IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
28. srp 2009

no tak vidíš ,tak se mi líbí podrobnej překlad

lenkacar
28. srp 2009

asi mám žížeň

daja.w
28. srp 2009

nebo v okně Leni taky jsem si představovala jako že zvenku do vnitř 😀 😀 a jak prosí aby ho Medu pustila dovnitř 😀

meduna
autor
28. srp 2009

tak já asi půjdu do spálova,zítra jdu bouchat 😝 plnej hotel fotbalistů,to bude chlív

lenkacar
28. srp 2009

jo byla to převlečená žízeŇ potvora

lenkacar
28. srp 2009

tak to se pokoukáš já jednou dostala super mail jak jednomu při fotbale slíknuil trencle ale ten ho měl panečku

meduna
autor
28. srp 2009

takže hlad

daja.w
28. srp 2009

Medu tak krásnou nocinku a zítra to zvládni fodbalisti jsou hovada,ale snad to nebude tak hrozný

lenkacar
28. srp 2009

jako v zápalui hry ho chytil za trenky a tem kouká on se mu tam bimbá ,ale bylo to docela dobrý ..

meduna
autor
28. srp 2009

slípal doma v ložnici ve slipech za oknem 😀

lenkacar
28. srp 2009

no jo medu byl to hlad ,ale já se nedam

meduna
autor
28. srp 2009

asi jsem to viděla,jak mu tam lofas vyjel z trenek

daja.w
28. srp 2009

Medu už to chápem zevnitř ven 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

tak já taky jdu do pelechu...třeba usnu ,ospalá jsem byla odpolko víc.tak pa holky

lenkacar
28. srp 2009

jojo lofas a on byl taky fešnej ..tak třeba budeš mít zítra překvápko

lenkacar
28. srp 2009

tak pa dají mizim tak zítra

meduna
autor
28. srp 2009

a já jsem se nechala porazit,nepřevlíknul se ten hlad za žízeň 😖 tak jsem do sebe poslala chleba,já to prostě nepřepiju 😀

meduna
autor
28. srp 2009

jo,já tak posraný trenky tam najdu 😀 a bez lofase 😀 tak dobrou holky a zítra 🙂

daja.w
28. srp 2009

hlad je hlad a vodou to neoklameš 😀 tak krásnou noc a krásný sny přeji 😉 🙂

blazenkaa
28. srp 2009

ahojky kobylky vy jste se teda rozjeli dneska ,to asi nestihnu dočíst ani .
Daji já by jsem ten váš gauč taky ráda viděla a ty vaše pdborné názvy tam od vás to je děs ty vaše punčochy a štvestky .
Dadous ty jsi ale dříč koukám že pereš snad celému Trutnovu 🙂

blazenkaa
28. srp 2009

Koblíšku tak to ti moc gratuluji že už nešpiníš a ty jsi se tak bála no vidíš a už je to tou pohoda až na to počasí 🙂

blazenkaa
28. srp 2009

teda Leni ty jsi teda ďábel s manžou ,když nebudeš tam mít manžu tak aspoň utrouš co 😀 😀 😀 😀

blazenkaa
28. srp 2009

leni tak to jsem moc ráda že ti to s tím kořením chutnalo já to dělám jedině s tím .
Kobli já to měla taky že mě bolelo v pravo v podbříšku a dr. mi taky říkal že to je jak se roztahuje děloha .Tak hlavně nestresuj 🙂

daja.w
28. srp 2009

Blaži ahojky jsi tu ještě????
No asi jsi šla do hajan tak přeji dobrou a krásnou noc 🙂

lenkacar
29. srp 2009

přeju všem pěkný den,celou noc lije jak z konve doted ..to se snad ještě vladís vrátí dom a bude po idylce 🙄

blazenkaa
29. srp 2009

ahojky holčičky zdravím vás tu

lenkacar
29. srp 2009

čus blaži ..dneska nejdeš do práce?

lenkacar
29. srp 2009

tak jsem nad tim přemýšlela jak zdravé holky maj vlastně 365šancí za rok otěhotnět a my jen 3šance krát několik ketíků...

lenkacar
29. srp 2009

když si vezmete že lidské tělo se nemusí ani řídit nějakými plodnými a neplodnými dny je pro zdravou holku šance na úsměv nad // testem tak obrovská ..dobře tak 365dní dne,ale moc moc ...je to nesrovnatelné s úhradou od pojištovny

lenkacar
29. srp 2009

mělo tam být ne ...ne dne 😀 😀 😀 achjo ,pojdte mě někdo rozveselit ...po tom utroši mám pocit že dostanu mrchu ..mám divný pocity