IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
31. srp 2009

nečetly jste jak se podařilo vyfotit tu molekulu a je tam že pracujou s kmenovýma bunkama embrií v ústavech ,kdoví kde je můj zbytek ,nechali mi jen ty nejkvalitnější

meduna
autor
31. srp 2009

Tak Díjinka má pravdu,kdo si hraje nezlobí,asi to zavedu doma 😉

lenkacar
31. srp 2009

jo minule mi řekla jsou 3 a jsou v pořádku a zdravé ..

meduna
autor
31. srp 2009

já si taky myslím,že s tím čachrujou.Jo četla jsem to na netu.Wrtul jdu si tě přečíst

lenkacar
31. srp 2009

holky já v noci honila mouchu ta blbka se zbláznila a lítala po stropě a pak si kráva sedla na vertikálku a já do ní flákla plácačkpu a žaluzka odpadla ,ulomila jsem 2zobáčky z palstu ..měšla jsem 1náhradní ,ale je zlomená i dole jak jsou ty korálky jak jsou pospojované ,moucha zkurvená .. 🙄

wrtulka
31. srp 2009

Medunko přečti ☹

milagross
31. srp 2009

Ahojky Tuliku do jakeho pronatalu chodis?Ja do Teplic 😀
Jinak zdravim vsechny 😀
Leni ani nevim jak vyjadrit to jak a co vse ti dnes a dalsich par dni preji nez se ukazou konecne ty dve carecky.Takze myslim na tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
31. srp 2009

tak jsem si taky přečetla no wrtul to je smutné

lenkacar
31. srp 2009

děkuju všem sna d to dobře dopadne ..

meduna
autor
31. srp 2009

no to jo 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Wrtul,Helios znám,jezdila jsem tam

meduna
autor
31. srp 2009

holky co mám uvařit,mám tady kuřecí prsa,ale něco,co se bude dát žrát alespoň dva dny,a´t je toho hodně

wrtulka
31. srp 2009

Leckar je to smutné já vím..
Medunko ty jsi jezdila do Heliosu? a už nejezdíš? Chodíš jinam? Nelíbilo se ti tam?
Holky ale my se nevzdáváme.. i když je to těžký ☹
Příště to vyjde věřím tomu !
Leckar tobě moc držím palečky .. když si jdeš pro ty zmrzlinky 😵

wrtulka
31. srp 2009

medunko já bych to naložila a pak přírodní .. to dělám často a moc to chutná, nebo čínu..ta se dá nastavit sojovým masem.. 😉

lenkacar
31. srp 2009

medu já dělala rýži a čínu ta se dí ohřejt,nevim jak mi bude možná se stavíme na objet na nějakou hotofku 😀 😀 😀 ,ba ne to jezdim taky na čínu ,koukala jsem že holky maj polštáře a lewží nazpátek ..co si o to myslíte?

lenkacar
31. srp 2009

medu tak jsem chtěla slepit ten plast na tý žaluzce a výsledek je ten že mám zalepený prsty a stejně to nedrží ..

meduna
autor
31. srp 2009

hotofku na objet si dej,alespoň nebudeš muset dělat kastrolový tanec doma u plotny 😀 a lehni si taky až pojedete dom.Udělám čínu,nějak to ponastavuju,aby toho bylo hodně alespoň na dvy,nejlépe tři objedy 😀 😀 😀

meduna
autor
31. srp 2009

objet a hotofka,to budu už používat furt jo a udělám taky říži k tomu 😀 😀 😀

lenkacar
31. srp 2009

jojo medu ponastavuj to já si koupila tu sypkou směs na čínu a uvařilam jí zvlášt a pak nalila na to masíko se zeleninou tak toho je docela dost

lenkacar
31. srp 2009

medu 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
31. srp 2009

Leni,ještě ,že jsi se nepřilepila k tomu i ty,to by v CARu čuměl na drát,kdyby jsi tam přijela i s žaluzkou na ruce 😀

lenkacar
31. srp 2009

no ale ten vteřinák drží na těch prstech jako bejk ..ještě že jsem si vlasy obarvila včera ještě bych si pořilepila i vlasy

meduna
autor
31. srp 2009

já mám dřevěný žaluzky,to by nebylo dobrý do nich praštit 😀

lenkacar
31. srp 2009

tak holky za chvíli jdu volat a pak začne tanec do sprchy umějt podvozek vyholenej ze včera a jinak sbalíno mám

lenkacar
31. srp 2009

no medu ten plast už taky neni co býval 🙄 😝 😝 😝 ,plácačka vydržela žaluzka odpadla

tulik1
31. srp 2009

leni, nechala bych si dat vsechny co se rozmrazi a asi bychi taky zalehla, zvlast kdyz to je posledni pokus ..., ted bych tomu dala vse co jen muzu, abych si pak rekla ze jsem udelala to podle sebe nejlepsi - zalom to na zadni sedacce a at te pekne hodi ten tvuj domu a opecovava te nebo tam na nej vlitnem vsechny 😉
vrtulko vitej 🙂
mili ja ted pujdu poprve do prazskeho pronatalu, objednavala jsem se tam v cervnu a termin byl az ted ...
medu, kdyz uz budes v tom vareni, nechces mi poslat? taky budu muset neco uklohnit k veceri a mam totalni lenoru a nic se mi nechce ☹

meduna
autor
31. srp 2009

to je hrozný s podvozkem,vyholím ho a druhý den už vypadá jak kriminálník,jak to raší 😕

meduna
autor
31. srp 2009

tuli,mě se právě taky nechce nic a hlavně nápady žádný 😝 Tuli,kde to jsi na té fotce v pasu,je to u moříčka?

wrtulka
31. srp 2009

Ahojky Tulíku..díky za přivítání
😵
Holky zůstáváte při stimulce doma nebo chodíte do práce?

lenkacar
31. srp 2009

medu můj taky ,mám nějaký mlíko skin tak jsem si s tim včera natřela pípu a dneska jsem na ní nekoukala tak snad tam neni strniště,jdu volat za chvíli vám dam vědět..

koblichzek
31. srp 2009

Ještě jednou ahoj
Zdravím Wrt 😉
Leničko, strašně mooooooc ti držím palečky, pak je hezky krm,, hlaď a řkej jim jak je máš ráda. 😉