IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
5. zář 2009

medu celej den 😀
ivi no jo někdy jsou nepříjemny, ja mam dobrou dr ale sestra stoji za hovno 😝

koblichzek
5. zář 2009

Medu je to fakt, pořád říkají, že těhu není nemoc a pak když jsi doma, tak tě jako nemocnou berou. A některý jsou doma třeba jen proto, že mají rizikové povolání. Je to diskriminace těhulek

ivanau
5. zář 2009

Snad Medu doufám, že mě ultrazvuk v pondělí dopadne dobře...snažím se co to dá, manžel si ťuká na čelo jak piju 😀 ale poctivě dolévá 😀
Nechám si holky dát asi jen jendo miminko, uvidíme, ale říkali mě, že jsem hodně maličká, že by raději dali jen jedno...

dadous
5. zář 2009

ja bych taky chtěla bejt malička 😅

meduna
autor
5. zář 2009

holky tady je zima jak v ruský čítance,taky je u vás tak hnusně?

koblichzek
5. zář 2009

Ivu, já jsem taky uvnitř maličká a dali jsme dvě. Říkala jsem si, když už, tak jich dáme víc.

meduna
autor
5. zář 2009

vždyť jsi 🙂

dadous
5. zář 2009

medu tady je zima jak na horach 😝 😝 dneska jsme si zatopily 😕

koblichzek
5. zář 2009

Medu dnes 10 stupňů a déšť a vítr. Super podzim 😀

meduna
autor
5. zář 2009

no tak tady je na teploměru teď 12,ale nějak se mi to nezdá,zdá se mi větší zima,chcanec byl taky a jak jinak,když jsem si to metelila na kole z práce 😖

ivanau
5. zář 2009

No ony většinou mají problém hlavně sestřičky 😠 když jsem řekla u dr poprvé, že bych chtěla vyšetření, že nám to nejde, tak sestra hned: A tak na to nemyslete'! To na to asi moc myslíte! to jsou rady na posrání, vždycky mě to vytáčelo od kamarádek atd...
Medu a odkud vlastně jsi, to jsem nějak nepostřehla

A s tím časem vycházek, to je snad jasný, že to člověk přizpůsobí jak mu je, ale když máš dvě hod. vycházku a zrovna je ti blbě, tak smůla...

meduna
autor
5. zář 2009

jo aha,tak pani chytrá ti řekla,že na to nemáš myslet a kdy by jsi jako podle ní na to měla začít myslet???až tak kolem 50?

ivanau
5. zář 2009

Já myslela výšku 154cm, no uvidím jak se domluvíme..nevím právě

dadous
5. zář 2009

no jo naše zdravotnictví 😝 si někdy člověk připada, jako že ja tam obtěžuje 😠

meduna
autor
5. zář 2009

to by jsi se líbila mojí babičce,ta byla taky tak malá a furt říkala,že co je malé to je pěkné a moje máma jí oponovala,že ne vše malé je pěkné 😀 ta zas myslela na..... 😀

koblichzek
5. zář 2009

Kočenky, jdu koukat na infantilní komedii na Primě, uvolnit mozek 😀 , tak krásný večer všem

dadous
5. zář 2009

medu myslíš jako na ptaka?

ivanau
5. zář 2009

No přesně, začli jsme to řešit brzo, ale prostě jsem nechtěli čekat, nejsme na to stavění ani jeden..vím, že není vyhráno a může to ještě trvat, ale alespoň se snažíme něco udělat.

meduna
autor
5. zář 2009

jako dnes mi jedna pani v práci dala 20Eur,jako za to ,že měla krásně uklizeno,tak jsem deset dala holce co dělala se mnou,ale málem jsem brečela,tolik peněz,to se mi ještě nestalo

katy81
5. zář 2009

ahojky holky,já jsem jen takhle vpadnu pozdravit Medunku a Dadouše,jakpak holčiny je???

Dady,jakpak se cítíš?půjdeš na NT?a co na to synátor že bude starší brácha??? jo a máš vaječníky normální velikosti?

Ivi,jen jsem přečetla tuhle stránku a pokud mohu poradit tak si nech dát dvě?Nikdy nevíš kolik se chytne a když už zatěžujeme tělo těma sračkama tak at to stojí za to,né? 😀

meduna
autor
5. zář 2009

Dadoušku přesně tak ,pták to byl 😀

ivanau
5. zář 2009

Jsem taková nedorostlá, ale to je pravda, že co je malý to je milý 😀 😀 😉

Nevíme na co čučet jestli na novu nebo na primu.. 😀

meduna
autor
5. zář 2009

Ahoj Katy,tuhle jsem zase koukala na fotečky,co más z utz,malá je boží 😵 a jak ti je?Bříško roste,moc ti to sluší

dadous
5. zář 2009

ahoj katy , jo dobry, no bracha si zvykne 😀 a ty vaječníky teda nevím, ja to nepoznam 😅

meduna
autor
5. zář 2009

a co je NT? 😕

dadous
5. zář 2009

ja teda to budu střídat, páč dadouš šel ted na pivko 😵

meduna
autor
5. zář 2009

co mu zbyde jiného než si zvyknout viď,ale horší bude,že se mu změnší pokojík 😕

dadous
5. zář 2009

medu to je nějaka kontrola 😀

dadous
5. zář 2009

no hned ne, až tak za rok a pul 😀

ivanau
5. zář 2009

Holky uvidíme, asi to bude okamžik rozhodnutí...loučím se, pěkný večer 😵