IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
28. srp 2009

že je to bavilo 😝 ,radši budu mít oči v prdeli

lenkacar
28. srp 2009

ty jo jsem pšíkla a tak mi ruplo v břiše doufám že odpadl aspon nějakej srůst ..kterjch mám v sobě určo hafo ..

meduna
autor
28. srp 2009

ne,tam nejsme sami,je nás tu v baráku 8 rodin,ale je fakt,že jsem tam už sušila,pro ty chlíváky morčata.Je tam obr půda,kde dáváme prádlo a pak druhá a tam máme koje a pak ještě dole ve sklepě jsou koje takx

lenkacar
28. srp 2009

vid ,smrděli páč neměli teplou vodu a celá rodina se myla v 1škopku a tak si smrděli pro potěšení a zuby si taky nečistili a jak jim to šlo ..medu jsme asi moc ufnukané a moderní

meduna
autor
28. srp 2009

asi jo,seru na mytí,budu smrdět a určitě se vyzdravím 😝 😝 nevím i ,ale snad je to ok 😕 😲

lenkacar
28. srp 2009

půdu bych brala ,k nám přijela na chatu sestřenka s tim svým ,obhlídnul terén a řekl mi ,,tady by se šuk..lo,,koukám na něj jako blázen páč to mi nikdy nenapadlo třeba v kolně a v dílně a pod pergolou provádět tyto směšné pohyby 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

meduna
autor
28. srp 2009

mám nějaké výpadky 😖 asi už klepe Alzik na dveře 😕

lenkacar
28. srp 2009

dokud neklepe zubatá s kosou tak je to dobrý medu 😀 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

jinak ráda tě vidim holka

meduna
autor
28. srp 2009

ježiš to mě taky ne,ale tady vidíš co maj chlapi v palicích,jen pich 😀

meduna
autor
28. srp 2009

no snad už to neklepe ona 😀 tak tě ráda,vidím?ne já tě nevidím 😢 jen čtu,tak :jsem ráda,že tě čtu 😉

lenkacar
28. srp 2009

on ten její obzvlášt ,prej tam má nějakej kyj,jinak je hroznej ..ošklivej tak něčim jí upoutat musel ,ona je docela fešanda o rok starší než já takže 38let a chtějí a nejde jim to 3roky ..hm docela taky teda jde na to s námořnickou rozvahou ,žádnej spěch 😀 😀 😀

meduna
autor
28. srp 2009

myslíš,že odpadl nějakej srůst jo 😀 😀 ty vole,tak to já nepšikám radši,nebo se rozpadnu

lenkacar
28. srp 2009

vidim tě v pase ne?

meduna
autor
28. srp 2009

tak vidíš a kyj je mu k prdu,když to nejde 😀

lenkacar
28. srp 2009

no snad nějakej upadl ...co jinýho co?zabolí a praskne ..já nevim

meduna
autor
28. srp 2009

ajo 😀

meduna
autor
28. srp 2009

hele asi tim kyjem jí upoutal,když ne ksichtem 😀

lenkacar
28. srp 2009

jojo k prdu asi se nerozmnoží ,nebude více malých kyjů 😝

meduna
autor
28. srp 2009

žádná škoda

lenkacar
28. srp 2009

ty volís hlavu má jak vajíčko našišato ,no zjev ultra,ale v posteli asi drak ..takže mě by neupoutal vůbec ničim

lenkacar
28. srp 2009

co ty tvoji morčecí děti ,proč nepořídíš páreček?

meduna
autor
28. srp 2009

tak si pčedstav,že kluk od mamky bráchy je tatínek,v 18 a mamince je 17,fetovala,holčička se narodila a má 3,30kg,to je gut na to cím si prošla ještě před narozením,ale má žloutenku C 😖 😖 😖 hned jí holku vzali,tak tatínka máma si jí chtěla vzít,jako adoptovat,ale family od tý svině si jí teď najednou chtěj vzít a to jí nechtěli,ale asi cejtěj přídavky 😠

lenkacar
28. srp 2009

poslala mi ta kámoška fotky našeho psiska a kouká tam jen mu dát korunu ...tak hezky ,slza padla ,no ,ale ještě se tu nervit s hovnama to určitě

meduna
autor
28. srp 2009

dej pokoj s morčatama,máme dva a to stačí,jeden buzna,to je family 😀

lenkacar
28. srp 2009

přídavky jsou prd ...myslíš mateřskou aha..no chudák děcko každopádně

meduna
autor
28. srp 2009

ty jsi shlédla dnes manžu od Dáji,jak chrápal?

lenkacar
28. srp 2009

to jo když buznička tak si vystačí jako karlos ..my měli buzničku anduláka a ten jel panečku na hračce jako dráha

lenkacar
28. srp 2009

jojo vyvalwenej pěkně na sedačce v obýváku 😀 😀 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

kdybych já vyfotila vladíse jak chrápe na sedačce tak to by byla jedna černá díra a to by byla jeho otevřená huba