IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
17. srp 2009

😕 jak na dvakrat?zas musíš mít něco extra 😀 no tak to ten chcanec mame do večera tady 😠

meduna
autor
17. srp 2009

no,kapánek jsem u toho telefonovala,líčím to mámě,čtu jí to,že na syrové těsto naleju puding a co myslíš??????ty vole já to šoupla do trouby,peču a slintám furt s mámou a pak řvu ty vole,já tam nedala ten puding,tak jsem chytla takovýho nerva,že jsem to vydrápla s pekáče a narvala vařicí do koše a říkám si ,tak jantare jantaroviči a peč znova

dadous
17. srp 2009

😀 😀 tak si to měla dopíct a udělat třeba buchtu s ovocem a žele 😀

meduna
autor
17. srp 2009

né já chtěla tuhle,tak jsem za trest pekla znova,když jsem lálina 🙄 ale takhle podobně peču jednu,Hubert se jmenuje,akorát,že je to těsto hnědé a není tam ta smetana kysačka

dadous
17. srp 2009

no takhle si mohla mít ale dvě buchty 😀 ty lálo 😀 teda co ten koblížek, vubec se neozve 😠

meduna
autor
17. srp 2009

jenže ,kdo by to tady jedl???pro nás je i tak dost tenhle menší pekáč.Víš jak pro dva lidi,je to o hovně vařit a péct.Nevím,ale myslím si,že Kobližník hajá

dadous
17. srp 2009

no jo to je fakt 😅 no koukam že modra obloha se strací 😠

meduna
autor
17. srp 2009

se kapánek spletli v rádiu,jaště ten pablb před chvilinkou říkal něco o náááádherném letním dni?????a kde jako??????tady je nebe šedivé a plné mraku a dusno jak v prdeli

dadous
17. srp 2009

víš co asi dneska sprchne, tady to hlasily ale pak ma bejt až do pulky zaří vyloženě letní počasí 😅 tak uvidíme 😎

meduna
autor
17. srp 2009

jo ale je 30 na teploměru 😕 😕 tak na koupák jdu i kdyby čert na koze jezdil 😀

dadous
17. srp 2009

potřebovala bych si nakoupit nějaky hadry, ale když mě se nic nelíbí 😝 vubec nevím v čem budu chodit 😠

meduna
autor
17. srp 2009

potřebuješ něco volného,nemají nic?ty můžeš mít nějaké krátké šaty,nohy máš pěkný,rovný a hubený

dadous
17. srp 2009

no ja na šaty moc nejsem, sukni mam jen jednu 😅 no zatím se do ní vejdu, tak ještě měsíc ji snad unosím a pka si koupím nějakej pytel a bude 😀 jdu pověsit druhou varku než začne chcanec 😒

meduna
autor
17. srp 2009

jdu vysát,udělat brambory a pak hurá na čubec 😵

lenkacar
17. srp 2009

holky líbačky se nekonaly ,usmiřovačky až asi 3den..ale víte jak je to .. 🙄 😝 ,jinak mě se tam moc nelíbilo ,němčouři se tam chovaj jako dobytek do 5rána a v půl 7 už třískala uklízečka s nevim čim ,ale do dršky bych jí dala 🙄 ,jsem za ten týden strašně nevyspalá ,musim se zrekreovat na chatě ..a opálit se

lenkacar
17. srp 2009

tak jsem na vás myslela na srazík jak bylo?

dadous
17. srp 2009

😀 leni srazík se nekonal, odsouva se na později, třeba nas bude víc 😉 to ses tam jako neopalila? 😕

lenkacar
17. srp 2009

byla jsem u moře 3dny a jak jsem se hnedka šla spršit ,písek i v pr..tak mi to vždy slezlo ,jsem tak jak jsem tam jela 🙄

lenkacar
17. srp 2009

tak mizim dělat oběd a vyrazíme

dadous
17. srp 2009

no aspon nebudeš mít raka 😀

lenkacar
17. srp 2009

ani vlka 😀 😀 😀 😀

dadous
17. srp 2009

no jestli nebyl sex na plaži tak vlk nehrozí 😀 😀

dadous
17. srp 2009

medu, jak to pokračuje s jorinem?

meduna
autor
17. srp 2009

Leni ser na opálení,byla někde,byla a měla jsi změnu a o to go ne??Dado,hledám,hledám jorina ale prej to s nima není jednoduchý???nevím co tím je jako mysleno??Se mnou ale taky ne,a s kým jo viď

milagross
17. srp 2009

ja myslela ze jsi na tom koupaku 😀

milagross
17. srp 2009

medu ja myslela ze jsi na tom koupaku 😀

milagross
17. srp 2009

proc to tam mam 2krat arozdilne napsany?

milagross
17. srp 2009

Leni zdravim a vitam zpet do nasi krasne vlasti ceske 😀 😀 😀

dadous
17. srp 2009

no medu , jsem ti říkala že to jsou šmejdi nasírací 😀 teda aspon ten naš, ale fenky takovy myslím nejsou 😅

dadous
17. srp 2009

tak jsem dala píct aspon babovku 😵