IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
31. srp 2009

ivi co na to rodiče?

koblichzek
31. srp 2009

Už jsem tu 😀 . Dadu byl tam 😀

meduna
autor
31. srp 2009

Kobli má asi oči z důlku ne 😀

ivanau
31. srp 2009

Maminka dělá u nás v jídelně, tak hned šly k zubaři a docela krásně ji to orpavili, ten jeden dolepily a druhej asi nový...no, nadšená nebyla, ale chápala, že za to nemůžu...šla ze záchodu a chytla se jí noha o ucho aktovky...

meduna
autor
31. srp 2009

tak nemá,je už tady a oči jsou na místě 😀

koblichzek
31. srp 2009

Medu 😀

meduna
autor
31. srp 2009

taky proč by jsi za to mohla,máš jen dvě oči a ruce,nemůžes vše uhlídat

meduna
autor
31. srp 2009

já vás obdivuji,dělat bych to nemohla,ale je to krásná práce,jen škoda,že učitel už dnes skoro nic nemůže

koblichzek
31. srp 2009

Medu né skoro, ale opravdu nic. To mě taky štve 😠

dadous
31. srp 2009

ja bych teda dětičky taky nezvladala 😅

koblichzek
31. srp 2009

Dadu, vždy jde o to, jak se k nim chováš ty. Tady to pravdilo "Jak ty mě, tak já k tobě" platí

meduna
autor
31. srp 2009

zrovna mi v práci říkala jedna,že jí to taky štve,má 9 letého syna a vede ho k tomu,aby učitelce vykal,protože mě se to teda zdá taky dobré,ale tady ty haranti normálně tykaj 😕 a dovolujou si,že učitelka dělá výklad a haranti jí neposlouchaj,ale ona nesmí ani zařvat,protože by si pak mohl nějaký spratek doma postěžovat a učitel je odrovnaný.Takže její syn vyká a ostatní na něj čuměj jak na exota,jenže ta pani mi říkala,že dítě má mít respekt

dadous
31. srp 2009

asi budu naše dítě posílat do školy do KV 😀

ivanau
31. srp 2009

To mě taky vadí...někdy by to chtělo ráznější řešení a nemyslím tím je liskat, jenže některý děcka se ti dneska klidně smějou do ksichtu a nenaděláš nic...a pak ti dva tři vykukové naruší chod celé skupinky....člověk se snaží udělat něco zábavnýho a často místo toho řeší kdo kde řekl p..a, k...a atp.

koblichzek
31. srp 2009

Tak mě teda taky vykají, ale to u nás všechny děti - musí.

Dadoušku klidně 😉 🙂

meduna
autor
31. srp 2009

nech ho rovnou bydlet u Koblížků a v pátek ti ho Koblížci přivezou 😀

ivanau
31. srp 2009

Někdy mám pocit, že po dobrém, po zlém, kdybych se snad rozkrájela nehnu s někým ani náhodou...pak tím trpí ty hodný děcka...

meduna
autor
31. srp 2009

tady tykaj,ale kdybych já měla dítě,tak bude vykat,protože je fakt,že učitel má mít respekt.Já bych to dělala tak jeden den a pak bych šla do lochu,nebo k Chocholouškovi,protože jak by se mi někdo smál do ksichtu,to bych mu tu palici urazila od krku

koblichzek
31. srp 2009

Jo dadoušku, já se o něj určo postarám 😀 . Můžu ho bít? 😀 😀 😀

dadous
31. srp 2009

mě vždycky vytačelo, když na třídní schuzce si učitele stěžovaly, jak jsou děti hrozny a neposlouchaj 😠 no asi nejspíš proto, že z nich ty děti neměly respekt, nebo to s nima prostě neuměly, taky jsem nepsala učitelum do žakajdy, že mě doma občas neposlechne 😀

dadous
31. srp 2009

jasny kobli, jeden vychovnej občas neuškodí 😀

meduna
autor
31. srp 2009

to je ta volná výchova,baba je Němka ,je v tom taky vychovaná,ale nesouhlasí s tím,protože to co z těch harantů tady je,to je neštěstí

dadous
31. srp 2009

jo takže bude jezdit jako na intr 😀

lenkacar
31. srp 2009

čus holky jsem doma ,nakonec zavedli 3,nevim proč ,jako obvyjkle mi nikdo nic nesdělil,cítim se dobře ,tentokrát to neboleleo a jsem vpoho

koblichzek
31. srp 2009

Je to fakt, pokud tě jenom neposlouchá, tak si nezaujala. Ale občas si ti moji něco říct můžou, přijde mi to normální. Nemůžou přece sedět 45 minut, aniž by cokoli řekli. Když je to v míře, tak to toleruju.

dadous
31. srp 2009

no leni tak doufam že v poho zustaneš i nadale 😵

meduna
autor
31. srp 2009

moje sousedka má holku asi 8letou a ta když mluví na mámu,tak já nemůžu jít kolem,mušela bych jí praštit.a ta máma nic a holka na ní řve

koblichzek
31. srp 2009

Leni tfuj, tfuj, tfuj 😵

meduna
autor
31. srp 2009

ahoj Leni a hajala jsi na sedadle 😉

lenkacar
31. srp 2009

dneska budu odpočívat slíbila jsem to manželovi ,jinak se cítim jako bych nikde nebyla