IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
11. zář 2009

jo prej přes 50 000lupenů se prodalo,to bude mazec asi,ale konečně pořádná palba

meduna
autor
11. zář 2009

jsem si chtěla umýt hlavu,ale na kabáty by bylo možná lepší nechat pořádně zmaštěnou řepu né 😀

blazenkaa
11. zář 2009

kolik stál lístek

meduna
autor
11. zář 2009

800Kč

blazenkaa
11. zář 2009

tak to docela zase ¨jde a kdy budeš stimulovat

meduna
autor
11. zář 2009

nevím Bláži,ale ty už brzy viď 😉

blazenkaa
11. zář 2009

no v to doufám v úterý by jsem tam měla jed a snad by jsem měla dostat léky za týden by měla přijít mrcha

meduna
autor
11. zář 2009

no tak to je rychlovka,huž se ti ručka připravuje na píchando 😉

blazenkaa
11. zář 2009

klidně by jsem píchala už od teďka ,minule mi říkal že nebudu transfér 9 den ,ale 13 tak to jsem na to zvědavá ,ale asi to bude i poslední pokus když se to nepovede

blazenkaa
11. zář 2009

kampak jsi zmizela Medu ☹

meduna
autor
11. zář 2009

proč poslední?????????

meduna
autor
11. zář 2009

jsem telefonovala se sousedou,má přijít mi udělat palici,no a měla jsem nerva,že nedorazí,ale už je na cestě,tak to jdu připravit

blazenkaa
11. zář 2009

jakou palci .
Posledníé protože by jsem se bála že to poslední taky nevíjde a takhle vím že bude ještě jedna šance tak pak dám asi pauzu

blazenkaa
11. zář 2009

tak já se jdu koukat na telku jemi nějaká zima tak si jdu udělat i čajíček

meduna
autor
11. zář 2009

no vlasy mi jde barvit,mám to už humusácký,čau a až se vrátím hned skáknu na kobylu 😵

daja.w
12. zář 2009

Krásný den přeji všem 😉 🙂
Medu tak štastnou cestu a moc si to na těch kabátech užijte 🙂

milagross
12. zář 2009

Ahoj pekny den,tu nadskakuji tri metry vysoko jak jsem vytocena.Proste zurim jak nevim co!!!!!!!!!!!
Cetla jsem ten odkaz co poslala Dada ohledne materske,prispevkum a porodnem.TO JE K POBLITI !!!!!!!!!!!!
A co to je za CU......KA ten Janota?Detem,skolam a rodicum vezme 12 miliard ajednou tolik miliard chce vrazit do dalnic 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Se tu asi neudrzim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koblichzek
12. zář 2009

Ahojky všem. Mili taky jsem byla včera pěkně vytočená, když jsem to četla. Je to kretén. 😠

liptonek
12. zář 2009

Zdravíííííím !!!! Je tu někdo? 🙂

koblichzek
12. zář 2009

Ahojky Lip,tak jak?

liptonek
12. zář 2009

Ahooooj kobli. No nic moc..ve čtvrtek me pustili z nemocnice. Dohnal mě hyperstimulák ☹ Takže první utz se konal v bloestech na příjmu...a tam mi rekli, že tam jsou dvojčátka 🙂 Tak snad zabojujou. Teď už jsem doma, ale musim ležet. Za celej týden se mi vajecniky nezmenšily ani o centák ☹ A co ty? Jak válčíš?

koblichzek
12. zář 2009

Teda Lip, dvojčátka? To je super, né? A kdy jdeš na další kontrolu?

U mě to celkem jde. Nevolnosti se objevují už jen zřídka a už i trochu jím. Tak snad to půjde už jen k lepšímu.

liptonek
12. zář 2009

Ve středu. Kdy tobě se to začaslo zlepšovat? JOjo, super to je, ale zároveň z toho mám krapet strach 🙂 Ale věřim, že to časem přejde.

Tos nemohla vůbec jíst? Mně je blbě furt. Ale když do sebe něco nasoukám, hned je líp. Takže bych futrovala bez přestávky, chichi

koblichzek
12. zář 2009

No teď v posledním týdnu, nejedla jsem na začátku skoro nic, zhubla jsem 2 kg, ale říkám, už je to lepší. Jen maso nejím vůbec, nemůžu na něj ani pomyslet. Hned se mi obrací žaludek.

Nedivím se tvým obavám z dvojčat. Je to asi pěkný záhul

liptonek
12. zář 2009

To s tebou ten prcek pěkně cvičil. A nezkoušelas třeba Emesin? Hodně holčinám pomoh.
No právě, záhul to asi bude. Kor do toho 4. patra po schodech. Vůbec si to nedokážu představit. Už teď nadáváme, když děláme větší nákup...

koblichzek
12. zář 2009

Nevím co je Emesin, ale nechci do sebe cpát další drijáky. Už tak toho beru dost.
Jo a taky jsem pořád unavená. Teď jsem jen vytřela kuchyňa funěla jsem jak stará koza 😀

liptonek
12. zář 2009

je to určený přímo na těhu nevolnosti, obsahuje to zázvorovou silici (jako ty lízatka) a vitamin B6. driják by to být neměl...
počkej, počkej...a bude hůř, až naroste pupek 😀 pak teprv budem funět jak lokomotivy 😀

koblichzek
12. zář 2009

No, ale už se na to těším 😵 . Moje kamarádka je teď v pátém měsíci a má úžasné bříško. Moc jí to sluší.
Ještě jdeme na amnio, tak snad to dopadne vše dobře.

liptonek
12. zář 2009

Já vlastně ještě nic nevim. Když mě přijímali, jednoho prcka mi ukazovali detailne a doktor rikal, ze uz mu tluce srdicko. Druhyho jsem nevidela. Tak snad teď ve středu se na ně podívá detailne...
Všechno bude v pohodě! Musííííííí!!!! 😉

liptonek
12. zář 2009

jéééé, ted jsem koukala...máme termin o 9 dní 😀