IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
6. lis 2009

nehledala,to by tady musela být moje máma,ta jak najde ježka na zahradě,píchne mu na bodliny jablko 😀

dadous
6. lis 2009

no ja kdybych si te oblíkla dlouhej tlustej kabat, tak vypadam jak sud 😀

meduna
autor
6. lis 2009

takovej jsem ještě loni měla ale vysral se mi na něm zip 😒

blazenkaa
6. lis 2009

ahojky holčičky teď jsem nějak nestíhala hledala jsem čoklíka pro mámu a ještě do práce a když vidím jak to tu těhotní a já nic tak se mi nechce ani vyjadřovat a pořvu si u toho.

dadous
6. lis 2009

no blaži 😕
medu tak ho pošli, teta Renata ho opraví 😀

meduna
autor
6. lis 2009

Blaženko,ser na to,řveme všechny 😀 a holky si taky pořvaly než se jim to povedlo 😉

blazenkaa
6. lis 2009

🙂 dadousku a co na kontrole co to bude holčička

meduna
autor
6. lis 2009

jo teta Renata to neopraví,měla to odbornice a poslala mě s tím do prdele,bylo to tak ušitý,že novej tam nejde,už nemá tu formu co měl,byl to dlouhej prošívanej péřák 😢

dadous
6. lis 2009

blaženko to je ve hvězdach, my se to dozvíme asi až u porodu, ted dr prej neviděl 😠

nadis.h
6. lis 2009

No já jsem taky jako sud. 😀 On není ani vypasovaný. Prostě dlouhá úzká trubka tlustá teplá... 😀 Seru na to jak v tom vypadám. Hlavně že mi je teploň. 😀

Bláži nedepči. 😒 😉

dadous
6. lis 2009

medu tak tam nabouchej patenty 😵

meduna
autor
6. lis 2009

no vidíš to mě nenapadlo,ale kolik bych jich tam proboha musela nabouchat 😲 jde to,nebo si děláš prdel

blazenkaa
6. lis 2009

Ahojky Nadisku tobě se to říká lehko když máš // hned na poprvé

blazenkaa
6. lis 2009

Medu nebo našij sucháč

dadous
6. lis 2009

medu mrkni na na moje heslo v pasu 😀

meduna
autor
6. lis 2009

je to složitý,Bláže rozumím,člověk nechce ale depčí,znáte to taky,přeješ,ale je ti líto,že ty to furt nejsi 😅

meduna
autor
6. lis 2009

ajo 😀 😀 😀 takže koupím patenty a naperu je tam,když je všechno možné 😀 😀 😀

dadous
6. lis 2009

neee suchač neeee 😠

nadis.h
6. lis 2009

Dadu, ale tak zas když neviděl tak je to jasňačka. 🙂 Pinďourouse by nepřehlídnul. 😀 😅

blazenkaa
6. lis 2009

je viděť medu že to znáš taky

meduna
autor
6. lis 2009

Blaženko ty jsi vtipná,prej našij 😀 stroj nemám a hlavně neumím šít 😀

meduna
autor
6. lis 2009

Blaženko to víš,že znám a jak 😝

meduna
autor
6. lis 2009

ale neboj,dočkáš se,jsi mladice ještě 😉

blazenkaa
6. lis 2009

dadous dělám si srandu.

Dneska jsem byla u bývalé sousedky a měla tam ještě švagrovou a obje mají děti a sousedka srovnávala prvníh syna s druhým jestli si jsou podobný a mě se chtělo úpně bečet tak jsem jela raději domu

nadis.h
6. lis 2009

Bláží já vím. 😒 Já ti rozumím. Já dnes z toho chytla depku,že já tohle a někdo čeká tak dlouho.To zas si nemysli,že mi to je fuk. ☹

dadous
6. lis 2009

ne on řekl že ted to ještě nepozna, a hlavně mrně leželo svoji klasickou polohu 😅 takže i dadouš usoudil že tam prostě nebylo vidět 😀 ale sere mě že nemužu kupovat hadříky, ty neutralní barvy mě neba 😖

meduna
autor
6. lis 2009

Nadi,miminko od Dadoušů je fikaný,chce být za tajňáka,ať jsou napnutý jak struny 😎 to se nedá jen tak obalamutit,aby se ukázalo a hlavně je to stydlín po Dadoušce 😀

dadous
6. lis 2009

jooo mě to taky není fuk ☹

dadous
6. lis 2009

no teta ála nam vyvěštila holku, tak tomu budeme věřit 😅 ale ružovy hadříky radši nebudu nakupovat 😀

meduna
autor
6. lis 2009

já to mám tak,že nejvíc mě to veme,když je to v rodině,jinak snad ani moc ne,jako lhala bych,kdybych napsala,že třeba dumám,proč ne taky my.ale jak je to v rodině,to bulím jak jantar