IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

bambi79
27. říj 2009

Na druhou stranu... moje máma s bráchou ležela tři měsíce v nemocnici s nohama nahoře. Tak to radši nuda doma že jo...

dadous
27. říj 2009

jo tak do nemocnice nééé, to se radši budu doma nudit 😵

bambi79
27. říj 2009

Já už mám za tři dny volat, jestli pojišťovna schválila IVF, tak sem nervní. Nerada bych čekala až do ledna...

dadous
27. říj 2009

nebud, taky jsem se bala že to třeba zamítnou, ale vlastně není proč se bat, jsem tu ještě nepotkala nikoho komu by to zamítly, ale uplně si dokažu představit jak ti je 😅

nadis.h
27. říj 2009

Bambi jak psala Daduš.Je jen malounko doktorů,kteří Ti napíší neomezený vycházky. Takže je to fakt štígro,když narazíš na mudra který Ti je napíše. Nechápu o co jim jde,že je nepíší. 🙄

A nervní nebuď z té žádosti. Ještě jsem nečetla, že by někomu žádost zamítli.

bambi79
27. říj 2009

Spíš se bojim, aby jí stihli schválit a abychom mohli začít ještě letos a nečekat až na leden .-( Já mám fajn doktora, tak s nim bych se snad dohodla...

dadous
27. říj 2009

u nas jsem teda čekala na schvalení 14 dní 😵

bambi79
27. říj 2009

No já taky doufám v 14 dní. Na jednu stranu se IVF děsně bojim a na druhou už se nemůžu dočkat 🙂 Hlavně mi pomáhaj ty případy, kdy se zadařilo napoprvé 🙂

dadous
27. říj 2009

tak jdu domatlat to zelí a něco k tomu 😅

nadis.h
27. říj 2009

Já čekala při 1 žádosti 14 dní, ale jen proto že jednou za 14 dní to z pojišťovny posílali zpět,aby toho poslali více najednou.Jinak schválené od revizní jsem to měla ještě ten stejný den kdy to tam z CAR donesli. A na druhou žádost jsem ani nečekala a neřešila jí, protože už jsem známá firma v CARu a věděla jsem, že kdyby náhodou to nepřišlo včas tak bych léky a vše potřebné dostala klidně dřív než by to tam měli. Oni to pak řeší tak,že do pojišťovn jen cinknou zda je to schválené i když to nemají fyzicky ještě u sebe. 😉 Ale záleží na každém mudrovi zvlášť jak moc je ochotný.

bambi79
27. říj 2009

A před tím, než ta stimulace začne, tak jsou ještě nějaký vyšetření?

nadis.h
27. říj 2009

Dadu pošlu prejtík k zelí. 😀

Bambi já z toho měla také všelijaké pocity.

dadous
27. říj 2009

😀 nadi ja prejt moc nemusím

nadis.h
27. říj 2009

Bambi mě brali krev na hormonální profil a pohlavní nemoce, přítelovi brali krev na pohl. nemoce a dělali mu spermiogram.To bylo vše před stimulkou. Někdo může jít na genetiku ještě když mají v rodině nějakou dědičnou chorobu.Ale to by udělali dřív než by poslali žádost na pojišťovnu. Tak jestli jsi byla na krvi už a bylo to ok tak jakmile příjde ta žádost tak dostaneš léky a od menses začneš stimulovat.

dadous
27. říj 2009

no bambi to je fofr vid 😀

nadis.h
27. říj 2009

Dadu já teda normálně taky ne...Ale dnes jsem ho viděla a vypadal tak pěkně,že jsem neodolala.Já jsem takové čunče a zmatlám si to dohromady s bramborama a to je mňamka. 😅

bambi79
27. říj 2009

Mě brali krev naposledy v srpnu, manželovi taky. Hormonální profil mi v iscare needělali, stačil jim květnovej od mého doktora. Tak nevim... Právě já jsem nervní s tim schválením žádosti proto, že to mám dostat někdy kolem 9. listopadu a tak abych to stihla... V pátek to budou dva týdny co jsme žádost poslali

nadis.h
27. říj 2009

Bambi jak jsem řekla. Už to pak záleží jak ochotní v Tvém CARu budou.Když ta žádost nebude ještě u nich tak se může stát,že prostě budou čekat dál než to příjde.

bambi79
27. říj 2009

Většinou jsou tam fajn, objednali mě poprvé za dva týdny, někde se prý čeká i několik měsíců. A většinou mě vezmou tak, jak to vyhovuje mě. Ale nevim no

nadis.h
27. říj 2009

Bambi uvidíš.Ale určitě nebude problém.Neměj strach. 😉

bambi79
27. říj 2009

Když by nám to neschválili na letošek, tak půjdu v listopadu i v prosinci na IUI, tak by se alespoň něco dělo 🙂

nadis.h
27. říj 2009

Bambi nebojvlkanic.Dopadne to dobře.

dadous
27. říj 2009

ja taky myslím že by ste to mohli stihnout 😵 medu s Romanem tam asi usnuli 😀

nadis.h
27. říj 2009

Bůůůh ví co tam Medunkovic dělaj! 😀

dadous
27. říj 2009

se naložily do vany a ted tam řáděj 😀

meduna
autor
27. říj 2009

tak jsem zpět,ahojte všicí 😉 jo a k té pojišťovně,tak holky já to měla jednou zamítnuté 😀 😀 😀 ale bach a to je 15,nebo 16 let a to jsem musela před takovou komisku 😀 😀 to byla prdelpřišla jsem tam,baba dělala,že čumí do papíru a pak řekla,jo je to schváleno 😀 😀

meduna
autor
27. říj 2009

jak usnuli,je to 8km a ještě se Roman zastavil koupit pivko,pak v Mediamarktu,protože jak já mám ten poč,tak na něm blbne blu-ray,ale chlap si ho tam chtěl nechat,tak pro mou záchranu mu ho Roman vytrhl z ruky a řekl,že se zastaví jindy 😀 😀 no a než tam šel,tak mi říkal,no tak budeš holt na tom v obýváku,ale já hned měla paniku,protože pak bych byla bržděná Romanem,protože ten dělá stránky o Opavě a jisto jistě by tam taky chtěl sedět 😠 😠 😠

meduna
autor
27. říj 2009

no a k řádění 😀 😀 😀 😀 to nehrozí

dadous
27. říj 2009

ordinuju ale jsem tu každou chvilku 😵

nadis.h
27. říj 2009

Medunko já jsem věděla, že bys mi to neudělala abys trhala partu nás nesexovaček! 😀 😀 Ty jo nostalgie jak jsi psala o tom mediamarktu. Vybavila jsem si své mládí s tím švýcarským blbem.Měla jsem ráda když jsme jeli do Deutschlandu courat po krámech a jejich nákupních centrech.