IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
6. zář 2009

Katy,ale já taky ležela a nic 😢

katy81
6. zář 2009

Medu,no já vím ☹ moc jsem přála aby to vyšlo 😉 a zkoušela jsi nějaké čajíčky bylinné? já i cvičila denně tu Mojžu asi půl roku předtím a možná to vše dohromdy pomohlo,a taky že větší problém byl ve spermoškách

milagross
6. zář 2009

Teda Leni !!!!!!!!!!!!!!!!!Co to rikas?Takhle nesmis uvazovat!!!!!!!Me take porad nekde pichalo,bylo to dost nesnesitelne a zadarilo se.Sice jen do urcite doby ale prece 😖 😀

lenkacar
6. zář 2009

holky jestli to vyšlo je to tam a nic nezměnim myšlením ani zpíváním 😀 😀 😀 odpočívam a víc dělat nemůžu ,nejsem vůbec smutná ani v depce ,beru to strašně střízlivě tenhle pokus 😝

meduna
autor
6. zář 2009

no a tak je to asi dobře,protože jak se na to člověk upíná,tak je to pakec.Tak jsem vysála ten hnůj tady a teď volala souseda,že na 6 dorazí,tak čekám.Holky mám dva tvarohy,poraďte co z nich 😕

dadous
6. zář 2009

ahoj jsme doma 😵

lenkacar
6. zář 2009

taky mám 2 tvarohy a psychicky se připravuju na kynutou buchtu s ovocem

meduna
autor
6. zář 2009

ahoj a jak bylo Dadoušku?

meduna
autor
6. zář 2009

a ten tvaroh jako dáš tam???Leni napiš postup,já že bych se na to taky psychicky připravila

dadous
6. zář 2009

😝 cesta zpatky byla naročna, jsem myslela že nevydržím a vrhnu 😅 ale ustala jsem to, jinak kino dobry, a koupila jsem si triko s dl. ruk. a prsenky 😀

meduna
autor
6. zář 2009

a jakej film?

dadous
6. zář 2009

veni vidi vici, česka romanticka komedie 😅

meduna
autor
6. zář 2009

už máš jiné číslo prsénky určo 😕

dadous
6. zář 2009

no to jo, ale ja jsem si koupila takovy ty lambady, nebo jak se jim říka, pže normalní prsenky už vaděj a tlačej a fuj 😝

dadous
6. zář 2009

medu ja jsem dělavala z tvarohu takovy hroudy pečeny na oleji a obalovany v moučka cukru, jenže už nevím ten poměr ☹

meduna
autor
6. zář 2009

ty vole,tak já si dát lambadu,tak si lidi myslej ,že jsem vykurvenej chlap 😀

meduna
autor
6. zář 2009

no tak bez postupu hroudy nebudou,víš jak na tom jsem s pečením 😲

dadous
6. zář 2009

😀 si pako 😀 mě zas pravě připada že když mam normalní prsenku, ta s myma ramenama, vypadam jak americkej fotbalista 😝 takova nabušena, ale to je tím že nejsem na tu velikost zvykla 😀

dadous
6. zář 2009

vím že tam byla hl. mouka, vejce, prdopeč a ten tvaroh, ale poměr fakt už nevím

lenkacar
6. zář 2009

medu napíšu ti to postupně jako pro debílka jo? to mám nejraději ...3žloutky,1 vanilkovej cukr a citron.kůra ,8dkg cukru,1sklenka oleje tak 2dcl,ušleham,pak si navážim půl kg hladké mouky,čtvrt litru mléka a z toho undam na kvásek plus trošku cukru a 2kostky kvasnic a pomoučim,když je to nakynuté vyleju do mísy a zamícham a přidam trochu soli a necham kynout ...tohle těsto je na 2 plechy ,takže půlku dam na mastný a postrouhankovaný plech a namačkam ,na to dam půlku z 2 umatlaných tvarohů a cukru a 2žloutků a na to dam ovoce a navrch drobenku ,ta je udělaná z másla ,pískovýho cukru a hrubé mouky ,je udělaná tak aby nebyla úplně sypká je lepší ,pěkně se rozpeče když je víc mastná ...peču na 180st,když jsou okraje do zlatově hněda ...dobrou chuť,připomínám je to na 2plechy.

meduna
autor
6. zář 2009

no a viděla jsi moje ramena ne 😕 😕 se mě každej ptá,jestli závodně plavu 😖

dadous
6. zář 2009

😕 leni nejsou ty dvě kostky kvysnic, nějak moc na pul kila mouky?

koblichzek
6. zář 2009

No jo, jak je kvásek, tak to není nic pro mě. Nikdy mi nic nevykynulo 😅
Ahoj dadoušku, že by taky nějaká nevolnost? 😀

dadous
6. zář 2009

kobli, ale vydržela jsem 😀

koblichzek
6. zář 2009

Jsi šikulka, to já včera nevydržel. Jsem myslela, že si jen lehce odříhnu a .... 😀 😀 😝

lenkacar
6. zář 2009

ne dadu je to moc pěkný těsto ...tak nemusíš dát celé 2 ,ale neni to tam cítit jestli myslíš ..ale je to jako hrnečku vař 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
6. zář 2009

jak Kobli,že ti nic nevykynulo a co jako ty????ty teď budeš kynout 😀 😀 😀

meduna
autor
6. zář 2009

Leni,díky,tak to mám nejraději jako pro debila 😀 😀 protože jinak by z toho nic nebylo,já jak tam vidím nějakej zapeklitej postup,jdu od toho

koblichzek
6. zář 2009

😀 Medu doufám 😵

lenkacar
6. zář 2009

holky já zase nezvládam štrůdl lístkovej kdybych se posrala nikdy nebude jako od maminky tak ho už nedělam a nechávam si ho udělat ,tohle těsto je moc pěkné a dělam z něj spirály a koláče ,prostě vše kynuté ,jo mixuju to mixerem ,do ruky ,je to na něj záhul ,ale metličky to zvládaj