IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

zuzana.79
9. kvě 2009

TABULKA OPTIMISTEK
_____________________________________
_____________________________________

SNAŽILKY
_____________________________________
MEDUNKA:
KDE:"Institut reprodukční medicíny Plzeň"
PROČ: Protože to samo prostě nejde
KDY a CO:
94 a 95 HSG nepruchodne vejcovody,95-laparoskopie,pokus o odstraneni srustu, 95.IVF helios Brno-negativni, 96-2IVFhelios Brno-negativni+KET-negativni, 98-odebrany vejcovody, 04/09-3IVF -negativni
*dalsi pokus asi podzim 2009

DADOUSEK:
KDE:"Sanus Hradec Králové"
PROČ: azoospermie
KDY a CO:
*18.5.09 - výsledky genetiky
*??.??.09 - se uvidí co dál podle výsledků - viz. výše

BARUNKA0208:
KDE: "Praha - Podolí"
PROČ: neví se
KDY a CO:
*??.5.09 - 1.IUI

PULI:
KDE: "Spojené státy - Boston"
PROČ: ???
KDY a CO: 5x IVF a 1x KET...// a.... zamlkle tehu-6 tt
*??.06-07/09 Další pokus na IVF

LENKACAR:
KDE: "ART České Budějovice"
PROČ: Neprůchodné vejcovody
KDY a CO: 11/08 - zastavená stimulace, 03-04/09 1.IVF+ICSI, 2 mrňousci u mamnky, 8 mrňousků v mrazáku
*Do 14ti dnů KET

TĚHULKY:
________________________________________
KATY81:
KDE: "Repromeda Brno"
PROČ: asthenozoospermie
KDY a CO:
??.4.09 - 1.IVF+ICSI, ??.4.09 2 mrňousci jsou u mamky, ??.4.09 na testu //, 29.4.09 UTZ - 1 mimísek
*13.5.09 - další UTZ

MAMINY:
________________________________________

ZUZANA.79
KDE:"Institut reprodukční medicíny Karlovy Vary"
PROČ: Asi Idiopatická neplodnost
KDY a CO: 9.5.08 - 1.IVF+ICSI, 12.5.08 2 mrňousci jsou u mamky, 22.5.08 na testu //, 10.6.08 UTZ - 2 mimísci, 21.12.08 se narodili Jeníček a Filípek
*20.5.09 - poradna v 5ti měsících

mandarinka
9. kvě 2009

Jany zápasily, ale výsledek nic moc, spíš nic než moc ☹ tak snad se budou ty mršky drobet snažit.... jsem jim tady domlouvala....

zuzana.79
9. kvě 2009

Kobli, děkuju za gratulaci!! Za rok budete mít taky výročí!!!! URČITĚ!!!! 😉

dadous
9. kvě 2009

janysku ja, mandy a ty 😀 😀 😀

janysek70
9. kvě 2009

Jejda.... nejmenovat 😀 😀 😀

mandarinka
9. kvě 2009

Dad to je ale divný, my se dozvěděli jeho diagnozu v říjnu, v polovině listopadu byly výsledky z genetiky a v lednu už byl na urologii..... kdyby nebyla ta moje operace zad tak jsme na to mohli vlíznout už někdy v únoru...

mandarinka
9. kvě 2009

tsssss, dle vajuch jsem holka v rozkvětu 😀

janysek70
9. kvě 2009

Já taky, tolik vajec mi v přirozeném cyklu nikdy nedozrálo, takže.... 😀

dadous
9. kvě 2009

no to je divny, ale vlastně teprv druhy spermio mu udělali v březnu, nevim na co čekaly 😕 fakt mě serou ty kontroly po měsíci, asi tam je našvih 😒

mandarinka
9. kvě 2009

jany takže jsme prostě v nejlepších letech a mladý si z nás můžou vzít příklad 😀

koblichzek
9. kvě 2009

Zuzi poslala jsem ti nějaké informace a prosím o přidání do tabulky.
Bylo by krásné za rok slavit, ale zůstávám nohama na zemi.
Koukám, že u nás to šlo opravdu rychle. Možná kvůli věku a že ještě žádného prďolku nemáme. ☹

dadous
9. kvě 2009

kolik ti je kobli? 😅

janysek70
9. kvě 2009

To jo, vercajk je údajně O.K., jen nám chybí to správný zakončení a pak....žádná babička 😅

mandarinka
9. kvě 2009

No nám už na tý kontrole na urologii řekl, že bude třeba M/T a jen se čekalo, až uběhne půl roku od mojí operace zad..... takže to je fakt divný, na žádný další kontroly tam nechodil

koblichzek
9. kvě 2009

Je mi 29 let. Ale problém je dost velký a snažíme se už dlouho. S manželem jsme 13 let (manželé jen 3 roky).

