IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
20. srp 2009

no ještě tohle,já už byla bez 😖 bouračka, a jak mi to prožídlo rychle 😀

meduna
autor
20. srp 2009

Ale říkala Lenka,jak nemáme šedivou Pípu,je to ok

daja.w
20. srp 2009

Ahojky holky 🙂 tak už mám konečně volný svůj počítač ted tady pořád lítal a přetahoval jakýsy soubory 😅 Medu ještě mě brní ale je to lepší manža říká že to mám z počítače jak pořád u toho sedím 😀 😀

dadous
20. srp 2009

proto se to musí pořad holit a holit aby šediny neměly šanci vylízt 😀 😀 😀

dadous
20. srp 2009

dneska začina v Trutnově ten festival, to zas bude v ulicích nablito a samej fet 😝

meduna
autor
20. srp 2009

jo ale ,že zrovna levá ruka??to bys měla spíš v dupě pravačku.

Já jí holím,poctivě,tak ani nevím...ale hlava už šedivá je,možná pípa taky 😕

dadous
20. srp 2009

ahoj dajo, to je z kouření, se ti zužujou cevy a pak je špatny prokrvení ☹ do švestek nevydržíš 😀 😀 😀

daja.w
20. srp 2009

no možná jak jí mám tady zkroucenou no o víkendu uvidím bo mě přijede máma a budem chlastat tak to na net nebudu mít čas 😀
jo holení pípy mě teda taky čeká 🙄 manžovy se nechce tak musím sama 😠

daja.w
20. srp 2009

Dado tak jsem si to říkala že mě brzo trefí mrtvice 😀

daja.w
20. srp 2009

ale když mě to nejde přestat kouřit 😅 tak mě klepne 😉 😀

dadous
20. srp 2009

no tak na pípu bych dadouše nenechala žiletkou šahnout 🙄

daja.w
20. srp 2009

Dado my se holíme navzájem on mě a já jeho 😀 neboj neřízne 😉 možná pak přeřízne 😀

dadous
20. srp 2009

to mě taky dajo 😀 kup si nějakou tu blbost do ruky , abys to pořadně rozmasírovala, víš takovy ty pichlavy balonky, na masaž dlaní 😀 nebo manžu 😀 ale to musíš pravidelně 😀 to by se mu líbilo, vid, 😀

meduna
autor
20. srp 2009

a tak to si Dáda určitě nic kupovat nebude..do ruky,má něco jiného na žmoulání 😀 Tak to já si jí holím sama,jinak by mě přeříznul 😠

dadous
20. srp 2009

no dadouš jednou chtěl, a tak se mu klepaly ruce, že jsem ho nenechala 😀 ale ja jeho taky holím, to vždycky drží 😀

dadous
20. srp 2009

to ne medu, to musí pořadně procvičit, a to by mu taky mohla utrhnout pincka 😀

meduna
autor
20. srp 2009

no a to by bylo neštěstí,kdyby mu ho utrhla 😵 To jo,to se jim líbí holení,připadá jim větší pak 😀

daja.w
20. srp 2009

no tak to radši si koupím ten balonek honit mu ho teda určo nebudu to se mě nelíbí to si ho může honit sám 😠 😀 jo chlapy ti rádi drží hlavně když mu stoupne tak to jde pěkně 😀 jenže ted se mu nechce tak musím sama přijede návštěva a určo se půjde do bazéna a nepotřebuji aby mě tam trčely chlupyska 😝 to spíš já mám strach že se říznu 😀

meduna
autor
20. srp 2009

to jsme akrobatky u holení co??se až divím jaký obraty a ohyby dělám 😀

daja.w
20. srp 2009

žádný trhání nebude 😠 to ještě potřebuji 😀 jo to ty ohyby jdou ale jen u toho 😀 pak tvrdím že mě bolej záda 😀

daja.w
20. srp 2009

Holky já mizím jdu se natáhnout na gauč nějak mě začíná pobolívat vytrhnutý zoubek a hlavička 😝 možná ještě pak juknu pokud neusnu 😀 jinak teda přeji krásnou klidnou noc a sladký sny 😉

meduna
autor
20. srp 2009

tak to jsme na tom stejně se zádama 😀 a kdo vám přijede?

dadous
20. srp 2009

no jo, a von vždycky stoupne 😀 😀 😀 ja vžycky začinam od vrchu, pže pak se to vztyčí a je po ptakach, takže vždycky od shora dolu 😀

meduna
autor
20. srp 2009

bože ,všichni stejní 😀 😀 jen se jim na to mákne

meduna
autor
20. srp 2009

já jsem nedočítala ale Dáje asi trhal zubař zub? 😝

dadous
20. srp 2009

no něco takovyho, možna jen vrtal 😕

meduna
autor
20. srp 2009

aha,no nejsem v obraze,pak to dočtu,ale jak jsem přišla se mi nechtělo.Vlítla jsem do sprchy a hned na koně,ještě si musím udělat svačinu do práce 😝 aaaa,tak nemusím Roman mi udělá,už se ptá co chci,tak je to gut 😀

dadous
20. srp 2009

no ten je hodnej 😅

blazenkaa
20. srp 2009

teda medu to ti závidím že ti manža udělá sváču do práce to na mě se akorát tak vys...e

dadous
20. srp 2009

hele ja mizím, jak dyl sedím , tak si mačkam špek a to není moc gut 😝 tak třeba pak ještě juknu 😵