IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
7. čer 2010

že by ten chlast? 😀 😀 😀 😀

dadous
7. čer 2010

jo jo ja si nakoupím pita abych netrhala partu 😀

meduna
autor
7. čer 2010

no to já budu držet basu s tebou 😉

meduna
autor
7. čer 2010

doufám,že Fufatérie a Karlos budou kámoši

dadous
7. čer 2010

😀 to jo karel se rad kamaradí 😀

dadous
7. čer 2010

😀 😀 😀 nechceš aby ti bylo špatně vid? 😀

dadous
7. čer 2010

@meduna nespi 😕

meduna
autor
7. čer 2010

@dadous nespim 😎

dadous
7. čer 2010

tak maš vytřeno? 😕 kolokanku jsem vyhrala 😉 tak už mužem jet na ty hory 😀

milagross
7. čer 2010

Hoj hojky,hlasim ze dnes konecne po 4 dnes bez teploty.Byla to hruza-des.Jako 4 dny 39,5 a nekleslo to ani o stupen.Zato dneska prozmenu vstal a myslela jsem,ze mi tam lezi naprosto jiny dite.Totalne obsypany,jako kdybych si ho pomalovala cervenyma puntikama abych ho rozeznala od jinych deti .Tak mastime zitra opet k dokovi.Jinak je naprosto v poho.

dadous
7. čer 2010

ahoj mili, že by neštovice?

milagross
7. čer 2010

myslela jsem po 4 dnech 😀

milagross
7. čer 2010

ne,ne spis myslim zardenky.Nestovice maji trosku vodu v sobe a toto nema

meduna
autor
7. čer 2010

hoj,no tak to je jasný nešťováky

meduna
autor
7. čer 2010

nebo zarděnky,to jsou taky fleky

milagross
7. čer 2010

A to mame za tyden a pul jet na dovcu,tak doufam ze je to jen z tech teplot 😒

meduna
autor
7. čer 2010

jo klokanka je tvoje,tak to je bomba,asi teda vytáhnu ty pohory i já a půjdem,ale hele nic velkýho,žádný velký stoupáky,jen tak lážo plážo 😎

coko.joko
7. čer 2010

Ahojda,koukam jak tu kecate holky...... 😀
medu,koukas na modelky porad....to je docela napinave a jsem zvedava kdo to vyhraje....jinak pry nebudu v sobotu pit 😀 😀 ale to je dobre aspon sis dala do nosanku........
dad,ta tvoje slecna je teda uz velka 😀 klokanku mame taky,tak se tesim az vyrazime a ja budu moct nosit prcka u sebe...
tak ja jdu smer koupelna a pak lehnu a ani se nehnu.....malej nam usnul a mel by spinkat do 23hod.tak jsme zvedava.....
dad,jak casto davas Nikce papat.....

dadous
7. čer 2010

no zarděnky bych nepoznala 😕

dadous
7. čer 2010

@meduna medu však ne, nahoru na černou vyjedem lanovkou 😅 bych to pěšky nedala, no a pochodíme jen po vrškach 😵 a do Pece to je z kopce a každou chvíli hospoda 😀

meduna
autor
7. čer 2010

čau Cokomámo,no já jsem se vzpínala dlouho v tu sobotu,ale pak se to nějak zvrhlo 😀 😀
Zarděnky jsem měla,jen lehčí formu a měla jsem červený flíčky po těle

meduna
autor
7. čer 2010

@dadous tak to jo,akorát co my budeme jako v tý hospodě dělat 😀 😀 😀 😀 když nejsme píči alkoholu 😀 😀

dadous
7. čer 2010

@coko.joko coko jak si řekne 😅 poznam to , pže si začne cpat do pusy celou pěstičky a sosa a sosa 😀 😀

dadous
7. čer 2010

@meduna dame pohar 😵

coko.joko
7. čer 2010

medu a dad.vy mate radi tury....tak si dejte srazik na Snezce,to je krasna prochazka..... 😀 😀
mili,to budou urco zardenky...to je taky na prd vid....nejdriv teploty a pak zardenky....ale zase to budete mit za sebou...nas to vse ceka....

dadous
7. čer 2010

a pak se zlijem u nas po tom pitu 😀 😀

@meduna

dadous
7. čer 2010

coko neblbni, my si dame nejdřív černou horu 😅 jsme začatečníci 😀

meduna
autor
7. čer 2010

@coko.joko teď jsem to neviděla,protože jsme byli na těch narozkách,ale v sobotu mi to Tatiana vyprávěla,ale ta malá pěkná je pryč a ty hrúzy tam jsou,jen Alisa je kusanec,ale ta vykulená Laura to je hnus

milagross
7. čer 2010

holky ja bych taaaak kecala,ale musim jit jeste uklizet.Dneska manza s kamosem vystehovali celou kuchyn(prijde nam komplet nova)a ja mam ty veci z kuchyne fakt vsude.V obyvaku v predsini i v loznici.Lednici mam na chodbe,kamna nemam vubec,takze nemuzu ani varit a do toho vseho dostanem v patek navstevu.Tak se loucim.Mejte se moc hezky a horam zdar.

meduna
autor
7. čer 2010

hrůzy 😀