . Je to divný. Co by ale člověk neudělal, aby nás bylo víc 😉

dadous
9. kvě 2009

ja už chci taky bojovat ☹ koukam stařenky se sešly 😀 😀

dadous
9. kvě 2009

ahoj zuzi, ty maš přehled 😀 a moc moc gratuluju k vyročí a chlapečkum dej pusinky od tet 😉

ratatooy
9. kvě 2009

ahojte snažilky,kdo mi poví jak je dlouhá doba od objednání do caru až k samotnému zákroku?

mandarinka
9. kvě 2009

Kolik se jich oplodnilo nám zavolaj zítra....
Kobli mě to píchá manžel, dneska jsem zase vyfasovala dvoje injekce na píchání a asi 4 prášky, horší jak feťák 😖 jsem si myslela, že už píchat budem tak akorát normálně a hovno hovno krásná paní 😝

Dad nějaká drzá, co? 😎

koblichzek
9. kvě 2009

Ahoj Zuzi, díky. Já chodím do Pronatalu. Bydlíme v Ostrově, tak to máme blíž, než když jsme původně jezdili do Prahy. Gratuluji k tak úžasnému výročí 😵

mandarinka
9. kvě 2009

Jany jojo, moje nervy už měly namále 😉 tak teď ještě ten konec dobrej všechno dobrý a bude to 🙂

dadous
9. kvě 2009

ratatoy, my jsme začly chodit loni v zaří a zatím jen vyšetření 😀 zaleží na tom co mate za problem 😉

dadous
9. kvě 2009

mandy však ty mi rozumíš 😉

mandarinka
9. kvě 2009

Rata to záleží na tom, kolik si s sebou neseš vyšetření. Čím víc jich máš, tím dřív je podle mě zákrok

mandarinka
9. kvě 2009

Dad vy se pořád ještě vyšetřujete? Nebo na co čekáš?

no jo, rozumím 😉

koblichzek
9. kvě 2009

Ratatoy, začali jsme cca před 3 měsíci a cca za týden nás čeká první IVF. Předtím jsme ale ještě vytzzkoušeli inseminaci - neúspěšně. Ale u nás to šlo tak rychle, až se tomu sama divím.

janysek70
9. kvě 2009

Mand, koukám, že s těmi spermíky jste tedy zápasili, ale hlavně, že jste nakonec nějaké "vytáhli". O nervech mi povídej, už mám kolikrát chuť to zabalit a kašlat na to a pak mi to nedá.

Dad jaké stařenky????? 😅 😅 😅

dadous
9. kvě 2009

mandy my to mame asi na pětiletku 😀 s dadoušem se to zaseklo na urologii, a hlavně nas vždycky objednaj až po měsíci 😝 nechapu proč?!ted po ty genetice se to snad tochu pohne 🙂