IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
20. pro 2009

presne tak driv byly uplne v klidu protoze nic nevedely a mozna na jednu stranu to bylo lepsi,nez ted vsechno vime a pak jsme hrozne chytry 😀 😀

nadis.h
20. pro 2009

Vnitřní je novinka bych řekla pár let. No já jsem spokojená,že budu rodit v létě.Sice bude nejspíš pařec jako prase,ale lepší než v tomhle náledí a zimě.

coko.joko
20. pro 2009

no vidis dad a byla jsi v klidu cely tehu....a ted ja kdyz jdu k dr.tak se klepu at je vse v poradku a jsem stastna kdyz me udela UTZ a ja vidim prcka jak se tam mele.... 😀 😀

coko.joko
20. pro 2009

jdu holky chvilku k telce......

nadis.h
20. pro 2009

A já jdu žehlit... 😝 😝 😝

koblichzek
20. pro 2009

Ahojky holky, je tu ještě někdo? 🙂

nadis.h
20. pro 2009

Ahoj Kobli, jak se máš? 🙂 Vše v pořádku?

koblichzek
20. pro 2009

Jo jo, držíme se, a co u tebe?

nadis.h
20. pro 2009

u mě nic.Pořád stejný..Ode mě se žádný vzrůšo nedozvíte jen tak.. 😀

koblichzek
20. pro 2009

Já doufám, že ode mne taky ne a celé svátky proběhnou v klidu a pohodě. Ale teď jak jsem doma, tak mi to vůbec neutíká. Hrůza

nadis.h
20. pro 2009

To mi povídej.Taky bych chodila do práce raději. A já ještě jsem sama doma a nemám do čeho píchnout. Telka mě nebaví a abych šla ven..to radši chcípnu nudou než chcípnout zimou. 😀

koblichzek
20. pro 2009

No to je fakt, venku je to jak ve špatným ruským filmu. Brrrrr. Zima jak blázen. Já jsem skoro pořád taky sama doma. Manža je pořád v práci, ale teď konečně bude mít volno, tak si ho užiju 😉

nadis.h
20. pro 2009

Nám právě volno skončilo a přítelovi práce začala. Takže si ho neužiju až tak do března či do doby jak bude sníh. 😝

koblichzek
20. pro 2009

Jé, tak to budeš fakt dost sama a to je teď hrozný. Nadi mizím, zdravím všechny a držte se.

coko.joko
20. pro 2009

jsem tu,bracha me vytahl z postele a tak jsem kecala s nim a ted premyslim co delat.... 😀 😀

nadis.h
20. pro 2009

Já chtěla žehlit a ještě jsem ani nevstala. 😀 😀 Coko škoda že bydlíš daleko. Bych přišla na drby,když jsme obě slaměny. 😀

coko.joko
20. pro 2009

to jo, ale je to opravdu dalka 😀 nez bych dosla k tobe to by trvalo 😀 😀

nadis.h
20. pro 2009

😀 😀 To by už ptáci na jaře zpívali. 😀

nadis.h
20. pro 2009

Ty brďo.Prolejzala jsem fotky holek co čekají dvojky. A teda klobouk dolů,že chodí.Některé mají takovééééé ooooobr břicha,že mi nejde do hlavy že nepřepadávají dopředu. 😀

mya
20. pro 2009

Ahoj holky dnes jsem 8 den po Et, chtela jsem se vas zeptat, jestli jste mel nekdo uz nejake priznaky tehu.me dnes desne boli hlava 🙂

nadis.h
20. pro 2009

Myo ahojda, 🙂
Mě příjde,že nějaké příznaky jsem měla hned od ET. nevím zda to bylo z těhu,ale píchalo mě pořád břicho každou chvilku a od cca 3 dne po ET mě začalo bolet jako na mrchu. A hlava mě bolí pořád už dlouho tak to nebyl určo těhu příznak. 😀

coko.joko
20. pro 2009

nadis,jaro 😀 😀 to je kousek k tobe 😎
to teda ja kdyz jsem videla kamaradku taky ma dvojky a tak ta mela teda bruch jako blazen....to jsem rikala,ze to snad neni ani mozny.....
mya-me bolela taky hlava a hlavne prsa 😉

nadis.h
20. pro 2009

Prý kousek. 😝 😀 Mě prsa nebolí ani ted. Já jsem celá divná,že ani nezvracím. 😨

coko.joko
20. pro 2009

no nejakych 1000km mozna vic....nevim 😎
tak to me tada jo boli jako blazen a nemuzu se ani dotknout......bud rada,ze ti nic neni...ja zatim mam uplne vsechno......jdu do koupelny 😀 pak mrknu

coko.joko
20. pro 2009

😀 jsem tu.....tak ted me volal manzilek a v patek po druhy tretine jela rolba a upadl ji ten nuz co stahuje ten snih s ledu a museli to ukoncit,protoze tam bal moc velka dira a to vyhravali a mohli bejt bodiky,takze prd a ted nehrajou protoze stoji na dalnici v zacpe,kvuli snehu a nemuzou ani tam a sem....to je jak naschval......

dadous
20. pro 2009

tak jsem tu měla kamošku a dala jsem si i vínko 😅 přivezla nějaky hadříky 😵

lenkacar
20. pro 2009

čus božky ,lipánku tak jsem to přeetla a musím říct,že jediný pozitivum na tom všem je ,že pro příště už tě ohlídaj a dopadne to dobře ..já bych postižená miminka nemohla mít ..to raději nic ..nemámna to psychicky ..

verdule
21. pro 2009

Ahojda holky, tak jsem dneska ráno byla na krvi, kolem druhé hodiny mám volat na výsledek ☹ , ale pozitivně to nevidím. Chtěla jsem se hned objednat na další KET, ale vůbec tam teď nedudou, tak mě to zase vychází až na 1. února, tak si zatím odpočinu, nějak to přečkám a pak uvidíme 🙂 .

verdule
21. pro 2009

Tak hlásím další neúspěch, ☹ . Až se s tím trochu vyrovnám, napíšu. Všem hodně šťastné vánoce a hlavně to zdraví 😵 .

meduna
autor
21. pro 2009

čau ženy 😉 tak sněhu tři prdele,ale už to taje a břečka je ukrutná,skopčáci jsou nějaký nervní v metru řval chlap a na zastávce tramvaje taky,tak prej,že to jsou svátky klidu a míru 😀 😀