IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
23. zář 2009

Holky jdu na telku do 15.00h.Pak zas juknu 😕

lenkacar
23. zář 2009

tak jsem po obědě sežrala jsem rajčátko ..

nadis.h
23. zář 2009

Leni..Jo?? A kde..?? 😨 😀

meduna
autor
23. zář 2009

zase mě čekaj klece dneska,už toho mám dost,jak ty prasuty chlupatý serou,teď koukám do klece a před hodinou jsem tomu nafutrovala a vše je pryč 😕 a ještě to na mě kouká a chce to něco zase 😠 a pendreků to tam udělalo,že bych si mohla otevřít obchod a prodávat to jako lekorky

lenkacar
23. zář 2009

nadi ...no recepční taky musí komunikovat s lidma ..a s pilotama to dá rozum 😀 😀 😀 😝

lenkacar
23. zář 2009

medu to jo ,serou jako o život ..ale jsou to milá zvířata ,škoda že mám na ně alergii

meduna
autor
23. zář 2009

pilota nebrat 😝

meduna
autor
23. zář 2009

ale vždyť to nic nedělá Leni,jako pohrát si s tím teda nejde,tak co je na tom milého

lenkacar
23. zář 2009

ne? jakto ...jsou to asi děvkaři co? ty volís my jak letěli z m,allorky steward takovej ušounek a jak tam koketoval s takovou vyzubenou ..

nadis.h
23. zář 2009

Leni jo tak... 😀 No tak to mi šlo.... 😀 Já jsem taková ukecaná...Ale "doma" spíš naopak... 😝 I když předtím to bylo jiné, když jsem byla "volná"... 😀 Ono nejen piloti... 😀

lenkacar
23. zář 2009

medu ,no ale lepší jak křeček a činčilu jsi nechtěla?

meduna
autor
23. zář 2009

si piš,že to budou děvkaři 🙄

meduna
autor
23. zář 2009

jo chtěla,ale Roman je chudej a takovej kožich si nemůže dovolit 😀

nadis.h
23. zář 2009

Tenhle Chris pilot to byl právě neskutečný slušňáček!!! Z doktorské rodiny a do létání strašně zažraný...Ale je pravda, že většina ostatních pilotů toho mají mraky teda... 😝 Ale tihle mladí jsou právě většinou do toho strašně zabraní a na holky zatím nemají moc pomyšlení... 😀 U nich doma jsem div nenosila kostýmek k jídlu... 😀

lenkacar
23. zář 2009

ty my tu máme dízu z tý poutě ..aspon si poslechnu co tedkonc letí 😀 😀 😀

nadis.h
23. zář 2009

Já bych to řekla asi takhle...Čím starší piloti...tím horší prasáci... 😝 😀

meduna
autor
23. zář 2009

jé to já bych nemohla do takový rodiny.Jsem měla problém se zaintegrovat do učitelské rodiny 😀

lenkacar
23. zář 2009

ježiš tak to by bylo na mě nadi ..já když byla poprvé u 1manžela na představiovačce po 1,5roce že se budem brát ,stará udělala jídlo a pití na stůl a svioně pes mi pod stolem kousnul do palce ,takže si to představte ,všicchni sedí ,mlčí já zařvu a to pití se mi vylilo do talíře jak jsem buchla do stolu .. 😝 😔

meduna
autor
23. zář 2009

nějak si myslím,že to je celkově,čím starší chlap,tím větší prasut

nadis.h
23. zář 2009

Medu tak jako dá se... Já jsem taková herečka... 😝 😀 Hlavně oni většinu času byli někde pryč a my sami v baráku..A pak ho přeřadili do Zurichu a tam žil už sám..Ten byl fakt miloučkej... 😀

meduna
autor
23. zář 2009

😀 😀 😀 no jsi se hned projevila

lenkacar
23. zář 2009

no nemysleli si všichni že jsem se zbláznila ? a ještě ten pes utekl jak jsem zařvala ,takže jsem byla za totálního trotla ,to prostě nejde už lépe zapůsobit 😀 😀 😀

meduna
autor
23. zář 2009

a proč to nabralo konce?

lenkacar
23. zář 2009

a od tý doby nikam na představovačky nelezu 😝 😝 😝 😝

nadis.h
23. zář 2009

Leni tak to je děsný... 😝 😀 My se prvně setkali na letišti u nich.. Takže než jsme dojeli domů tak odpadla největší nervozita... 😝 Ale já žvatlala pár slov německy tak to bylo o to horší..Ale na druhou stranu jsem aspon nemusela moc mluvit.. 😅

Medu máš recht..

lenkacar
23. zář 2009

jako co myslíš manželství?

nadis.h
23. zář 2009

Medu protože byl strašně mladej....23 mu bylo i mě a uvažoval jak uvažoval.. A tak nějak mě to pak přestalo už bavit...

lenkacar
23. zář 2009

no a u mě protože byl tak naivní a myslel si že budem žít asi ze vzduchu ..

lenkacar
23. zář 2009

taky svým způsobem pilot akrobat ,to nejde tak říct ..

meduna
autor
23. zář 2009

fuj,já to nenávidím tyhle představovačky a ještě v jiné řeči?ne díky.Já se dodnes nebavím se švagrem a jeho rodinou,protože bych musela mluvit německy,mám blok jako kráva.oni si teda myslej stopro,že jsem klasická blbá bloncka 😀 řeknu jen Hallo a pak na konci Tschüß