IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
6. srp 2009

jo zasmála jsem se ,ale určo ne s vladísem 🙄 ,fakt nevim jestli se tam u nás něco zlepší ,jsem nějaká vycuclá

blazenkaa
6. srp 2009

ty jsi jako já já mám taky zbalíno hned přecejenom tam je hezky a potřebuješ jen pár věcí .Já by jsem si taky dala pivko ,ale jenom černé

lenkacar
6. srp 2009

tak mizim hají ,doufám že ten ksindl se sosákem nebude v noci bzukat kolem ucha ..

blazenkaa
6. srp 2009

Leni kdo to je vladís to jsem tu ještě neslyšela

blazenkaa
6. srp 2009

přece jsi je celej den dneska honila né 😀 😀 😀

lenkacar
6. srp 2009

když jsem viděla kámošku jak jeli na rhodos táhli 5tašek sportovních ,bych chtěla vidět co z toho použili ..já v tunisu měla plavky a pantofle ,spodáry a šaty a kšiltovku ..a domu jsem jela v šortkách ,triku a botaskách ,zbytek naprd ..

blazenkaa
6. srp 2009

tak dobrou a vyspinkej se do růžova pa pááá

lenkacar
6. srp 2009

ale jo blaži slyšela určo, to je můj mangel vladís

lenkacar
6. srp 2009

blaži honila jsem je v noci a opak se mi chtělo přes den spát a dneska už nehraju ...

lenkacar
6. srp 2009

kdyby to věděli ty komáři jak jim nadávám a slibuju těžkou a bolestnou smrt .. 😝 ,no a pak se nedaj lapit ,to ví ksindloši

lenkacar
6. srp 2009

tak papa krásky ...hezké sníky

daja.w
7. srp 2009

Dobré ráno přeji 🙂 a krásný slunečný den

meduna
autor
7. srp 2009

Dobré ránko,teda Dáji,ty jsi jak blesk,stíháš vše,ráno už na nohou,dnes bude sluníčko,tak to bude koupáníčko v bazénku viˇd 😵

milagross
7. srp 2009

dobre ranko
vsem 😀

lenkacar
7. srp 2009

hezký den všem!!!!!!!!!!!!!!!!!

milagross
7. srp 2009

tak dnes urco padite vsici na koupak co?

daja.w
7. srp 2009

Ahojky holky 🙂 jo když děti vstávaj docela brzo ☹ ted jsem byla vyčistit bazén tak už jsou v něm no já tam vlezu asi zachvilku ale nevím nevím je to trochu studený 😅

dadous
7. srp 2009

ahojda 😵 tady je zas krasně 😵 dr mi napsala listovku a ja se po ní pěkně osypala 😀

dadous
7. srp 2009

jee koukam že už jsme překonaly 20 000 příspěvku 😅

milagross
7. srp 2009

ajojky dadousku cetla jsem prispevky nazpet a chtela bych take videt tu tajemnou fotecku

dadous
7. srp 2009

na chvilku ji tam hodím 😉

milagross
7. srp 2009

dneska mam pekny bolehlav aboli me v krku,teda vlastne celou noc jsem pospavala s hadrem na hlave,bojim se brat nejake prasky

milagross
7. srp 2009

a to pak bude u tebe v albu?

dadous
7. srp 2009

je v albu

dadous
7. srp 2009

hele neber prašky, jestli maš tygří mast tak mě pomaha 😉

milagross
7. srp 2009

jee super moc hezka

milagross
7. srp 2009

prave ze zadny neberu mam z toho vitr ale tygri mast nemam a tak si vzdycky stahnu hlavu studene namocenou uterkou ale zabira to jen na chvilku

dadous
7. srp 2009

😀 😀 dík 😀 jsme se snažily 😀

dadous
7. srp 2009

tak nějakou větrovou mast 😉 mě teda hlava bolela jen jednou, ale jak střep 😝

milagross
7. srp 2009

no tak ja na bolesti hlavy trpela i driv,tak jednou za 4 dny jsem musela brat prasek,ted uz jsem tedapres mesic nic nemela ale nekdy je mi az zle