IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
16. srp 2009

no jo tak se ve středu zkus dr zeptat, jen tak,at jsme v obraze a mužem dělat chytry 😀

blazenkaa
16. srp 2009

teda holčíčky vyjste jako já vždy si vzpomenu na vše až když jdu domu

blazenkaa
16. srp 2009

holky koukáte na primu na zprávy

dadous
16. srp 2009

😀 no jo blaži, mame plnou hlavu jinych starostí 😀 je to všude stejny 😀

koblichzek
16. srp 2009

Zkusím, protože se i budu ptát, jak se u KETu počítá, v kolikátým jsem.
Báži ne, co se děje?

blazenkaa
16. srp 2009

já jak jsem tam byla teď vpátek tak jsem se taky chtěla optat na hromadu věcí a zase nic sedím tam jhako tele a čumím na něho 😕

blazenkaa
16. srp 2009

tam byla nějaká 24 letá až je krize a že u ní v práci budou propouštět tak že je čas na miminko tak jsem si tak vduchu říkala ty k.... myslíž že když ty řekneš tak do toho vlítneš.Není to tak oni si to všichni představují jak hurvínek válku

dadous
16. srp 2009

to maš pravdu blaži 😕

koblichzek
16. srp 2009

No Bláži, to je pravda. Já si to kdysi myslela taky 😅

blazenkaa
16. srp 2009

asi nevědí kolik ženských podstupuje umělé oplodnění ,já říkám že je mladá tak tomu moc nerozumí asi jako já

koblichzek
16. srp 2009

Bláži, ale pokud na vlastní kůži nepoznáš, že to může být problém, tak ti to fakt nedojde. Já si taky myslela, že jsem nějaká vyjímka a až tady jsem zjistila, kolik nás je ☹

blazenkaa
16. srp 2009

to jo kobli taky jsem si to myslela ale tolik miminek co je teď

koblichzek
16. srp 2009

To je taky fakt. U nás dr té mojí kolegyni říkal, že je teď vyložené miminkovskej boom mladších mamin (no mladších, v dřívejších dobách bysme byly starý bačkory 😀 😀 )

blazenkaa
16. srp 2009

moje kamarádka taky čeká a už 4 dny přenášěí ježiši jak já jí závidím 😒 tak doufám že už brzo půjde ven

dadous
16. srp 2009

jako mě připada že je snad každa druha ženska těhule 😀

blazenkaa
16. srp 2009

tak to máš recht cecilko můj dr. v pátek taky říkal že jich je strašně moc a teď co měli 14 dní dovolenou tak se jim jich narodilo jako dříve za měsíc holdkrize je kryze 🙂

blazenkaa
16. srp 2009

dadous a já jsem ta první

koblichzek
16. srp 2009

Dadoušku přesně, jdu po městě a každá má pupek 😀 .
Krize - lidi šetří elektriku, nestvítí, nečučí na bednu a je š....j 😉 😀

blazenkaa
16. srp 2009

holčičky nechtěly by jste někdo místo mě do práce mě se tak nechce

koblichzek
16. srp 2009

Bláži ani né 😀 . Já mám poslední týden volna, takže si ho ještě vychutnám 😵

dadous
16. srp 2009

ani ne blaži 😀

dadous
16. srp 2009

kobli ty pak jdeš makat? 😕

blazenkaa
16. srp 2009

kobli ty jdeš pracovat já myslela že máš neschopenku 😨

koblichzek
16. srp 2009

Tak neschopenku zatí menám. My máme teď jako dovolenou. A pak se uvidí, ale pokud to bude vše OK, chci chodit do práce.

dadous
16. srp 2009

tak to ja jsem si dovolenou pěkně ušetřila 😀

koblichzek
16. srp 2009

Dadoušku u mě je to jedno. Kdybych ji teď jakoby ušetřila, není pak šance si ji vybrat a těžko mi ji proplatí, navíc bych tratila dost peněz. Na dovolenou mámě dobrý průměr. My si totiž nemůžeme vzít dovolenou kdy chceme, ale jen když jsou prázdniny i pro děti. Což je někdy i dost nevýhoda.

blazenkaa
16. srp 2009

to já by jsem si jí taky ušetřila
Kobli kolik máte jako učitelky dovolené 🙂

koblichzek
16. srp 2009

Myslím že 8 nebo 9? Hele já to dohromady nevím. Každej říká, že jsme furt doma a takový ty řeči. Ale fakt nevím. Máme ji samozřejmě víc než ostatní.

dadous
16. srp 2009

no my mame taky celozavodku, ale pokud si ji nestihneš ten rok vybrat tak ti ji po narození dítěte proplatěj, víš

blazenkaa
16. srp 2009

no já si myslím proto se tě ptám nevím koho by jsem se optala proto se ptám tebe jsem zvědavá co doufám že ti to nevadí že se takhle hloupě ptám