IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
9. srp 2009

Ahojky holky 🙂 byly jsme venku malej je čipernej jak rybička 🙂 tak nevím teda co to včera bylo 😠
Dado já jsem minulý týden malýmu vytahovala 6 klíštáků 😠 a taky byly malinký že jsem je skoro neviděla vzala jsem špejlku na uši a sádlo a kroutila sním a vše vytáhla a vydenzifikovala 😉 a ted když jde ven radši ho postříkám tím sajrajtem na to 😉

dadous
9. srp 2009

jo taky jsem to sundala štouratkem do uší 🙂 hele to měl možna horkost ze sluníčka, ne?

daja.w
9. srp 2009

je to možný ikdyž měl čepku,ale asi to moc nepomohlo,ale hlavně že už je fit 😉

dadous
9. srp 2009

víš co mohl mít přehřaty cely tělíčko 😕 no hlavně že už je ok 😵

daja.w
9. srp 2009

jo to jsu moc ráda že už je ok 🙂 a doufám že bude i klidná noc nejsem vůbec vyspaná no jestli jsem spala tak 3 hodky tak toje moc 😖 padám na držku,ale ještě musím vydržet 🙂

blazenkaa
9. srp 2009

ahojky mamušky 🙂

blazenkaa
9. srp 2009

Koukám že že malej už je v pořádku Daji , to je dobře asapoň že s ním nemusíš nikde lítat.
Dadous co tvůj novej kamarád co jsi dneska s ním dělala 🙂

daja.w
9. srp 2009

Blaži jo už je v poho 🙂 ale už zas je hodně živej 😀 je to andílek s dáblem v těle 😀 ale noc byla hrozná ☹ dneska lehnu a budu chrápat už se těším 🙂 a co ty co pak jsi dnes dělala?

blazenkaa
9. srp 2009

To je dobře Daji že je v pohodě já jsem dneka trošku pracovala sekala trávu malovala ložnici a ještě jsem musela dodělat okna po tom jak nám je začišťovali to byl ale humáč dříve jsem se na to nějak nedostala

blazenkaa
9. srp 2009

dneska to je teda děs nikdo tu není asi všichni dělají hají

daja.w
9. srp 2009

teda ty jsi tak makala jo no sekání zahrady mě taky čeká ☹ ale to budu dělat možná zítra nebo až v úterý jak se mě bude chtít 😅

blazenkaa
9. srp 2009

já přez týden věčinou nic neudělám tak musím dělat o víkendu a co vy co jste tvořili s malém

daja.w
9. srp 2009

no dopoledne jsme byly doma a pak jsme šli za manžou ke známým kopou studnu 😀 a tak jsme tam blbly trošku

blazenkaa
9. srp 2009

to to ještě nedokopali nebo tam choděj kopat rádi že narazili na pramen s pivkem 😉

daja.w
9. srp 2009

hledaj vodu a nemůžou se pořád dokopat na nějaký pramen ☹ no kdyby tam bylo pivko tak už živě vidím jak jsou všichni chlapy ve studni a chlaščou aj by se kvůli tomu tam všichni vlezly 😀 😀 😀

daja.w
9. srp 2009

Tak vidím že tu nikdo není dnes je tu mrtvo 😕 už asi hajáte co? 😉

meduna
autor
9. srp 2009

Ahoj Dáji,to víš vrátil se mi manža 😵 Ale už spinušá,byl kantáre 😝

meduna
autor
9. srp 2009

Tak já tady lítám,třídím špinavé hadry co přitáhnul a ještě jsem zjistila,že nejde poč co máme cv obýváku,tak nevím co s ním je 😕

daja.w
9. srp 2009

Ahoj Medu tak on byl na lepším a tebe nechal doma jo 😀

meduna
autor
9. srp 2009

byl s klukem v Alpách,takové lezení není nic moc pro mě 😝

daja.w
9. srp 2009

jo ták já myslela že na pivu 😅 no tak to musí být utahanej no že je to baví někam lozit když stejnak musí zeslíst 😀 😀

meduna
autor
9. srp 2009

já jezdím tak\,ale né na takové výšlapy,ny to já kuřačka nejsem 😝

daja.w
9. srp 2009

jo jo je to lepší jak/ 😀 to je rychlejší 😀

meduna
autor
9. srp 2009

taky to nechápu,ně to neba 😝 Tady z toho poče chcípnu v kuchyni,je to pomalé 😖

daja.w
9. srp 2009

třeba to bude nějaká prkotina co na tom PC v obyváku nejde 😉 třeba se to zachvilku rozběhne samo 😀

meduna
autor
9. srp 2009

no myslím,že ne 😲 zítra na to Roman jukne,ale vypadá to blbě

meduna
autor
9. srp 2009

Jdu sebou praštit,jsem kantáre 😝 Dobrou noc 😉

daja.w
9. srp 2009

no uvidíte třeba vás to překvapí 😉

daja.w
9. srp 2009

Medu dobrou já taky půjdu zachvilku 😉 dobrou noc a sladké sny 🙂

milagross
10. srp 2009

dobre ranko kobylky 😀 .Tak mam opet prisernou noc za sebou(silena bolest hlavy).Ted u pc snidam a za chvilku musim frcet na gyndu tak jsem zvedava.Preji vsem krasny zacatek tydne a moc se nepredrete,neni to zdrave 😀