IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
29. srp 2009

Ahojky zlatíčka, trošku jsem dočítala ☹ .
Kočenky jsme tu proto, abychom se navzájem podpořily a i když se vlastně "neznáme". vy víte víc než kdejaká moje kamarádka. Takže každý ať se tu vypovídá z toho, co potřebuje: MYslím, že to nikomu nemůže vadit. A pokud by se přeci jen někdo takový našel (o čemž pochybuji), tak tu nemá co dělat a může jít do jiné diskuzky.
Tak a je to 😉

blazenkaa
29. srp 2009

ahojky koblíšu jsi moc milá a hodná a jakpak ti je

koblichzek
29. srp 2009

Jo, je mi mnohem líp. Manža mi dnes koupil takovej ten stolní ventilátor, když ví, jak mi teď byvá fajn, tak prej ať se ovívám až buu zase bez tlaku 😀
A co ty?

blazenkaa
29. srp 2009

ale pozor aby tě nebolela hlavy potom nenech to na sebe moc foukat .No mě je docela faj moc jsem se tu vykecala

dadous
29. srp 2009

ahojda 😅 tak chalupa je uklizena,ted musíme čekat až přijedou lidi a pak jedem něco koupit , pže lednice je prazdna 😝
jinak je to važně fajn, že takovyhle diskuze jsou, každa se někdy potřebujem vykecat, a politovat 😉 😀

koblichzek
29. srp 2009

Neboj dám na sebe pozor.
Dadoušku užijte si chatičku, ale věřím, že klídek by byal asi lepší, co?

dadous
29. srp 2009

😀 kobli chatičku si moc neužijem, jen tam uklízíme pro turisty 😀 ale za chvilku davaj blaznivou dovolenou , tak se pujdu chvilku natahnout

koblichzek
29. srp 2009

Jo, to je správná blbost 😀 , ale s tím úkliden optarně, né že se strhneš

dadous
29. srp 2009

ne ne ja jsem jen povlíkala, pomalu, dadouš daval prostěradla a luxoval 😉 😀 dělala si ten segedín?

koblichzek
29. srp 2009

Jo, já ho ještě dodělávám. Když má manža po noční (jako dnes), tak neobědvá, ale až spolu večeříme. Takže já oběd odbyla, ráno jsem se flákala 😵 a teď si v klidu dodělávám 😀

dadous
29. srp 2009

ja bych si ho taky dala 😅 😅 ale my si dneska k večeři udělame bramborak plněnej masovou směsí 😅 😅 mňam k obědu jsme se taky odbyly jen květakovou polívkou, takže večer si naperu břuch 😀

dadous
29. srp 2009

tak ja se jdu natahnout, večer se tu ještě ukažu 😵

koblichzek
29. srp 2009

Jasnačka, tak pořádně nacpi malého dadouška a hezky si odpočiň.

milagross
29. srp 2009

Ahoj kocicky,teeeeeeeeeeeeddddddddddaaaaaaaaaaaaa jste to tu rozjeli,ani nebudu docitat povadz bych musela 22 stranek zpet.Vlastne vas jdu jen pozdravyt a zas padim.
Kobli je super ze uz nespinis,tak ted uz musi byt vse jen lepsi a lepsi,budu na tebe myslet 😀
Dadousku ty uzivej chaticky,odpocive,dlabej samy dobrutky jako treba brsalat 😀
Leni prd na manzu a bud nad veci,v pondeli na tebe samozrejme bbudu moc a moc myslet hned od rana a dzet paratky 😀
Daji ty take uzivej zivota ale tak nejak mi pripada,ze to umis-uzivat tak jen tak dal 😀
Ak tobe samozrejme v dnesni velky den posilam ohromnou gratulaci a doufam ze vam zaprsi,ale jen tak na 5 min.pry to pak prsi stesti 😀
Blazi tobe at si te stesticko taky najde,zaslouzi si to tu KAZDA 😀
Medu ty se tolik nestresuj a at te nezlobi ty dva rostaci u lednice jo a R uz nepoustej ke kamnum,to bylo fakt dobry s tim octem 😀
Lip tfuj,tfuj,tfuj vsechno dobre dopadne
Iva piti je moc dulezite,ja nepila a mam s tim odstrasujici zkusenosti.Merim take 154cm a 4 l jsem zvladla,snaz se.To ze bili bruch je normos,drzim palce 😀
TAK DOUFAM,ZE JSEM NA NIKOHO Z VAS NEZAPOMELA A JESTLI ANO TAK SE OMLOUVAM.Pa,pa 😀 😀 😀

koblichzek
29. srp 2009

Ahoj Mili, no a jak ty?

milagross
29. srp 2009

Jo Kobli u me vse v poho,v pondeli jdu na utz tak mi zrejme reknou kdy se mam dostavit do nemocnice na vycisteni,tak uvidime ale mam radost z tebe ze je vse jak ma byt 😀 a z Dadouska take 😀 😀

koblichzek
29. srp 2009

Takže to nakonec neklaplo, já myslela, že ti pak řekli, že je to OK?

daja.w
29. srp 2009

Ahojky Kobli 🙂
Ahoj Mili tak nakonec to nevyšlo,já si teda taky myslela že nakonec je to ok

milagross
29. srp 2009

No ja byla naposled v pondeli na utz a tam nam bylo konecne vse vysvetleno(3 dr a doufam,ze se v nem nezpletu kdyz tam zacnu chodit).Gestacni vacek byl prazdny ale cekame jeste prave do pondeli,pry se na to nemame moc spolehat ze se tam neco objevi,ale stat se muze cokoliv rekl sam ze pockame co to jen pujde,kdyz nespinim a nekrvacim,tak uvidime.

milagross
29. srp 2009

Holciny ja jdu jeste varit,k obedu jsem totiz delala jen chleba ve vajicku a oblozila je,ale k veceri uz musim neco lahodneho 😝 udelat 😀

daja.w
29. srp 2009

Mili držím pěstičky at to dopadne dobře,ale hlavně aby jsi byla v pořádku 😉

milagross
29. srp 2009

Daji dik uvidime,uz to neresim 😀 😀 tak ja padam jdu nalozit maso 😀

daja.w
29. srp 2009

To bude u vás dobrotka naložený masenko mňam 😉 tak pa pa pa

koblichzek
29. srp 2009

Mili, tak to je škoda.
Daji ahojky. 😉 Jak je?

daja.w
29. srp 2009

Kobli jo docela to jde 😉 dnes mám lenooru nechce se mě nic dělat a taky že nic nedělám 😀 a co jak ty mamino už nemáš nevolnosti když ten utrouš zavádíš? 😉

dadous
29. srp 2009

jsem tu 😉 samozřejmě řadně napapana 😀 dadouš šel na pivko, tak si konečeně od něj odpočinu, tenhle měsíc jsme furt spolu 😖

dadous
29. srp 2009

jo a ještě dělam na zítra ten salatek 😅 myslím že ještě večer bude ochutnavka 😀 daji ja mam lenoru pořad 😕

daja.w
29. srp 2009

Dado ahojky 🙂 já jsem taky ted do sebe natlačila klobásky 😅 jo ono je někdy potřeba si od sebe odpočinout 😉 to nemusíš ani psát že určo bude ochutnávka to je prostě jistý že bude 😀 😀

dadous
29. srp 2009

😀 😀 jsem hrozna 😀 se fakt budu za chvíly kutalet 😀

daja.w
29. srp 2009

neboj to pak zhodíš 😀 jak porodíš tak to bude dole budeš jen lítat kolem malýho prcka 😉 ale jen papej je dobře že ti chutná a jíš za dva 😉