IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
1. zář 2009

většinou se mi to stalo z rostlin jak začli jít do kelu rostliny tak šli i ryby a hromadnej úhyn

lenkacar
1. zář 2009

to určo dělá třeba mu koupí králíka k vánocům ,k narozkám a tak ..jako my si dáváme sváteční jídlo ..to je brutus hada doma ..

meduna
autor
1. zář 2009

asi jo,přesun jí nějak vybláznil.To Roman měl jako malej taky morčecí holku Bystroušku 😀 😀

nadis.h
1. zář 2009

No já už pak nové nekupovala...Mi to nasralo, že ani rybičky neumím chovat... 😀

lenkacar
1. zář 2009

ted si mi připomněla že známý měli doma chameleona ,,bohouše taky ,nějaký oblíbený jméno 😕 a ten se jí těma ručkama jako kleštičky chytnul za ucho to byla prdel a byl takovej vyschlouš a po 14dnech odešel do nebe 😔

lenkacar
1. zář 2009

asi ho upekli odjeli na dovku a neměl kdo rosit 😝

meduna
autor
1. zář 2009

to je pořádná hadice 😝 😝 😝 no bratránek ho měl a králíčky to žralo,jednou měsířně myslím.holky loučím se jedeme něco koupit,přijdu později...ale králíček to nebude 😀 😀 😀

nadis.h
1. zář 2009

No naštěsti Karlos králíčky nekupuje. Jednou prý koupil morče, ale je tam prd maso prý... 😝 Holky to bych vrhla...Potkani mi nevaděj...to jsou hnusáci tak mi jich neni moc líto...ALe morče nebo králíka jestli donese někdy tak ho budu bránit vlatním tělem. 😀

lenkacar
1. zář 2009

tak papa medu já půjdu natáhnout břuch

lenkacar
1. zář 2009

no nadi abys tam taky neskončila u hadice

lenkacar
1. zář 2009

a co to máte za potvoru?

nadis.h
1. zář 2009

Medu tak dobrý kup. 😀 Já jdu trochu poklidit. Vždy tu mám pelešinec a pak mastim poslední hodinu než má manža dojet domů... 😀

Hezký večer ženy.

meduna
autor
1. zář 2009

nebo koupím králíčka ,aby se ta Romana hadice nažrala....... 😀 😀 😀 😀

lenkacar
1. zář 2009

pic nadi,tímto končí chovatelský kroužek 😀 😀 😀

lenkacar
1. zář 2009

jojo na česneku blékrálíky zakíce nemusim

nadis.h
1. zář 2009

Medu hroznýš to je. 😝 A straší mě s ním, že když nebudu hodná, že h pustí...To ho občas pustí se proběhnout po obýváku a to zdrhám.. 😀

lenkacar
1. zář 2009

ty kráso pobíhati hada ,v očích smrt viděti 😨 😨 😨 mizim páčko

ivanau
1. zář 2009

Zdarec stavila jsem se za bábi a dědo - bydlí v baráku...vyfasovala jsem borůvky 🙂 Teda teď jsem se nasmála jak budou Lenka a Medu v parku mlátit holema kolem sebe a krmit holuby 😀

koblichzek
1. zář 2009

Ahojky kobylenky, tak jen píšu, že dnes u dr vše OK. Jsen nás posílá na genetiku (asi kvůli té mé vrozené vadě) a pak pravděpodobně amniocentéza 😖 , ale to nějak přežijem. Říkal, že s prací v poho a kdyby cokoli, ať okamžitě přijdu a napíšeme PN. Tak snad tam nebudu muset. 22. září jdu na krev a pro řidičák 😵

ivanau
1. zář 2009

Kobli tak to je dobře, že to Dr. tak bere.. Vyšetření určo zvládneš. No a řidičák jéééé to je nádhera 😵 😵 😵
Co dětičky dobrý?

koblichzek
1. zář 2009

Ahoj Ivi, díky.
No dětičky super, hrozně vyrostly ☹ . Už to nejsou takoví malinkatí bobánci. Přemýšlím, kdy jim to mám říct, přeci jen, aby si dávali trochu bacha, aby třeba do mě nevrazili nechodili ke mě nemocní atd.

koblichzek
1. zář 2009

No a tebe zítra čeká OPU? 🙂

ivanau
1. zář 2009

To je pravda, věřím, že si pozor dají, kór, když nemáš úplná mrňátka a taky se připraví na to, že tam nebudeš do konce...

Jojo na 7 nastupuju, vajíčka v břuchu, spermoše v kalíšku 😀

koblichzek
1. zář 2009

Jé, tak moc držím palečky 😉 . To jako jo, já jim to řeknu, ale nevím kdy

ivanau
1. zář 2009

Díky 🙂

lenkacar
1. zář 2009

ivo na zítra hodně štěstíčka přeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koblichzek
1. zář 2009

Tak holky, musím jet pro manžu, páč jsem dnes kvůli dr měla auto. Tak se mějte pa

lenkacar
1. zář 2009

pa jdu na ordinačku

ivanau
1. zář 2009

Holky díííííííííííííííííííííííííííííííííííík jste zlatýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀
Taky jdu na ordinaci.

milagross
1. zář 2009

Ivi tak zitra do boje co?Preju moc,moc stesti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