IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
20. zář 2009

tak vítej zpět Leni,dobře ,že se ti líbilo a odreagovala jsi se 😵 Hodně zdaru na pracáku 😉

milagross
20. zář 2009

Jo jo ve Frankencentru jsem byla u kadernika 😀
Kobli ted mam kratke mikado,proste jsem chtela zmenu,teduz ale opet premyslim o dlouhych 😀

milagross
20. zář 2009

Jo jinak Kobli to uz je fotka stara asi dva roky

milagross
20. zář 2009

tak uz vsichni asi hajate,tak jdu take se zaborit do perin.Preji krasny vecer

meduna
autor
20. zář 2009

čumím na bednu,docela dobrej film,holky přeji všem dobrou noc a pěkné sny,pa

misanda
21. zář 2009

ahoj holky, zdravím po víkendu!! jak jste se měly???

daja.w
21. zář 2009

Ahojky holky moje zlatý 🙂 předem velká omluva měly jsme návštěvu celej víkend tak jsem nemohla za váma ☹ a včera jsem dospávala 😀
Nestíhám to dočíst jen letmo jsem tu projela 😉 co pak je tu nového?
Vítám nové tváře 🙂
Jinak holky budu konečně asi pracovat za tým barem zachvilku tam jedu se domluvit na směnách no,ale musím jim oznámit,že tak asi max jen na dva měsíce,když jdem do dalšího boje 😉 ,ale jsou to známý tak snad to bude OK 😉 🙂

meduna
autor
21. zář 2009

Ahoj Dáji,tak to je super.odreaguješ se,přijdeš na jiné myšlenky,pobavíš se s nějakýma pěknýma samcema 😉 😉 😉
Ahoj Míšando.

meduna
autor
21. zář 2009

Lenka je na pracáku,tak snad ji tam ta baba nedává moc čočku 😉

lenkacar
21. zář 2009

čus holky tak jsem dorazila z pracáku tak si vás musim dočíst ,ještě mám kalhoty na půl žerdi a už tady dřepim ,tomu řikam závislost ,dají tak to vypadá super

meduna
autor
21. zář 2009

a jak bylo Leni???myslím teď víkend a pak taky na pracáku

meduna
autor
21. zář 2009

jdu hodit spršáka,vlasy mám hnus fialovej 😝

lenkacar
21. zář 2009

čus tak jsem vše dočetla a vítám nové holčinky ,majdi bud statečná ...hlavně klid

lenkacar
21. zář 2009

medu víkend super jen jsme pili a papali ,šikli jsme se k oslavě 75tin jedný tety a ta žrala jak kyselin a zpívala ,to byla docela prdel a pak už jsem jen vyhlížela dětskou lásku ,ale až druhý den jsem se dočkala,míjeli jsme se ,já odjela a on přišel... a musim vám říct ,že je hezčí než v těch 18cti ..tak jsem ho nenápadně asi jako hroch ,očumoval a,abych nedostala od vladíse po hubě .. 😀 😀 😀 😝

lenkacar
21. zář 2009

ana pracáku mě pani vyvedla z mého omylu ,jak krásně jsem si sestavila životopis a že na základě tohodle mě asi nevemou ,hm dobrý ,včera jsem zrovna jeden dala do draka 😔

lenkacar
21. zář 2009

ale tam prej se vehementně rve nějaká 4roky před důchodem baba ,tak mě asi převálcuje ,svinucha..

meduna
autor
21. zář 2009

😀 😀 prej nenápdně jako hroch 😀 no a pokecali jste alespoň,nebo jste na sebe jen koukali 😕
Hele,aby se baba na pracáku nedivila,ono ty jejich normy,jak má a nemá co vypadat,taky nejsou vždy to pravé ořechové

meduna
autor
21. zář 2009

k tetě bych se hodila,taky jen žeru 😀

meduna
autor
21. zář 2009

a co je drak?

meduna
autor
21. zář 2009

jdu konečně do tý vany,jinak shniju 😝

lenkacar
21. zář 2009

no seděli jsme proti sobě ,nakonec to dopadlo tak medu ,že pro něj strejda nenápadně poslal vnuka ,abych se ho dočkala,páč Petr tam byl ráno a já ještě ne ..takl to bych se taky nemusela dočkat ,asi se tak domluvili že až přijedem tak že pro něj pošle ..odtud jsme jeli už domu ..no medu přišel a den byl hned hezčí ..tam kde se před 20lety skončilo ,hned by se mohlo začít ,to je asi to nejhezčí na dětských láskách .. 😀 😀 😝

lenkacar
21. zář 2009

dráčik medu ,.hračkárna

meduna
autor
21. zář 2009

no,je to romantika jako blázen,jenže začít nejde,když máš Vládíse 😉 ale je to pěkný,když si člověk sni,jaké by to bylo...kdyby 😵

tulik1
21. zář 2009

nazdarek holky 🙂
teda leni, jak ja si to umim predstavit, taky kdyz se vzdycky potkam s prvni laskou, je to tam porad 😉

lenkacar
21. zář 2009

medu to neni o tom začít znova ..jenom ten pocit jak píše tulík ,,je to tam furt ,, 😀 😀 😀

meduna
autor
21. zář 2009

ahoj Tulik,tak dnes pondelisko 😝 přji ti ,aby to rychle uteklo 😉
jéé,tak to já nemám,neměla jsem žádnou první lásku

lenkacar
21. zář 2009

tak jsem napsala vladísovi at dotáhne flash z prácer at mi může vytisknout ty posraný životopisy ,jsem za to namnožení dala fůru peněz a k hovnu

meduna
autor
21. zář 2009

a kolik vám holky bylo,když jste měly ty lásky

lenkacar
21. zář 2009

ted mio to docela sere že jsem tam mohla do draka dát ten novej životopis

meduna
autor
21. zář 2009

hele,když budou mít zájem,tak se ozvou i s tímhle co jsi tam dala