IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
9. kvě 2009

tak to už tady mame dvě uči 😀

koblichzek
9. kvě 2009

My je máme také celkem v pohodě, jen jsou trochu línější, ale jinak super. Problém mám já, nějak překroucenou dělohu, její půlku, takže prý než spermijky najdou cestu, tak umřou ☹

koblichzek
9. kvě 2009

Já snad ale ještě nejsem tak bláznivá učka, takových znám sice spousty, ale já učím teprve 9 let, tak to na mě ještě není moc poznat 😉 .

dadous
9. kvě 2009

no to posoudíme za čas 😀 😀 😀

koblichzek
9. kvě 2009

Taky máme celkem dost bokem, ale spíš nevím, jak píše Jany, jak dlouho to ti chlapi vydží.

koblichzek
9. kvě 2009

Dady - 😀 😀 😀 - snad to ještě nějakou dobu vydržím. Ale ti malí bobánci jsou ještě v poho.

dadous
9. kvě 2009

no nevím , mam neteř v první třídě a učit bych jí teda nechtěla 😀

koblichzek
9. kvě 2009

Pravda, někdy je to i na zabití 🙄 , ale mám čtvrťáky, už od začátku, tak je to fajn. Právě na nich vidím, jak ten čas hrozně letí.

koblichzek
9. kvě 2009

Jany a jakou šanci na přežití mají mrazáčci? Nevíš, kolik stojí, nechat je zamrazit?

dadous
9. kvě 2009

to jo 😉 ja to pozoruju na sobě 😀 😀

dadous
9. kvě 2009

frčíme na pivko, tak zatím pa 😉

koblichzek
9. kvě 2009

Ahoj dady, dik za pokec a zase někdy...

koblichzek
9. kvě 2009

No nic, tak já taky letím. Zatím ahojky a ještě jednou díky za cenné rady.

janysek70
9. kvě 2009

Joj jste mi fnkly, já musela odvézt zedníka.....
Jééééé Dady pívečko 😉 , včera jsme se mu večer taky drobek pověnovali 🙂

ratatooy
9. kvě 2009

ne ještě ne mojemu gynekologovi se zdál ještě čas ale ted si s ním o tom promluvím,snažíme se skoro dva roky mezi tím jedno mimoděl.těhu,takže nemám jeden vejcovod,dál mě léčil na vysoký prolaktin ale ani to nezabralo presto že to viděl jako jedinou zábranu.

janysek70
9. kvě 2009

Raty, taky mi chybí jeden vajčák a tak ta pravděpodobnost toho přirozeného otěhu je ještě menší...

ratatooy
9. kvě 2009

jany-no právě já jsem si to myslela celou dobu že nakonec budem muset na umělé ale člověk si to do poslední chvíle nechce připustit,pořád doufá že se povede přirozenou cestou.a to jsem ještě asi 3krát za sebou šla na gyndu na pregnyl a pak jsme se snažily bych řekla dost a stejně nic,tak nám hold budou muset pomoct jinde,nejvíc se ale děsím toho že do toho dáme spoustu peněz a stejně se to nezadaří.

meduna
autor
9. kvě 2009

cau holky,tak jsem dorazila z prace.Mandy gratulace,jsi dobra nosnice 😀 😀 😀 😀 to ja s mojema 4 😕 😕 😕 ,tak sup a at uz to klapne.estradiol jsem taky jedla 3 za den a agolutin mi pichal manzel.

dadousku,tam to trva oni uz vedej,ze jste mutanti 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

Zuzanko gratuluju k vyroci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 posilam pusaky klucickum 😉 😉 😉 to budou ale radi od takove staresiny 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

tak ja prijdu a nikdo nikde,Zuzanka je venku Dadous chlasta 😀 😀 😀 😀 Barunka a Chaala ty nekde vejletej.No pockejte vy potvory 😝 😝 😝 😀 😀 😀

dadous
9. kvě 2009

😀 😀 no medu 😕 jsme daly jen tři maly 😀

dadous
9. kvě 2009

mě nějak uniklo, že o víkendu makaš 😨

meduna
autor
9. kvě 2009

no ja nemam zadny vikend volno 🙄 🙄 🙄 🙄

meduna
autor
9. kvě 2009

jo uniklo,to viz,ze kdybych nemakala,tak tdy od rana krafu.No a kdyz se tady nemedunuje...tak to je jen proto,ze musim stlat a prestylat 😝 😝 😝 tri desitecky jo?

dadous
9. kvě 2009

fuj, ja včera jen dvojku a ten psí krypl to večer pochcal 😝 , protože tady byla bouřka a von sebouřky bojí 😕

meduna
autor
9. kvě 2009

se nediv,kdyz je to takovej mini pejsek,ty se bojej,ale jen bych sla kolem neho tak by urcite stekal,ze by si hubu natrhnul 😀 😀 😀 😀 tyhle malosi se delaj za drsone 😉

meduna
autor
9. kvě 2009

ja jsem ted cistila smradlavy morcata 😠 😠 to zas bylo pendreku 😠

dadous
9. kvě 2009

no to jo, my nepotřebujem zvonek, protože jak jde někdo po chodbě tak se muže přervat 😝
zítra jdeš taky makat?

meduna
autor
9. kvě 2009

a jeste musim vysat,vsude chliv z tech kleci,no nemam ja dost?dnes jsem uz 30 pokoju vysavala,ruce mam jak orangutan 😀 😀 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

jo jdu,ani nevim kdy mam volno,to vis ona to pise schvalne tak aby sis nemohla nic naplanovat,pocitam,ze dostanu volno tak streda a tot vse.Ti rikam,vikend volno to je nemozne,kdyz uz tak to si musis pekne poprosit a alespon 4 mesice dopredu