mandarinka
9. kvě 2009

Jany neboj, i to bude 😉
hele, kdo máte za sebou IVF, taky jste dostali po OPU ještě píchat Zibor a jíst estrofem kromě agolutinu? Ten mám taky.....

mandarinka
9. kvě 2009

Kobli to jsi mlaďucha 😉

janysek70
9. kvě 2009

Kobli, tedy obdivuji tě..., s jedním chlapiskem od 16-ti let, to je krásný 🙂
Já po OPU už nic dalšího krom Utrouše a pak Prednisonu nebrala...., sliznice je O.K.

janysek70
9. kvě 2009

Estrofem je na sliznici ne??

koblichzek
9. kvě 2009

Jo, jo, mlaďucha. Ale zase se tu dozvím (třeba) spoustu užitečných rad od vás, zkušenějších (všímáte si, ne starších, ale zkušenějších 😀) . Zkoušíme to ale už od mých 18 let, od té doby, co vím svou diagnozu. Byly tam pauzy, kvůli studiu, ale už to bylo dlouhé čekání.

koblichzek
9. kvě 2009

Jany, on to taky žádný med není. 😀. Než si zvykat zase na jiný chlapský morésy - né, to né. Jeden bohatě staší.
No, teď přeháním. Je skvělej.

mandarinka
9. kvě 2009

Jany já nevím, sliznici jsem v pondělí měla 10, dneska neříkal nikdo nic, že by něco bylo špatně....

janysek70
9. kvě 2009

Já jsem se ptala jestli je na sliznici, jsem si to myslela, ale nevím...a ten Zibor slyším prvně

mandarinka
9. kvě 2009

když tak koukám na ten příbalovej leták, tak stejně vím prd. Je to pro ženský v přechodu 😝 a když máš nedostatek estradiolu....

janysek70
9. kvě 2009

To je hrůza, co těch jedů do sebe rveme 😠 . Já si včera bodla Ovitrelle a bolí mi dnes pupas...

dadous
9. kvě 2009

mandy nam dělaly první spermio tady v nemocnici, takže diagniza azoo, apak ten druhej dělali v caru v tom březnu a našlo se tam par, takže hned genetika u obou

mandarinka
9. kvě 2009

našla jsem tohle:
Během těhotenství koncentrace estradiolu pravidelně roste. Stanovení plazmatického estradiolu je základní parametr při monitorování indukce ovulace a ovariální hyperstimulace. Estradiol je vázán na bílkoviny včetně SHBG (sex hormon binding globulin) a albuminu. Pro imunochemická stanovení musí být uvolněn z těchto vazeb, aby byl stanovitelný. Zvýšení syntézy estradiolu a jeho koncentrace na konci stimulace odráží množství a kvalitu vyvíjejících se folikulů. Stanovení také dovoluje vyšetření ovariální insuficience, anomálií cyklu, hirsutismu a amenorey hypothalamického původu, ovariálních tumorů. U mužů je estradiol syntetizován ve varlatech. Jeho normální hladina v séru je nízká. Ve vyšších koncentracích mohou estrogeny vést ke gynekomastii s objevením se ženských sekundárních pohlavních znaků. Stanovení estradiolu u dětí je užitečné při zkoumání problémů spojených s pubertou

koblichzek
9. kvě 2009

Mandy, to si vážně budu píchat i po IVF? Bože, už teď mám z tohto traumata, a ještě i potom.

janysek70
9. kvě 2009

Mand a to je o to Estrofemu?

mandarinka
9. kvě 2009

Dad my to máme stejně, na genetice první spermio azoo, pak v Institutu něco jako že jo, ale stejně všechno špatný, ani ten odběr M/T nijak nepomohl....

Kobli já na to taky koukala, agolutin je do zadku na udržení těhu, zibor jak jsem vyčetla na ředění krvě....pak beru ještě antibiotika, listovku a ten estrofem - feťák hadr