IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
2. říj 2009

Ahojky přeji krásný den 🙂 mě včera nešel net 😠 se ztoho picnu pořád nám to vypadává 😠
No ani jsem vás nedočetla možná pozdějc jdu dnes do práce 😖 a mě se zrovna dnes vůbec nechce,ale to přežiju 😉
Blaži tak ty jsi nakonec chytla to OHS no hodně pij pij neboj bude to dobrý 😉 a dnes ti moooooc držím pěstičky jdeš si pro prcky super 🙂
Tak se tu holčiny mějte moc krásně papapa 🙂

blazenkaa
2. říj 2009

ahojky holčičky
moc vám děkuji za držení pěstiček ,ale ejště nevím jestli mi je dají za 5 minuut tam mám volat tak uvidím

Jste tu ještě některá

tulik1
2. říj 2009

ahojky holky, jenom nakukuju - tak co blazenko? 🙂

tulik1
2. říj 2009

blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

meduna
autor
2. říj 2009

Ahoj tulik,no ta Bláža nás napíná-napínačka jedna

meduna
autor
2. říj 2009

Bláži!!!to už je 5 minut,tak jak

tulik1
2. říj 2009

no presne medunko ja uz asi prasknu napetim a vyjimecne to nebude tim ze porad bastim 😉 jak se ti vede?

meduna
autor
2. říj 2009

jde to Tulíku a jak jsi na tom ty?dneska páteček,víkend čekáááááá

meduna
autor
2. říj 2009

asi už jela,volala tam a určo,skočili do autka a už jsou na cestě a až přijede dom,tak nám písne

tulik1
2. říj 2009

no vsak to byla taky doba, a to bylo v pondeli volno, nejak me ted nic neba, ani v praci ani doma, snazim se zhubnout, nejde to, no proste stoji to za starou backoru ..., ale coz nejak se s tim poperu to je jasny 🙂

meduna
autor
2. říj 2009

teď jsem mluvila se sestřenkou a zuřila jako blázen,že už jí to tak sere a že si to nechá odřezat 😀 😀 protože žrát neumí přestat,je to všude,každá chceme zhubnout 🙄

tulik1
2. říj 2009

medu, mastim rychle neco podelat v praci, dneska musim vypalit dom driv, jdu na oslavu narozenin mych synovců - jednomu jsou 4 a druhemu 18 🙂 , tak se mej hezky, krasny den a o vikendu zase juknu

tulik1
2. říj 2009

to je fakt - ja jsem pribrala za dva roky 9 kg a nemuzu to dat dolu ani za boha

meduna
autor
2. říj 2009

užij si pěkně oslavu a víkend 😵

meduna
autor
2. říj 2009

ser na to,hlavní je zdraví a určitě to není tak hrozné jak si ty myslíš 😉

dadous
2. říj 2009

blaží, držíme palce 😵
ja ted volala dr a testy jsou v pořadku, takže nemusím na tu zasranou plodovku 😵 😵 😵

milagross
2. říj 2009

Ahoj holky
Blazi tfuj,tfuj,tfuj dzim palce
Dadu tak to je fajn vid?Plodovka je svinstvo jsem slysela a pry to muze ohrozit plod bo co?Tak to jsem rada i za tebe.
Medu co ty?

meduna
autor
2. říj 2009

ahoj,tak já tady mám kastrolový tanec,myslela jsem,že půjdu na nehty,ale zatím jsem se nevykopala.Dadoušku,to je dobře,že to tak dopadlo,ale jsem s tím počítala 😵

dadous
2. říj 2009

no pravě, ja bych na ni stejně nešla, jsem to říkala i dr 😅

milagross
2. říj 2009

Tak ja kastrolovy hrnec nemam ale nejsem take schopna se vykopat do Hornbachu.Chci koupit barvu a vymalovat pokojijcek,jenze kolo je prazdne a pesky se nechce.Tak nevim......Nechces Medu pro me prijet autem 😀

meduna
autor
2. říj 2009

tak a co metro,nebo tramvaj?

meduna
autor
2. říj 2009

jestli chceš být předložka,tak přijedu 😕

milagross
2. říj 2009

To tu nejezdi 😒

milagross
2. říj 2009

Predlozka snad radsi ani neeee

dadous
2. říj 2009

mili tě vidím jak tahneš belíky s barvama tramvajkou 😀

milagross
2. říj 2009

Vid......ze bych se na to nevy....la.Asi bych je jen vybrala ak veceru tam poslala Krystofa at to dotahne dom 😀

dadous
2. říj 2009

no vidíš jak si chytra 😀
medu co vaříš?

meduna
autor
2. říj 2009

no vidíš a to tě napadlo až teď jo 😕 😕 máš to ještě blond nebo ne??? 😀 😀

milagross
2. říj 2009

Nee jsem na tmavo sak to ani blond nebylo 😀 😀

milagross
2. říj 2009

Holky proc mam najednou z alba vymazane fotky?