IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
18. zář 2009

jdu na bednu,snad něco dávaj,zítra juknu k večeru,jedeme pryč,tak nevím kdy dorazíme domu,zatím pa,dobrou noc holky

nadis.h
19. zář 2009

Dobré ránko, vstávat a cvičit! 😀 Už jsem zas v háku a Ti stejní poláci ze včera mi tu snídají. 😝 Dali 3 pivka včera a šli chrápat naštěstí. Vstávají brzy do práce.
Hezký den!

misanda
19. zář 2009

bréé ránko,

nadish a copak máš za džob že se to tam tetelí tolika národnostma? 😀 😀

já si snad dneska jedu k mudře pro HA a pak jedu nakupovat 😅

blazenkaa
19. zář 2009

dobré ráno kobylky a nové snažilky koukala jsem včera že jste to tu pěkně rozjeli,
Tady je nádherně tak doufám že to tu vydrží jedeme rodičům totiž dělat střechu tak nám držtě pěsti a%to vydrží .
Teď jsem si udělala kntryhelový čajíček půl litru tak ho tu cucám

misanda
19. zář 2009

fuuj, kontryhelovej čaj 😅 😔 mě z něj vždycky bylo blivno 😀

blazenkaa
19. zář 2009

misando mě to taky moc nechutná ,ale snad mi to pomůže 🙂

misanda
19. zář 2009

jo, já myslm, že pomůže...mě spíš bohužel uškodil...

misanda
19. zář 2009

a jinak já tu piju višňovej čajík 😀

blazenkaa
19. zář 2009

a co ti provedl zmetek jeden že ti uškodi

misanda
19. zář 2009

tak mě narůstá sliznice i tak hodně - mám endometriozu - no a po tomhle mi narůstala ještě víc, tak si to dovedeš představit 😕

ale kamarádka nemohla taky otěhotnět, a začala ho pít, začala jí normálně chodit MS, růst sliznice a všechno a do dvou měsíců to nakonec dala přirozeně...až jsem sama čuměla 😉

blazenkaa
19. zář 2009

no já mám sliznici zase zmenšenou tak jsem se o tom čaji dozvěděla tak to zkusím minule jsem nic nepila tak teď to zkusím nad se to teď už povede . 🙂
Misando pověz mi něco o sobě

misanda
19. zář 2009

hele, myslím, že ten čajík fakt zabere...nebo i Femigard...tam je vlastně taky kontryhel. určitě bumbej!!!! pokud máš malou sliznici, tak ničemu neuškodíš!!!

o sobě? 🙂 co bys ráda? 🙂

misanda
19. zář 2009

holky, tak já frčím pro tu antiko 🙂 a pak potřebuju asi nutně kabelku, boty, kalhoty 😀

nadis.h
19. zář 2009

Dělám hotel managera. Ale v malém hotelu takže jsem tu s majitely sama a pokojskou a tak občas dělám vše co je potřeba. 😝 A národnosti tady máme občas až takové, že nevím co to je za stát... 😀

nadis.h
19. zář 2009

Holky já nevím jestli dělám ten kontryhel správně, ale mě chutově nijak nevadí. Nejsem z té chutě na větvy, ale hrozné to není.

blazenkaa
19. zář 2009

tak jsem sice u rodičů ,ale na střeše mě nepotřebují tak jsem je ukecala aby mi to zapli aby jsem se sem mohla za vámi jít podívat a nemusela tam na ně čučet 🙂

manetka
19. zář 2009

Ahoj holky.
Moc ráda bych se k vám přidala.Mám za sebou 1ET+ 3Ket a ten poslední před dvanácti dnema, včera jsem byla na krvi, protože sem měla pozitivní testíky, ale jen slabě, tak mi včera řekli hodnotu HCg 4,4, což znamená zase neuspěch, v pondělí mě čeká ještě definitivní krev, ale to už asi jen pro kontrolu ☹ tak snad sem za vámi mužu chodit, abych se mohla vypovídat a možná taky někomu poradit nebo načerpat nové info.Teď jsem tady četla o kontryhelovém čaji, docela jsem přemýšlela, že bych ho taky zkusila,ale nevím jestli mě pomuže mám PCO.

blazenkaa
19. zář 2009

Manetkou určitě se k nám můžeš přidat každá snažilka je tu vítána .

blazenkaa
19. zář 2009

Vypovídání to moc pomůže taky jsem sem začla chodit a vypovídal jsem se tu a holky mě tu moc podpořili a i poradili co mohly 🙂

manetka
19. zář 2009

To jsem moc ráda. Blaženko a jak si na tom ty, taky se snažíte nebo máte odpočinek?

blazenkaa
19. zář 2009

Já zrovna stimuluju 4 ten tak ještě mě čeká devěd dní na OP

manetka
19. zář 2009

tak to ti budu moc držet palečky ať ti to vyjde 🙂

blazenkaa
19. zář 2009

jo moc ti děkuji a ty myslíš že se to nepovedlo teď i když jsi měla slabého ducha 🙂

manetka
19. zář 2009

jojo myslím, protože jsem byla včera na krvi a výsledek byl hodně slabý a dneska ráno už byl test negativní. Jenom jsem ještě nedostala menzes, ale to asi kvuli Utrogestanu.

blazenkaa
19. zář 2009

dneska tu je nějak mrtvo hlčičky jsou někde na výletech a těhulky v tomhle počasí asi odpočívají nedělá jím to moc dobře

blazenkaa
19. zář 2009

tak to asi jo tak to mi je líto ,ale mylím si že už jsi na to trochu zviklá že už jsi byla na tolik pokusů

manetka
19. zář 2009

už asi jo, ale vždycky to bolí, jen už teď nebrečím a podobně, asi už na to nemám ani sílu a nechci tím nikoho otravovat ☹

manetka
19. zář 2009

A ty jsi poprvé na IVF nebo už máš taky něco prožitýho?

blazenkaa
19. zář 2009

já jdu n drzuhý pokus IVF ,ale bojím se bojím

blazenkaa
19. zář 2009

a jednou jsem normálně otěhotněla ,ale ve 14+5 jsem o mimi přišla 😢