IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
6. zář 2009

teda vyslýchat

tulik1
6. zář 2009

medu byli jsme u tchanovcu a bylo to celkem fajn, dneska jsme si narezali drivicko na zimu do krbiku, takze uz se tesim az se tady u toho budu valet 🙂

dadous
6. zář 2009

😀 holky ted jsem si četla na čekame dvojčata, jak holčina popisuje porod dvojčat, to si přečtěte a hlavně ten konec, je docela zabavnej 😀

meduna
autor
6. zář 2009

jů tak krbík,to bude pohodička 😵 a já se tady budu tak akorát lepit na radiátor 😝

dadous
6. zář 2009

ja bych taky chtěla krb 😢 ale u nas to nejde, uvažovaly jsme aspon o Ekokrbu ale to není ono 😖

meduna
autor
6. zář 2009

a kde to jako najdu?

tulik1
6. zář 2009

zitra jedu poprve do pronatalu - mam z toho celkem bobky, zase vypravet celou nasi story nekomu dalsimu ...

dadous
6. zář 2009

v těhotenství a tam je tema čekame dvojčata

dadous
6. zář 2009

tuli , jste si to měli nahrat na diktafon a pak to jen pouštět doktorum 😅

tulik1
6. zář 2009

no covece dadu to je pravda, ty jsi ale holka sikovna - no holt je videt ze ti to mysli za dva kusy 😉

dadous
6. zář 2009

😀 to je nahoda 😀

dadous
6. zář 2009

medunka asi hlta popis porodu 😀

meduna
autor
6. zář 2009

tak to by asi dok čuměl,kdyby jsi tam přijela a pustila diktafon 😀

meduna
autor
6. zář 2009

tak jsem hltala,ty volís to je ta jak psala pod ty svoje fotky,že je jak plejtvák,tak už porodila

meduna
autor
6. zář 2009

ale je vtipná,jsem se natlemila

meduna
autor
6. zář 2009

a teď hltáte vy ne?

dadous
6. zář 2009

jo to je ona, dobry ne? ja ted koukala na superstar, dneska začína a je to docela sranda 😀

meduna
autor
6. zář 2009

no dobrý.jdu se vyvalit k bedně taky na chvilku,jsem nějaká schvácená 😝 kdyby jsem to zalomila,tak dobrou a zítra po práci jsem tady na koni,jako na koni 😀

dadous
6. zář 2009

ok krasne sny 😵

meduna
autor
6. zář 2009

tak v to doufám 😀 jinak to co mě se zdá je hrůza,bych mohla psát horory 😝

daja.w
7. zář 2009

Ahojky holky moje zlatý 🙂 už se hlásím a píšu omluvenku 😀 já včera proležela celej den bylo mě šoufl po sobotě 😝 měly jsme návštěvu 😀
No nějak letmo jsem vás dočetla 😅 píšete jak o závod 😀
Leni žádný stresy a at se Vladís snaží 😉
Medu tak já měla předevčírem sen 😝 že se mě zakousl pitbul do krku 😝 jsem se vzbudila a jsem se třepala hrůzou 😝 fuj to bylo hnusný,ale jinak mám stuúpidní sny 😀
Kobli tak at tě dětičky nezlobí a nebafaj 😉
Mili já být tebou radši jedu k dr. aspon pro jistotu 😉

daja.w
7. zář 2009

No já dnes si jdu zařídit práci snad to vyjde budu asi pracovat v té restauračce 🙂 ale za malým barem za velkým bude kamoška 😉

tulik1
7. zář 2009

dobre ranko holky, vcera mi vecer spadl net, takze to stalo za starou backoru ☹ . Dneska odpoledne jedu do Pronatalu na prvni konsultaci, pred chvilkou jsem si vyzvedla ve "svem" CARu opis dokumentace, tak jsem zvedava, jak si se mnou poradi nase hlavni mesto 😉

dadous
7. zář 2009

ahojda, tak tady je od rana uplně vymetena obloha 😀
😀 dajo , achjo ty vodečky 😀
tuli tak držíme palce at to v Praze už konečeně dopadne 😵

daja.w
7. zář 2009

Tulik držím pěstičky at je vše ok 😉 🙂
Dado no to zase byla smršt 😀 😀
No já mizím musím do toho města tak zatím pá jak dojedu juknu 😉

dadous
7. zář 2009

dajo tak at ti to klapne 😵

ivanau
7. zář 2009

Ahoj holky 🙂 Tak mám embrijko v bříšku 😵 byl u toho i Miloš 🙂 doporučili jedno z důvodu toho OHSS, ale prej je to krásné embrijko už takový celek...

milagross
7. zář 2009

Ahoj devcata 😀
Ivi gratuluji a ochranuj 😀
Daji tak jak uz je lip? 😀
Dada nam poctive kyne vid Dadi? 😀
Tuli preji uspesny den 😀
ja mam dnes nebo nejpozdeji zitra rano nastup do nemocnice.Musim na revizi,ale proto, ze tam je i myom a zasahuje polovinou do delohy tak mi dnes dr rekl ze mi vezmou i kus delohy,tak jsem dost na nervy ☹

dadous
7. zář 2009

ahoj holky 😉
teda mili , kus dělohy?
ivi tak ho pěkně opatruj 😅

ivanau
7. zář 2009

Mili to mě teda moc mrzí...snad to udělají nějak šetrně...budu ti moc držet pěsti

Jo holky strežím ho jako oko v hlavě 😵