IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
30. srp 2009

krásně daduš, člověk by nevěřil, jak může být šťastnej, když mu je nehorázně blbě 😀

blazenkaa
30. srp 2009

🙂 🙂 dadous děkuji chytám. 😀
A co tchánovci říkaj na mimi

dadous
30. srp 2009

tak to ja netuším lip 😀

ivanau
30. srp 2009

Akorát pořád myslím na to jak to dělají ostatní, nechci působit jako nefakčenko, ale zase malý dětičky...rychleji by to utíkalo, ale klid to teda rozhodně není, navíc chytám od dětí každou rýmečku 😅 bude to tak asi lepší... Zatím mám jendu třídu v břiše 😵 a to stačí 😉

liptonek
30. srp 2009

tobě nebývá špatně, dadu?

ivanau
30. srp 2009

Dadu piju jak divá 😀 jak jste mě to nakázali tak glgám o sto šest, piju nebo čůrám 😀 i manžel už se divil, co pořád lítám na záchod..

blazenkaa
30. srp 2009

ivi jestli od nich chytíš kde jaký bacil tak by bylo lepší být doma nežli to pokoušet aby to potom dopadlo špatně znám to moc dobře jaký to je

dadous
30. srp 2009

lip, ne vubec, a už mi to začína bejt docela trapny furt říkat že je mi dobře 😀
ivi to jo , na bacily ted bacha, nesmíš nastydnout 😵

dadous
30. srp 2009

ivi za to pití tě chvalím 😵 😵

liptonek
30. srp 2009

chichi, šťastná to žena, dadu 😀 A máš vůbec nějaký těhu vychytávky? Ale já jsem taky ráda. Další náznak, že se tam fakt něco děje. Dokud neuvidim na utz, neuvěřim 🙂 JOo, dadu, brala jsi prednison?

blazenkaa
30. srp 2009

ivi koukala jsem ti do albíčka jakou máš nálož od dr tak to ti teda nezávidím

dadous
30. srp 2009

ivi prednison jsem brala do pozitivní krve pak už ne, s tím ultra jsem to taky tak měla 😀

dadous
30. srp 2009

teda to bylo pro lip 😀

liptonek
30. srp 2009

v poho, našla jsem se v tom 😀 Já blbka jsem se zapomněla zeptat, když jsem jim tam volala na vvýsledky krve. Měla jsem úplně jiný myšlenky. Asi by to tam chtělo radši zavolat, což? Abych to neládovala zbytečně.

dadous
30. srp 2009

ja jak jsem byla na krvi tak mi sestra říkala že už to brat nemusím, jen utrogestan 😵

ivanau
30. srp 2009

Daduš dík 😵 Uvidíme co nám ráno řeknou, píchám míň - dneska jsem se ráno pabavila, protože se mě zdál sen, že jsem si toho píchla moc a pak jsem lítala co stím, no a pak zvonil budík 😅 to byla úleva 😀 už mě hrabe...
Holky to vaše těhotněníčko, to je náádhera 😵 😵 😵

dadous
30. srp 2009

no jo ivi, to už je začínajíci těhu demence, je to na dobry cestě 😀

liptonek
30. srp 2009

dadu, tak se na to mám taky vyprdnout?

ivanau
30. srp 2009

Blazenkaa mám ten delší protokol, nepíchám Pregnyl a ten Menopur jedna dávka - dvě krabičky, tak je moc krabiček. 🙂

dadous
30. srp 2009

lip to ja nevím, ale bere se asi jen do doby než se mímo uhnízdí, 😕

ivanau
30. srp 2009

Dadu 😀 😀 kdyby to tak byla pravda 😵

dadous
30. srp 2009

lip ono to nějak oblbne tělo, takže když už je mímo na cestě tak už ho brat nemusíš, pokud teda nemaš nějakej jinej problem 😕
ivi musíš věřit, a nervovat se. to tady omílam furt do kola 😀

liptonek
30. srp 2009

dadu, o žádnym jinym problemu nevim 🙂 tak na to prdim. je to pěknej sajrajt, tak proč se tím zbytečně ládovat. Brala jsi taky jen pulku denne?

dadous
30. srp 2009

ja brala , pul rano a celej večer. ale ja nechci něco pohnojit, radši si tam zítra zavolej, ju?

blazenkaa
30. srp 2009

ivia na kolik dní jeten delší protokol

dadous
30. srp 2009

holky musím jit, juknu ještě později 😢

blazenkaa
30. srp 2009

tak já jdu taky už 2 den mě bolí hlava ani nevím od čeho už to je hrozné

ivanau
30. srp 2009

Blaženkaa kolik dní to je přesně to nevím, ale trvá to už celej srpen a v červenci jsem brala Dostinex - na snížení nějakého hormonu, myslím prolaktinu, měla jsem ho moc... Jo a nepíchám Menopur ale Merional, jsem ti to blbě napsala..

dadous
30. srp 2009

tak už jsem tu 😅 a vy jste zas v čudu 😕

lenkacar
30. srp 2009

prdelky tak jsem včera nedorazila páč jsem měla překvápko ,nečekaně přijel manžel a byla velká debata a dneska se jkelo na obě chaty makat a žehlila jsem a obarvila si hlávku a odchlupíkovala se a zítra čekam na půl 11 ,kolik je embroušů k transferu