IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
16. srp 2009

Bláži vůbec mi to nevadí, neblázni. Jsme doma víc než ostatní a musím říct, že mi to nevadí 😀
Dadoušku, tak to máš super. To u nás nehrozí 😠

dadous
16. srp 2009

no kobli ja myslím že je to všude stejny, mi to ted říkala naše učetní

blazenkaa
16. srp 2009

tak to u nás nehrozí mi máme taky celozávodku 14 dní ale dovolenou si musíme vybrat nejde to převést nas další rok jinak ji automaticky propláci na začátku roku

koblichzek
16. srp 2009

Dadoušku fakt nevím, ani mě to nenapadlo to nějak zjišťovat. Jsem si říkala, že by mi dali blbý vycházky a na to prdím. Dokud to jde. Já se třeba do práce moc těším. Je mi jasné, že ty třeba né, takže to bych pak taky radši zůstala doma.

blazenkaa
16. srp 2009

kobli ale po nevím kolika měsícech as 2 jsou většinou vychásky na neurčito

koblichzek
16. srp 2009

Fakt? Já jsem si říkala, jakej je nesmysl, aby ženská měla na rizikovým měla jen 4 hodiny, ale prej to tak je. Tak nevím. To mi na tom dost vadí.

dadous
16. srp 2009

jo blaži ale u mateřsky to je jinak, to ti proplatěj až další rok, víš. no kobli uvidíš, ale dneska asi už není problem napsat vychazky na celej den 😉 no hlavně bud v klidu a nenech se dětičkama vynervovat 😀 ale ty maš vlastně hodny dětičky 😵 a až se dozvědí že čekaš mímo , tak budou ještě hodnější 😉

blazenkaa
16. srp 2009

tak to nevím já měla vychásky na neurčito pro dobu jterou potřebuju

blazenkaa
16. srp 2009

kolikátou třídu budeš mít teď kobli

dadous
16. srp 2009

no mě v sanusu taky napsaly jen kratky , ale ted mi moje dr napsala od 8-20

blazenkaa
16. srp 2009

to jsem přesně myslela to je na celej den stejně ráno nikam nejdeš a když jdeš tak takhle brzo ráno to je k dr .

koblichzek
16. srp 2009

Bláži už jdeme do páté, tedy poslední rok. To na konci vořvu. 😢 😀

dadous
16. srp 2009

tak kočky jdu na chalupaře, pak ještě mrknu 😉

koblichzek
16. srp 2009

No prácě a já jsem si říkala, kéž by bylo vše OK, abych si mohla ven chodit jak chci. Navíc, já se fakt do práce těším. Mě moje práce moc baví a na ty prdelky moje už se celá třesu 😀

blazenkaa
16. srp 2009

no já se jdu chystat do práce
Kobli tak to se ti tam bude líbyt ten poslední rok a užiješ si to že
Tak se tu mějte a až zítra odpoledne se tu ukážu dopoledne to bude hajííííííííííííí tak pa páááá a dobrou noc 🙂

koblichzek
16. srp 2009

Taky všem hezkou dobrou noc 🙂

daja.w
16. srp 2009

Ahojky holky 🙂 tak my jsme byly na zahradě jsme grilovaly ale jen s manžou známý nepřišly 🙄 jinak jsem trošku uklidila a vyprala a jinak vegetila na sluníčku a v bazénku 🙂
Kobli když ti bude dobře tak běž do práce hlavně když tě to baví a náročný to nemáš 😉 hlavně žádný nervy vše bude ok 😉 🙂

daja.w
16. srp 2009

Tak vidím že už jste šli hajinkat 🙂 tak přeji krásnou klidnou noc 🙂

meduna
autor
16. srp 2009

Ahojte všici,tak já jsem kapánek abstinovala od kobylky,v pátek alkosmrt 😝 včera koupák,dnes arbeit a po arbeitu zase koupák,mušela jsem malounko ohnědnout ty moje možky do zelena 😀 Nasadila jsem růžové plavky,tak jsem připomínala kapánek prasátko,plavala jsem jak divá a dnes mě vše bolánkuje,jsem to chtěla strhat asi nebo co 😀 😀

daja.w
16. srp 2009

Ahoj Medunko 🙂 tak teda ty jsi měla alkosmrt 😀 no tak už jsi chytla lepší barvu ze sluníčka co 😉 ale pěkně jses činila aspon si můžeš říct že ses neflákala 😉

broukolina
16. srp 2009

ahoj holky, jsem tady úplně nová, hledám spřízněné dušičky......snažíme se o mimčo, nedaří se, mám za sebou druhou IUI, čekám na výsledek. POkud se nezadaří, jdu na ivf, Vůbec nevím, co mě čeká.....mámz toho strach, zároveň doufám a věřím, že se to podaří....

meduna
autor
16. srp 2009

Ahoj Dájinko,jo to já jsem teda nelanila a činila se jak divá 😀 😀 Jsme nějak s manžou oba měli alkosmrt 😀 😀

meduna
autor
16. srp 2009

Ahoj broukolino,neboj nic.A kdy se dozvíš výsledek?

meduna
autor
16. srp 2009

No nelanila jsem určitě 😀 ale nelenila,asi mi odumřelo moc buněk po tom pátku,když píšu jak debžo 😕

daja.w
16. srp 2009

Medu tak to jste se navzájem podporovaly 😀 a podpíraly 😀 😀
Broukolinko ahojky vítej mezi náma 🙂 neboj zadaří se 😉 a kdyby vám to ted nevyšlo IVF není hrozný já mám za sebou jedno IVf a brzy mě čeká druhý není to nic hrozného 🙂

broukolina
16. srp 2009

asi příští týden, mám si udělat těhutest. Minule jsem ani 14 dnů nevydržela, udělala jsem si ho dřív a stejně to bylo k ničemu. Bojím se těch hormonů při stimulaci, ty už za sebou ivf máš?

daja.w
16. srp 2009

Medu to je v poho to možná ještě doznívá z pátku 😀

meduna
autor
16. srp 2009

Brouku,budu ti tak říkat je to kratší 😀 já mám už tři za sebou a neboj,vousy nemám ani metrák,není to hrozný 😉

meduna
autor
16. srp 2009

to jo Dáji,dva hadráci hadr 😀

broukolina
16. srp 2009

Medu, kam jezdíš? Já do Iscare Praha