IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
2. lis 2009

Ani ja ne Nadi

meduna
autor
2. lis 2009

jako jsem nasraná co to je za přístup 😠

meduna
autor
2. lis 2009

Naďa to je nevěrnice šmejdí jinde 😀 😀 😀
jsem jí vypátrala 😎

milagross
2. lis 2009

Se na ne muzu vysrat stejne se spravedlnosti nikde nedovolas 😠

milagross
2. lis 2009

Jo ja taky ale uz vcera nebo to bylo predevcirem?Vubec nevim co je za den

nadis.h
2. lis 2009

Chjo holky. Proč musejí takovéhle sračky být? 😒 Mili a jak velký? Mamka ho má od roku 92...Asi 4,5 cm...

meduna
autor
2. lis 2009

dneska je pondělí ,nevíš,protože nehákuješ 😀

milagross
2. lis 2009

6,5 cm ale vzhledem k tomu ze bych chtela jit jeste do boje(teda ted uz mozna ani ne)tak to muselo ven

meduna
autor
2. lis 2009

to nevím,proč 😖

milagross
2. lis 2009

UZ se mi to krati neboj 😖 a pak zpatky k tem megeram

meduna
autor
2. lis 2009

to ale nemá logiku ,tady o tom přemýšlím,tak na oplodnění to vadí a nechaj to tam?jako kde to jsme?

meduna
autor
2. lis 2009

tam já bych už nešla,fuj!tady je to lepší a hlavně šéfka je baba co tomu rozumí,dělá jako čert taky a má pochopení

nadis.h
2. lis 2009

Medu já šmejdím všude možně. Je houby práce, ale stejně u toho kompu musím sedět,tak si krátím čas. 😀

milagross
2. lis 2009

Medu nepremyslej o tom pac to nikdy nepochopime.Taky se mi tam nechce tak doufam ze pujdu brzy na zaslouzilou dovolenou 😀

meduna
autor
2. lis 2009

vím mám tě ve voku 😎 😎 😎

meduna
autor
2. lis 2009

Nadi,Keliška hadr 😀

ne nepochopíme to,to máš pravdu a zbytečně je pak člověk nasranej,jsou to sráči a je to 😠 no,bylo by to dobrý,kdyby jsi na ní šla 🙂

milagross
2. lis 2009

Za tu dobu co marodim se mi ty blaho zkazili oci u toho pocitace 😀 😀

nadis.h
2. lis 2009

Holky jdu ležet. Myslím si,že je to v prd... bolí mě břicho jako sfiňa mrchovsky...čím dál tím víc dneska. Takže mám takový pocit,že mrcha příjde dřív jak v sobotu... 😖

Pa pa dobrou

milagross
2. lis 2009

Nadi pa,budu na tebe myslet a drzet palecky

meduna
autor
2. lis 2009

Nadi,nemůže přijít,když bereš ty léky,ty to držej a jsi teprve 6 den po transféru,tak se neboj a neplaš se.dobrou noc

meduna
autor
2. lis 2009

jdu taky do spálova,sice ráno nemusím vstávat,jdu až na 18:50,ale jsem schvácená jak stará kobyla 🙂

milagross
2. lis 2009

Jo ja jdu taky

dvojcata2
2. lis 2009

Tak Nadi to je ale příznak že se zahnízdujou drobci já chodím do práce si přividělat na léky tak ti tam vyberu nějaký dvojkový kočík ju??? 🙂 🙂 🙂

nadis.h
2. lis 2009

Medu zrovna jsem si vsimla,ze jsi tuhle diskuzi zalozila zrovna v den,kdy ja nastoupila na laparku. Pak v patek 13 jsem sla pod kudlu. 😖
A uz vazne jdu! 🙂) cauky
A s tou mrchou snad to tak bude a neprijde. Ale je to hnus. Jsem tu cela zkroucena.

nadis.h
2. lis 2009

jeee pani Dvojcova je vtipna! 😀 ale jako jooo. Uz jsem v rozpolozeni,ze klidne at jsou treba i 3. 😀

lenkacar
3. lis 2009

čus holky přeju pěkný den ,medu k tvé otázce je to asi tak 8,5čistýho ,asi dle hodin ,no nevim včera tam jednej řikala jestli tam bude do večera a že má nejvíc hopdin..takže tam je to asi chodit se spacákem a domu vůbec ,zadara pomalu ,ale lepší než drátem do voka 😀 😀 😀 nop dneska se to rozhodne co bude dál 😝 ,jinak nadi k tý příhodě s pilotem..hahaha to je hnus ..dobytci . 😝

nadis.h
3. lis 2009

Leni tak good luck na dnes. 😉

Holky já mám chlapa doma. 😒 Bude makat v listopadu jen pondělí a čtvrtek. 😝 Je to takový nezvyk,když si tu v klidu jindy ordinuju sama. 😀 Ale pak zas budu "bulet", že mi je smutno když bude jezdit v zimě na týden na Lipno. 😝

nadis.h
3. lis 2009

Jinak dobré ránko. Jsem sem vlítla jak do chlíva. 😀

meduna
autor
3. lis 2009

Dobré už pomalu poledne 🙂 dnes jdu až na 18:50,proč zrovna padesát to nevím.Leni,je to sraní s tou prací,to znám,sedřít z člověka kůži a pak ti frknou takovou almužnu,hajzlové 😠 😠 😠 No nebylo by nejlepší,chodit každý den s vidlema a přehazovat si prašulky aby nebyla plíseň od spoda 😀 😀 😀 😀jé já bych to brala a jak,ale bohužel mám hovno.Ale jak ráda bych byla nechutně bohatá a nedělala nic 😀 😀 😀
Nadi zase o den blíže k testíku,myslím na tebe a přeju víš co....//

dadous
3. lis 2009

no medu třeba těch deset minut je hidně duležitejch 😀