IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
6. zář 2009

No oni si to vydedukovali sami, ptali se mě hned druhý den, jestli pojedeme na podzim do Prahy do toho Backilandu a jestli pojedeme n Školu v přírodě. No a já řekla, že asi né. A jedna vnímavá holčička řekla, že jsem těhotná. Zapírat jsem nechtěla, mimčo to určo slyší. Nevím jestli to nebyla chyba. Ale říkala jsem jim pak takový věci, jako aby nechodili do školy s chřipkama, aby na mě za rohem nebafali, jak mají ve zvyku atd.

koblichzek
6. zář 2009

Tak já zase taky frčím. mějte se

lenkacar
6. zář 2009

pčečti si car apolinář tam si brzy rošlapou huby 😝 😝 😝 a pak si musíme vážit tady této diskuze tady je vážně prdel,nikdo se tu neuráží a nenapadá 😉

milagross
6. zář 2009

Tak mi prave skoncilo tehulkovani ☹ .Prave jsem zacala krvacet,tak jdu na gauc,mam docela dost bolesti.Pa,pa

meduna
autor
6. zář 2009

tak to by jsi ale měla zajet na pohotovost

milagross
6. zář 2009

Uvidim jak budu mit bolesti.Me rekli ze kdybych videla ze to probiha jako normalni menstruace tak ani nemusim do nemocnice.Tak prave nevim jestli je to vubec dobre.Jestli se to telo samo dokaze tak dobre procistit? 😖

dadous
6. zář 2009

tak jsem leni mrkla na ten apolinař 😀 to nechapu, ale hold některy lidi jsou šťourove 😀
no mili ja bych teda do nemocnice zajela 😕

meduna
autor
6. zář 2009

jo,já se teda taky juknu co se to tam děje 😕 taky bych jela radši na poho,protože ti můžou udělat utz

meduna
autor
6. zář 2009

no tak Nitka se nám rozšoupla teda 😀

dadous
6. zář 2009

😅 tady se asi ještě nikdy navyskytla žadna hadka žejo? 😅

meduna
autor
6. zář 2009

tak co zhryžeme se??? 😀

dadous
6. zář 2009

teeda , co jsme se vratily tak mě dadoušek pěkně zlobí 😠

meduna
autor
6. zář 2009

jakto,jak zlobí 😕

dadous
6. zář 2009

😀 medu když ja se neumím hadat 😀 jsem tady měla kolegynku a zejtra holky nastupujou po dovolence do kolbenky 😖 chuděra se bojí co je tam bude čekat ☹ jestli budou další vypovědi a tak 😠

dadous
6. zář 2009

pícha mě špek 😠

meduna
autor
6. zář 2009

já taky ne,hned se celá klepu,když se hádám a brečím.To doma je to jiné,to štěkna jsem 😀 tak asi to píchá,že se ti ta děloha zvětšuje.Hlavně ť mě nikdo nenapadne,že radím 😀 😀 😀

dadous
6. zář 2009

no to doufam že se jen roztahuje děloha, ja nechci žadny naplechy 😅 to ja zas když jsem se štěkala s Lukašem, nebo jsem mu nadavala, tak jsem zadrhavala 😀 takže mladej z toho měl vždycky spíš prdel 😀

meduna
autor
6. zář 2009

to já bych se zadrhla asi celá,jak vidím,že se blíží hádka někde,tak dělám mrtvého brouka,srdce mám až v krku a celá se klepu,nenávidím to

meduna
autor
6. zář 2009

určo to bude ta děloha,to víš dělá si tam pohodičku a potřebuje místečko 😵

dadous
6. zář 2009

tak to mame uplně stejny 😀 no jak jinak taky 😀

meduna
autor
6. zář 2009

tak jdu si opláchnout ramu z hlavy 😝 😝 ještě přijdu,vemu to hákem,žádný sraní s tím,foukat nemusím,nějak se mi to teď kroutí 😕

dadous
6. zář 2009

😀 to zas bude zasranej odpad 😀

meduna
autor
6. zář 2009

to byl,fuj 😝 ale jako jsem měla pocit,že po umytí si jen přeleštím hlavu tak akorát máslem 😕 to byl drn,že bych si z toho mohla udělat příčes 😀

dadous
6. zář 2009

😀 tak ja mam drn zas někde jinde 😀 to musím dneska schodit 😝

meduna
autor
6. zář 2009

no už mi to tam na pičníku taky raší 😝 a dnes se mi to furt kousalo do kalhotek v práci,tak jsem se furt drbala,jako bych měla filcky 😀

dadous
6. zář 2009

no kalhotky jsou svinstvo, musíš naostro 😀

tulik1
6. zář 2009

nazdarek holky, hlasim se po vikendu zpatky do drbarny 🙂 , jdu vas docist abych byla v obraze 😉

meduna
autor
6. zář 2009

no to jo,na zástěrce mám knoflíčky,náhodou se mi rozepne a kuk ,beranice na němce 😀 😀
Ahoj Tulik,tak jak bylo a kde jste byli,co jste dělali 😎 jé to je zase výslech 😎

dadous
6. zář 2009

medu ,to už tu dlouho nebylo 😎 😀

meduna
autor
6. zář 2009

no nebylo,ale nějak se nechce nikdo nechat vysláchat 🙄