IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
2. lis 2009

nadi dadouš jde jednou za tejden na pívo, ale asi brzo koupím domu zase vínko, aby nezapoměl jak chutna 😀 dneska ho znamej tahal na tah, a dadouš mu řekl že už fotrovatí 😀

meduna
autor
2. lis 2009

Hojda holky,jsem kapánek telefonavala,asi tak hodinu a půl,ucho mám v řiti 😀Dadoušku,tak nafoukánka je to jo 😀Tenhle týden je ten utz co?jsem napnutá jak sviňa,co řeknou a né,že bude malá dělat zagorku,pěkně ať se ukáže 😵no ale třeba bude stydlivá po mamince,tak se neukáže 😀Jo Leni a kolik jako nabízej za tu otročinu v luxusním krámku??? 😕
,

meduna
autor
2. lis 2009

hodnej Dadoušek,nikam nešel,tak je to ok 😎

meduna
autor
2. lis 2009

A kde ty jsi byla Dadoušku celý den?

nadis.h
2. lis 2009

Můj pořád statečně drží a není doma. Což je gut páč se chci v klidu dívnout koho vyčutnou ze Superstar. On mi do všeho jinak krafe. 😝

meduna
autor
2. lis 2009

máš klídeček Nadi 😵

lenkacar
2. lis 2009

medu celých 11 litrů hrubého 😀 😀 😀 😀 hele jako dadu ví že je to princezna? 😕 já nic nevim 😕

meduna
autor
2. lis 2009

no neví,ale jsem jí to řekla,tak nevěřila a teď už taky myslí,že to bude Dadouška 😉
Len a kolik to je čistýho na pracku,to mě zajímá 😎 no to máš jako já,když si uvědomím kolik vydělám 😝 to co já dotáhnu je jen na žrádlo 😝

nadis.h
2. lis 2009

tak jsem odeslala tu zprávu a K vlezl do dveří.. 😝 už ležíme každý na své sedačce a čumíme na dr House. Tak dobrou kočenky. 😉

milagross
2. lis 2009

Cus holky

meduna
autor
2. lis 2009

čau Mili,jak je?
Nadi dobrou s miminkama

meduna
autor
2. lis 2009

tak jdu spát vy spisovatelky 😀 😀 😀 to bych se načekala,než některá přijde 😝

milagross
2. lis 2009

cau no jo ujde to

milagross
2. lis 2009

uz makas?

meduna
autor
2. lis 2009

já jo a jak jsi na tom ty? 😉

milagross
2. lis 2009

Ja jeste ne.Zatim mam jeste porad zafacovany bricho,ve ctvrtek jdu vyndavat teprve stehy.Takze jeste tak dva tydny a pak uz pujdu take do rachoty

meduna
autor
2. lis 2009

a bolelo to?no a je to všechno pryč?ty vole já dělám..týden 7dní a já jdu osmkrát 😀 😀 😀

milagross
2. lis 2009

Tomu nerozumim 7 a 8 dni 😢 .No bolelo to dost ale vyndali jen jeden dva mi tam zas jeste nechali,pry se ty malinky nevyndavaj 😖

meduna
autor
2. lis 2009

v jeden den jdu dvakrát 😝 😝 😝 😝 máme i odpolední asi do března,chrápou tam piloti a letušky,to je pelešinec tam,šla jsem dělat bleibe a nikdo tam a i s dekama si to srala do vedlejšího pokoje 😀
no a ty malý jako už nedorostou?nebo jako čekaj až dorostou a pak ven

milagross
2. lis 2009

Muze se stat ze vyrostou a kdybych byla jeste nekdy tehotna tak by to tam zrejme prekazelo mi rekli,ale vzhledem k tomu ze TED jsou malinke tak je tam nechali.Tak to je ranec co?To znam letusaky a pelesinec,ble

meduna
autor
2. lis 2009

tak teď to nechápu,tak pro těhotenství tam vaděj i tyhle malinkatý a přesto ti je tam nechal?tak jak můžeš být pak těhotná 😲 to nechápu.

meduna
autor
2. lis 2009

to je nějaká blbost,přeci když tam něco je,tak to má vyndat,jak že je to malinkatý 😠

milagross
2. lis 2009

No ted jsou malinky ale oni rostou diky tem injekcim a au antikacy takze cekaji jak to dopadne,proste zm....i

milagross
2. lis 2009

Proste to je nepochopitelny asi spolehaji na zazrak

meduna
autor
2. lis 2009

to nemá logiku,tak ty začneš stimulovat,vyhodíš prachy a jediný co poroste budou tyhle sráči??ty vole kam to chodíš to je Mengele ne

milagross
2. lis 2009

Nez jsem sla na operaci tak jsem mela 1 velky a 1 maly a u predvysetreni zjistili ze misto 1 maleho jsou tam dva a stejne je tam nechali a pry se jeste nejaky muzou objevit

nadis.h
2. lis 2009

Ahoj Mili Ty jsi byla na nějaké operaci chúdě? 😖

Medu já dělala na letišti v hotelu přes 4 roky. Flug flotila je každá hustá. To je taková jedna swingers party! 😀 Naše pokojská šla dělat běžňáky,vletěla do pokoje páč se nikdo neozýval a tam si to rozdával pilot se stewardem. 😀 Ta z toho byla v prdely ještě za 14 dní... 😀

meduna
autor
2. lis 2009

jo asi jako,že mě dorostou vejcovody 😀

meduna
autor
2. lis 2009

tak to bych vidět nechtěla Nadi 😝

milagross
2. lis 2009

Ahoj Nadi,vyndavali mi myom