IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
17. zář 2009

Zdarec devcata
Ivi kdyby byl test nega tak bys tam jednoznacne nevidela ani ducha ale protoze jsi v nejistote a ducha vidis tak to bude dobre uvidis.Testla bych pozitri 😀 hodne stesti

milagross
17. zář 2009

Medu si delas kozy ze ti volaji o dovolene?

meduna
autor
17. zář 2009

no nedělám si kozy.....nemám žádný 😢 😢 😢 😢
Ráno v 7 to tady vyzvánělo jako na ústředně 😖 Skočila jsem po mobilu jak olympijská skokanka a vypla ho,než mi na něj začne taky volat 😝 Mě jako serou,co si to dovolujou,já nejsem placená za to ,abych držela službu na telefonu.Makáme jak hovada,je to moje dovolená a ještě mi volaj!!!!!

milagross
17. zář 2009

Tak to je hnus velebnosti 😀 😠

lenkacar
17. zář 2009

tak ivi to vypadá nadějně ...já tam měla liliově to bys poznala .. 😵 😵 😵

milagross
17. zář 2009

No jasne taky si myslim Ivi 😀

milagross
17. zář 2009

Tak to bych se z toho voto.......Kdykoliv si chci neco pustit na prime a nove pres internet tak mi to nejde spustit a to vzdy kdyz je manza v praci.Tak tohle me dokaze nasrat 😠

lenkacar
17. zář 2009

u nás leje ,tma jak v pr..možná i větší ..na pracáku byla prča docela ...bylo tam asi 30lidí v zasedačce ..

milagross
17. zář 2009

Verim Leni i tam muze byt prca 😀

meduna
autor
17. zář 2009

no to jo,pracák toje prdel sama o sobě 😀

lenkacar
17. zář 2009

to byla mili když jsem jim řekla jestli mi nabídnou rekvalifikaci jako posledně ,že na dřevorubce se necejtim .. 😀 😀 😀

meduna
autor
17. zář 2009

tak fičím na ten nákup,ale nechce se mi do toho hnusu ven,asi bude chcát,nebo co 🙄 Fakt počasí,co přidá na dobré náladě 😝

meduna
autor
17. zář 2009

tak to oni Leni najdou jistě něco ještě fajnovějšího jak dřevorubec,když se na něj necejtíš 😀 😀 😀 třeba kopáč,nebo zedník

milagross
17. zář 2009

Holky jdu dodelat okna,minule jsem udelala pulku a sekla jsem s tim tak ted hold marfuska musi do mrazu.Je tu zima jak na antarktide,alespon pro me. 😖

meduna
autor
17. zář 2009

Mili,tak si to pust v bedně né 😕 vždyť ty máš český prog.

meduna
autor
17. zář 2009

no dnes je dělat nemusíš,bude chcát 😀

lenkacar
17. zář 2009

holky možná sem dorazí jedna hodná duše ,ráda bych teda ,kdyby se odvážila

lenkacar
17. zář 2009

jo medu jde vám normálně česko?

lenkacar
17. zář 2009

mili to bych u těch oken umrzla asi 😉 😉 😉 😉

lenkacar
17. zář 2009

medu kopáč jsem dobrej to zase jo ,ale mám ráda legraci ..

lenkacar
17. zář 2009

ty jo co budete vařit ? mě zbyla kaše a nic k tomu ..asi budu muset ještě odpolko někam vylézt ..

nadis.h
17. zář 2009

Ahoj holky, 🙂

Ted jsem vystrčila tělo z pelechu... 😝 Klidně bych spala dál když vidím ten hnus, ale hlad byl silnější. 😀

Ustelu si s compem s Váma v obýváku. Dnes nehnu ani prstem...Navařila jsem rizoto včera a zbytek mi může být ukradený... 😵

lenkacar
17. zář 2009

já tu hlodam jablka a nechce se mi nic,ráno jsem tu lítala jak namydlenej blesk a vše hotovo ,jen vařit nemám co ..

nadis.h
17. zář 2009

Leni je línej vzduch venku... 🙄 Tak uplácni taky rizoto.To je hned.

lenkacar
17. zář 2009

mám dost kaše ze včera ...květák se snědl ,víš co mi řekl vladís že jsem měla rozdělat ten květák na miniaturní růžičky a to by byl spokojenej ..no chápeš tu buzeraci? 😀 😀 😀 😀 😀

nadis.h
17. zář 2009

Leni jo chápu. Mám to samé doma. Občas z mho něco vyletí, že bych z toho vykvetla. No tak ke kaši nějakej flák masa třeba na přírodno, nebo párek, nebo file...

blazenkaa
17. zář 2009

Kuk

lenkacar
17. zář 2009

hm musim ale do světa pro to něco ke kaši 😝 😝 😝 čus blaži deš nějak pozdě 😝

nadis.h
17. zář 2009

Leni tak to potom si dejte jen samotnou kaši at nikam nemusíš. 😀

Ahoj bláži

lenkacar
17. zář 2009

a nadi smrdí ten had?